Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Františka Procházky 324Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14 KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Láriš Petr
Račáková Michaela
 
 

 
 
WO    3010
2.Holý Pavel ml.
Vítek Petr
 
 
Krejčí Antonín
Kříž Dominik
 
 
     3020
3.Holý Pavel ml.Kříž Dominik     3230
4.Vítek PetrKrejčí Antonín     3240
5.Račáková MichaelaHaišman Jaroslav     1341
6.Láriš PetrWO    3051
7.Vítek PetrKříž Dominik     1352
8.Račáková MichaelaKrejčí Antonín     1353
9.Láriš PetrHaišman Jaroslav     3063
10.Holý Pavel ml.WO    3073
11.Račáková MichaelaKříž Dominik     3183
12.Láriš PetrKrejčí Antonín     3093
13.Holý Pavel ml.Haišman Jaroslav     30103
14.Vítek Petr         
15.Láriš PetrKříž Dominik         
16.Holý Pavel ml.Krejčí Antonín         
17.Vítek PetrHaišman Jaroslav         
18.Račáková Michaela         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Holý Pavel ml.20Kříž Dominik12
Vítek Petr11Krejčí Antonín12
Račáková Michaela12Haišman Jaroslav12
Láriš Petr20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST DDM Stříbro BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hluboká 363, Sušice, 34201Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:26 KOC Sušice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sommer Patrik
Sommer Václav
 
 
Hošťálek Milan
Hošťálková Martina
 
 
     3010
2.Sommerová Helena
Kopa Jan
 
 
Kubovský Jiří
Štěpánek Petr
 
 
     0311
3.Sommer VáclavHošťálek Milan     3121
4.Sommerová HelenaKubovský Jiří     3231
5.Kopa JanŠtěpánek Petr     1332
6.Sommer PatrikHošťálková Martina     3242
7.Sommerová HelenaHošťálek Milan     3252
8.Kopa JanKubovský Jiří     0353
9.Sommer PatrikŠtěpánek Petr     3063
10.Sommer VáclavHošťálková Martina     2364
11.Kopa JanHošťálek Milan     1365
12.Sommer PatrikKubovský Jiří     3075
13.Sommer VáclavŠtěpánek Petr     3085
14.Sommerová HelenaHošťálková Martina     3295
15.Sommer PatrikHošťálek Milan     32105
16.Sommer VáclavKubovský Jiří     31  
17.Sommerová HelenaŠtěpánek Petr         
18.Kopa JanHošťálková Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sommer Václav21Hošťálek Milan13
Sommerová Helena30Kubovský Jiří12
Kopa Jan03Štěpánek Petr12
Sommer Patrik40Hošťálková Martina12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Líně AVrchní
rozhodčí:
Kasten Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CRozhodčí:Kašper Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:Francán Jaroslav
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15 TJ Baník Líně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašper Petr
Kříž Michal
 
 
Houfek Jaroslav
Hulín Jiří
 
 
     3210
2.Francán Jaroslav
Kasten Jiří
 
 
Zábranský Hynek
Baksa Karel
 
 
     3120
3.Kříž MichalHoufek Jaroslav     3130
4.Francán JaroslavHulín Jiří     3040
5.Kasten JiříZábranský Hynek     3050
6.Kašper PetrBaksa Karel     3060
7.Francán JaroslavHoufek Jaroslav     1361
8.Kasten JiříHulín Jiří     0362
9.Kašper PetrZábranský Hynek     3072
10.Kříž MichalBaksa Karel     3082
11.Kasten JiříHoufek Jaroslav     1383
12.Kašper PetrHulín Jiří     3193
13.Kříž MichalZábranský Hynek     31103
14.Francán JaroslavBaksa Karel         
15.Kašper PetrHoufek Jaroslav         
16.Kříž MichalHulín Jiří         
17.Francán JaroslavZábranský Hynek         
18.Kasten JiříBaksa Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kříž Michal30Houfek Jaroslav21
Francán Jaroslav11Hulín Jiří12
Kasten Jiří12Zábranský Hynek03
Kašper Petr30Baksa Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Přeštice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 728 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31 TJ Dobřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brant František
Hrubý Petr
 
 
Dolejš Pavel
Rada Tomáš
 
 
     0301
2.Miklíková Olga
Malý Josef
 
 
Vohradský Jiří
Císař Martin
 
 
     3011
3.Malý JosefRada Tomáš     0312
4.Miklíková OlgaCísař Martin     3022
5.Brant FrantišekDolejš Pavel     0323
6.Hrubý PetrVohradský Jiří     3133
7.Miklíková OlgaRada Tomáš     3143
8.Brant FrantišekCísař Martin     3053
9.Hrubý PetrDolejš Pavel     3163
10.Malý JosefVohradský Jiří     2364
11.Brant FrantišekRada Tomáš     2365
12.Hrubý PetrCísař Martin     1366
13.Malý JosefDolejš Pavel     3276
14.Miklíková OlgaVohradský Jiří     3186
15.Hrubý PetrRada Tomáš     0387
16.Malý JosefCísař Martin     3297
17.Miklíková OlgaDolejš Pavel     32107
18.Brant FrantišekVohradský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malý Josef22Rada Tomáš31
Miklíková Olga40Císař Martin13
Brant František12Dolejš Pavel13
Hrubý Petr22Vohradský Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SHM Heřmanova Huť AVrchní
rozhodčí:
Platz Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Drahotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ v Heř. HutiRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:32 SK Drahotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Platz Pavel
Fehnl Josef
 
 
Novotný Roman st.
Pošar Pavel
 
 
     0301
2.Karafiát Vlastimil ml.
Adam Ondřej
 
 
Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
     1302
3.Fehnl JosefMichal Jan st.     0303
4.Adam OndřejPošar Pavel     3213
5.Platz PavelUlman Miroslav     1314
6.Karafiát Vlastimil ml.Novotný Roman st.     1315
7.Adam OndřejMichal Jan st.     0316
8.Platz PavelPošar Pavel     1317
9.Karafiát Vlastimil ml.Ulman Miroslav     0318
10.Fehnl JosefNovotný Roman st.     0319
11.Platz PavelMichal Jan st.     03110
12.Karafiát Vlastimil ml.Pošar Pavel         
13.Špaček Petr ml.Ulman Miroslav         
14.Adam OndřejNovotný Roman st.         
15.Karafiát Vlastimil ml.Michal Jan st.         
16.Špaček Petr ml.Pošar Pavel         
17.Adam OndřejUlman Miroslav         
18.Platz PavelNovotný Roman st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fehnl Josef02Michal Jan st.30
Adam Ondřej11Pošar Pavel11
Platz Pavel03Ulman Miroslav20
Karafiát Vlastimil ml.02Novotný Roman st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
Niedermayer Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ DIOSSRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:14Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34 Dioss Nýřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niedermayer Michal
Kolerus Jaroslav
 
 
Gabriel Karel
Kuchař Jan
 
 
     0301
2.Kliment Vladimír
Šimek Adam
 
 
Mráz Václav
Šteffel Radek
 
 
     3111
3.Niedermayer MichalKuchař Jan     1312
4.Kliment VladimírGabriel Karel     3222
5.Šimek AdamŠteffel Radek     1323
6.Kolerus JaroslavMráz Václav     3233
7.Kliment VladimírKuchař Jan     3143
8.Šimek AdamGabriel Karel     3053
9.Kolerus JaroslavŠteffel Radek     3263
10.Niedermayer MichalMráz Václav     3273
11.Šimek AdamKuchař Jan     2374
12.Kolerus JaroslavGabriel Karel     3084
13.Niedermayer MichalŠteffel Radek     0385
14.Kliment VladimírMráz Václav     3095
15.Kolerus JaroslavKuchař Jan     2396
16.Niedermayer MichalGabriel Karel     1397
17.Kliment VladimírŠteffel Radek     2398
18.Šimek AdamMráz Václav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Niedermayer Michal13Kuchař Jan31
Kliment Vladimír31Gabriel Karel13
Šimek Adam22Šteffel Radek31
Kolerus Jaroslav31Mráz Václav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy