Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TrojoviceVrchní
rozhodčí:
Dian Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Starý MateřovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2015 13:30 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15496:337TJ Trojovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
Volhejn Jan
Moder Jiří
 
 
314-6-8-82301
2.Kopecký Pavel
Michalec Roman
 
 
Volhejn Dan
Houdek Roman
 
 
656  3011
3.Michalec RomanModer Jiří514  3021
4.Kopecký PavelVolhejn Jan-5-6-5  0322
5.Malinský MartinVolhejn Dan115  3032
6.Tesner TomášHoudek Roman-9-94433242
7.Kopecký PavelModer Jiří-9536 3152
8.Malinský MartinVolhejn Jan5-7-813-62353
9.Tesner TomášVolhejn Dan224  3063
10.Michalec RomanHoudek Roman1087  3073
11.Malinský MartinModer Jiří5-8-9383283
12.Tesner TomášVolhejn Jan3-914 3193
13.Michalec RomanVolhejn Dan975  30103
14.Kopecký PavelHoudek Roman         
15.Tesner TomášModer Jiří         
16.Michalec RomanVolhejn Jan         
17.Kopecký PavelVolhejn Dan         
18.Malinský MartinHoudek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michalec Roman30Moder Jiří03
Kopecký Pavel11Volhejn Jan21
Malinský Martin21Volhejn Dan03
Tesner Tomáš30Houdek Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36680:658nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Licek Radim
Bachura Libor
 
 
Lukeš Marek
Karcol Martin
 
 
-89-9893210
2.Dočkal Radek
Špaňůr Josef
 
 
Lacina Martin
Bubeník Michal
 
 
8-898 3120
3.Dočkal RadekLacina Martin748  3030
4.Licek RadimLukeš Marek-10-49-10 1331
5.Špaňůr JosefKarcol Martin8-6-9-8 1332
6.Bachura LiborBubeník Michal-910-10-9 1333
7.Licek RadimLacina Martin-87-97-52334
8.Špaňůr JosefLukeš Marek-9-4-8  0335
9.Bachura LiborKarcol Martin5-72-863245
10.Dočkal RadekBubeník Michal-10487 3155
11.Špaňůr JosefLacina Martin749  3065
12.Bachura LiborLukeš Marek-105-9-8 1366
13.Dočkal RadekKarcol Martin-8137-693276
14.Licek RadimBubeník Michal-10-7-10  0377
15.Bachura LiborLacina Martin777  3087
16.Dočkal RadekLukeš Marek109-61 3197
17.Licek RadimKarcol Martin10-8-10-8 1398
18.Špaňůr JosefBubeník Michal6-7-6-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dočkal Radek40Lacina Martin13
Licek Radim04Lukeš Marek31
Špaňůr Josef13Karcol Martin22
Bachura Libor22Bubeník Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
Černý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinky 383, HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:24 TTC Medovinka Hlinsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalina Petr
Bříza Martin
 
 
Jirka Lukáš
Foltýn Lukáš
 
 
     2301
2.Škarvada Vladimír
Černý Stanislav
 
 
Juklová Kateřina
Sedláčková Tereza
 
 
     3011
3.Kalina PetrSedláčková Tereza     3021
4.Škarvada VladimírJuklová Kateřina     3031
5.Bříza MartinJirka Lukáš     3041
6.Černý StanislavFoltýn Lukáš     0342
7.Škarvada VladimírSedláčková Tereza     3052
8.Bříza MartinJuklová Kateřina     3062
9.Černý StanislavJirka Lukáš     3172
10.Kalina PetrFoltýn Lukáš     1373
11.Bříza MartinSedláčková Tereza     1374
12.Černý StanislavJuklová Kateřina     3184
13.Kalina PetrJirka Lukáš     0385
14.Škarvada VladimírFoltýn Lukáš     1386
15.Černý StanislavSedláčková Tereza     2387
16.Kalina PetrJuklová Kateřina     3097
17.Škarvada VladimírJirka Lukáš     31107
18.Bříza MartinFoltýn Lukáš     03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalina Petr22Sedláčková Tereza22
Škarvada Vladimír31Juklová Kateřina04
Bříza Martin21Jirka Lukáš13
Černý Stanislav22Foltýn Lukáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34 KST Linea Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Martin
Marel David
 
 
Chlebeček Marek
Polach Miroslav
 
 
     3210
2.
 
 
Netolický Jan
Procházka Petr
 
 
WO    0311
3.Marel DavidPolach Miroslav     0312
4.Procházka PetrWO    0313
5.Zajíček MartinChlebeček Marek     3023
6.Petřík TomášNetolický Jan     2324
7.Polach MiroslavWO    0325
8.Zajíček MartinProcházka Petr     3035
9.Petřík TomášChlebeček Marek     2336
10.Marel DavidNetolický Jan     1337
11.Zajíček MartinPolach Miroslav     1338
12.Petřík TomášProcházka Petr     2339
13.Marel DavidChlebeček Marek     3249
14.Netolický JanWO    03410
15.Petřík TomášPolach Miroslav         
16.Marel DavidProcházka Petr         
17.Chlebeček Marek         
18.Zajíček MartinNetolický Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Marel David12Polach Miroslav20
Zajíček Martin21Procházka Petr11
Petřík Tomáš03Chlebeček Marek12
   Netolický Jan20
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30204:382TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Vladimír
Sourada Petr
 
 
Rybenský Dušan
Polanský Jiří
 
 
-8-5-6  0301
2.
 
 
Kosek Petr
Řezníček David
 
 
WO    0302
3.Krejčí VladimírRybenský Dušan10-6-4-5 1303
4.Sourada PetrŘezníček David-89-10-5 1304
5.Stehlík VojtěchPolanský Jiří-6-8-6  0305
6.Kosek PetrWO    0306
7.Sourada PetrRybenský Dušan-7-1010-5 1307
8.Stehlík VojtěchŘezníček David-6-5-6  0308
9.Polanský JiříWO    0309
10.Krejčí VladimírKosek Petr810-10-11-923010
11.Stehlík VojtěchRybenský Dušan         
12.Řezníček David         
13.Krejčí VladimírPolanský Jiří         
14.Sourada PetrKosek Petr         
15.Rybenský Dušan         
16.Krejčí VladimírŘezníček David         
17.Sourada PetrPolanský Jiří         
18.Stehlík VojtěchKosek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krejčí Vladimír02Rybenský Dušan20
Sourada Petr02Řezníček David20
Stehlík Vojtěch02Polanský Jiří10
   Kosek Petr10
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy