Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9427:316SKST Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeska Jaroslav
Lamač Petr
 
 
Jamný Petr
Kubina Jaromír
 
 
758  3010
2.Novák David
Možíš Karel
 
 
Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
6-8-410-82311
3.Novák DavidMorávek Radim558  3021
4.Možíš KarelMorávek Zdeněk156-814 3131
5.Lamač PetrJamný Petr22-62 3141
6.Mikeska JaroslavKubina Jaromír677  3051
7.Možíš KarelMorávek Radim6-698 3161
8.Lamač PetrMorávek Zdeněk77-107 3171
9.Mikeska JaroslavJamný Petr759  3081
10.Novák DavidKubina Jaromír8-949 3191
11.Lamač PetrMorávek Radim75-43 31101
12.Mikeska JaroslavMorávek Zdeněk         
13.Novák DavidJamný Petr         
14.Možíš KarelKubina Jaromír         
15.Mikeska JaroslavMorávek Radim         
16.Novák DavidMorávek Zdeněk         
17.Možíš KarelJamný Petr         
18.Lamač PetrKubina Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák David20Morávek Radim03
Možíš Karel20Morávek Zdeněk02
Lamač Petr30Jamný Petr02
Mikeska Jaroslav20Kubina Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VracovVrchní
rozhodčí:
Šnajdr Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:Koutný František
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:Studnička Ondřej
Datum dle rozpisu13. 03. 2016 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:22503:335TJ Sokol Vracov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašíček Pavel
Trcala Michal
 
 
Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
-8-43-8 1301
2.Nikl Pavel
Kouřil Vít
 
 

 
 
WO    3011
3.Trcala MichalKřen Lubor7-15-6463221
4.Kouřil VítRačák Vítězslav9-8-8953231
5.Nikl PavelBojko Karel-4-6-5  0332
6.Vašíček PavelWO    3042
7.Kouřil VítKřen Lubor-9271 3152
8.Nikl PavelRačák Vítězslav-6-12-9  0353
9.Vašíček PavelBojko Karel-4-5-3  0354
10.Trcala MichalWO    3064
11.Nikl PavelKřen Lubor-13235 3174
12.Vašíček PavelRačák Vítězslav-9647 3184
13.Trcala MichalBojko Karel-8-4-8  0385
14.Kouřil VítWO    3095
15.Vašíček PavelKřen LuborWO    30105
16.Trcala MichalRačák Vítězslav         
17.Kouřil VítBojko Karel         
18.Nikl Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Trcala Michal11Křen Lubor03
Kouřil Vít20Račák Vítězslav12
Nikl Pavel12Bojko Karel30
Vašíček Pavel11   
WO50WO05



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - BrnoRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Syrová Vlasta
Datum dle rozpisu13. 03. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Kopecký Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:14501:326TJ Jiskra Litomyšl

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
Zetocha Martin
Plotěný Michal
 
 
968  3010
2.Křepelka Tomáš
Rohlík Jan ml.
 
 
Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
2-667 3120
3.Rohlík Jan ml.Jeřábek Vladimír-10-7-7  0321
4.Táborský JiříZetocha Martin1197  3031
5.Křepelka TomášPlotěný Michal238  3041
6.Šesták RadekWO    3051
7.Táborský JiříJeřábek Vladimír257  3061
8.Křepelka TomášZetocha Martin-98-9-8 1362
9.Šesták RadekPlotěný Michal3-899 3172
10.Rohlík Jan ml.WO    3082
11.Křepelka TomášJeřábek Vladimír5-94-8-62383
12.Šesták RadekZetocha Martin4-10-87-62384
13.Rohlík Jan ml.Plotěný Michal8129  3094
14.Táborský JiříWO    30104
15.Šesták RadekJeřábek Vladimír         
16.Rohlík Jan ml.Zetocha Martin         
17.Táborský JiříPlotěný Michal         
18.Křepelka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rohlík Jan ml.11Jeřábek Vladimír21
Táborský Jiří20Zetocha Martin21
Křepelka Tomáš12Plotěný Michal03
Šesták Radek11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Veselská Zdeňka
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceRozhodčí:Minčev Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:Veselský Oldřich
Datum dle rozpisu13. 03. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0331:117TJ Žďár nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
Hubačka Miroslav
Hromek Filip
 
 
5810  3010
2.Jírek Jan
Veselský Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Jírek JanHromek Filip834  3030
4.Veselský RomanHubačka Miroslav379  3040
5.Veselský TomášSedlák Roman523  3050
6.Pluhař JanWO    3060
7.Veselský RomanHromek Filip960  3070
8.Veselský TomášHubačka Miroslav494  3080
9.Pluhař JanSedlák Roman648  3090
10.Jírek JanWO    30100
11.Veselský TomášHromek Filip         
12.Pluhař JanHubačka Miroslav         
13.Jírek JanSedlák Roman         
14.Veselský Roman         
15.Pluhař JanHromek Filip         
16.Jírek JanHubačka Miroslav         
17.Veselský RomanSedlák Roman         
18.Veselský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jírek Jan10Hromek Filip02
Veselský Roman20Hubačka Miroslav02
Veselský Tomáš20Sedlák Roman02
Pluhař Jan10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:Kuchařík Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Netolička Lubomír
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:35477:559KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pečinka Lukáš
Horák Aleš
 
 
Kříž Bohumil
Ondrovčák Miroslav
 
 
-1187-9123210
2.Mocek Jan
Musil David
 
 
Forman Libor
Vybíral Marek
 
 
-3-711-9 1311
3.Pečinka LukášKříž Bohumil-7-9-2  0312
4.Mocek JanForman Libor-911-9-7 1313
5.Horák AlešVybíral Marek9-4-9983223
6.Musil DavidOndrovčák Miroslav-2-9104-82324
7.Mocek JanKříž Bohumil-8-12-7  0325
8.Horák AlešForman Libor-4107-7-82326
9.Musil DavidVybíral Marek-6-11-9  0327
10.Pečinka LukášOndrovčák Miroslav-91296 3137
11.Horák AlešKříž Bohumil-9-78-5 1338
12.Musil DavidForman Libor-7-6-7  0339
13.Pečinka LukášVybíral Marek-8-131210-623310
14.Mocek JanOndrovčák Miroslav7-11   11  
15.Musil DavidKříž Bohumil         
16.Pečinka LukášForman Libor         
17.Mocek JanVybíral Marek         
18.Horák AlešOndrovčák Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pečinka Lukáš12Kříž Bohumil30
Mocek Jan02Forman Libor30
Horák Aleš12Vybíral Marek21
Musil David03Ondrovčák Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
Bílová Petra
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:Netolička Lubomír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu13. 03. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:22531:447MK Řeznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Souček Martin
Šilhán Petr
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
8-553 3110
2.Štěpán Libor
Bíla Jindřich
 
 
Dospíšil Pavel
Vitula Josef
 
 
8-39-3-52311
3.Souček MartinDospíšil Jiří ml.5119  3021
4.Štěpán LiborAntoš Jiří-10-5-6  0322
5.Bíla JindřichVitula Josef-67-9-5 1323
6.Šilhán PetrDospíšil Pavel223  3033
7.Štěpán LiborDospíšil Jiří ml.-9-69-5 1334
8.Bíla JindřichAntoš Jiří-9-7-5  0335
9.Šilhán PetrVitula Josef429  3045
10.Souček MartinDospíšil Pavel168  3055
11.Bíla JindřichDospíšil Jiří ml.7-9-4-5 1356
12.Šilhán PetrAntoš Jiří-666-943266
13.Souček MartinVitula Josef1-1146 3176
14.Štěpán LiborDospíšil Pavel3114  3086
15.Šilhán PetrDospíšil Jiří ml.794  3096
16.Souček MartinAntoš Jiří919  30106
17.Štěpán LiborVitula Josef51-94 31  
18.Bíla JindřichDospíšil Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Souček Martin40Dospíšil Jiří ml.22
Štěpán Libor12Antoš Jiří22
Bíla Jindřich03Vitula Josef12
Šilhán Petr40Dospíšil Pavel03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy