Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "E"Vrchní
rozhodčí:
Bezděková Kristýna
HOSTUJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33653:612nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděková Gábina
Doležel Tomáš st.
 
 
Machů Radek st.
Fojtů Miroslav
 
 
-78-77-62301
2.Doležel Tomáš
Vavrys Ondřej
 
 
Stružka Radomír
Kovařík Miroslav
 
 
789  3011
3.Bezděková GábinaMachů Radek st.-12953 3121
4.Doležel Tomáš st.Fojtů Miroslav489  3031
5.Doležel TomášKovařík Miroslav7-1028 3141
6.Vavrys OndřejStružka Radomír128-97 3151
7.Doležel Tomáš st.Machů Radek st.-10-98-7 1352
8.Doležel TomášFojtů Miroslav646  3062
9.Vavrys OndřejKovařík Miroslav-11812-8-52363
10.Bezděková GábinaStružka Radomír-4-10-7  0364
11.Doležel TomášMachů Radek st.481  3074
12.Vavrys OndřejFojtů Miroslav-7-58-8 1375
13.Bezděková GábinaKovařík Miroslav-86-2-5 1376
14.Doležel Tomáš st.Stružka Radomír-47-5-9 1377
15.Vavrys OndřejMachů Radek st.-6-6-2  0378
16.Bezděková GábinaFojtů Miroslav-924-1073288
17.Doležel Tomáš st.Kovařík Miroslav6-98-8-72389
18.Doležel TomášStružka Radomír7-825 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bezděková Gábina22Machů Radek st.22
Doležel Tomáš st.13Fojtů Miroslav13
Doležel Tomáš40Kovařík Miroslav31
Vavrys Ondřej13Stružka Radomír22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceVrchní
rozhodčí:
Schöpf Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál PohořeliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:21647:542TJ Sokol Pohořelice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedek Richard
Vrzala Vojtěch
 
 
Musil Josef
Utinek Miroslav
 
 
49-510 3110
2.Vrzala Josef
Vrzalová Štěpánka
 
 
Mokrý Filip
Dovrtěl Jaroslav
 
 
10-99-973220
3.Vrzala VojtěchMusil Josef7-6-2-11 1321
4.Vrzala JosefMokrý Filip-9544 3131
5.Zedek RichardUtinek Miroslav576  3041
6.Vrzalová ŠtěpánkaDovrtěl Jaroslav-89-6-5 1342
7.Vrzala JosefMusil Josef9-826 3152
8.Zedek RichardMokrý Filip194  3062
9.Vrzalová ŠtěpánkaUtinek Miroslav-1085-10-42363
10.Vrzala VojtěchDovrtěl Jaroslav888  3073
11.Zedek RichardMusil Josef1046  3083
12.Vrzalová ŠtěpánkaMokrý Filip796  3093
13.Vrzala VojtěchUtinek Miroslav11106  30103
14.Vrzala JosefDovrtěl Jaroslav-5-856-623104
15.Vrzalová ŠtěpánkaMusil Josef-7-6-5  03105
16.Vrzala VojtěchMokrý Filip10610  30115
17.Vrzala JosefUtinek Miroslav856  30125
18.Zedek RichardDovrtěl Jaroslav56-57 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrzala Vojtěch31Musil Josef22
Vrzala Josef31Mokrý Filip04
Zedek Richard40Utinek Miroslav13
Vrzalová Štěpánka13Dovrtěl Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Vrchní
rozhodčí:
Soukup Radek
HOSTUJÍCÍ:Orel Kašava "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:21659:545TJ Sokol Šarovy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdůšek Robert
Zuzaník Marek
 
 
Kruťa Michal
Dočkal Jakub
 
 
257  3010
2.Henzl Václav
Henzl Libor
 
 
Černoch Břetislav
Minařík Roman
 
 
57-98 3120
3.Zuzaník MarekČernoch Břetislav535  3030
4.Henzl VáclavKruťa Josef713-6-8-122331
5.Henzl LiborDočkal Jakub656  3041
6.Gajdůšek RobertMinařík Roman457  3051
7.Henzl VáclavČernoch Břetislav986  3061
8.Henzl LiborKruťa Josef786  3071
9.Gajdůšek RobertDočkal Jakub678  3081
10.Zuzaník MarekMinařík Roman-9-68-7 1382
11.Henzl LiborČernoch Břetislav676  3092
12.Batoušek VladimírKruťa Josef-4-5-9  0393
13.Zuzaník MarekDočkal Jakub6-247 31103
14.Henzl VáclavMinařík Roman10-56-5-423104
15.Batoušek VladimírČernoch Břetislav11-796 31114
16.Zuzaník MarekKruťa Josef9-7-104832124
17.Henzl VáclavDočkal Jakub29-46 31134
18.Henzl LiborMinařík Roman-8108-6-1223135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zuzaník Marek31Černoch Břetislav04
Henzl Václav22Kruťa Josef22
Henzl Libor31Dočkal Jakub04
Gajdůšek Robert20Minařík Roman31
Batoušek Vladimír11   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JasennáVrchní
rozhodčí:
Vávra Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:41716:725nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrů Stanislav
Chromčák Petr
 
 
Malý David
Žáček Libor
 
 
878  3010
2.Lenczyk Dušan
Vávra Jaromír
 
 
Tkadlec Petr
Kolařík Jakub
 
 
-77-7-6 1311
3.Petrů StanislavTkadlec Petr-102-5543221
4.Lenczyk DušanKolařík Jakub-1168-733231
5.Vávra JaromírŽáček Libor76-5-943241
6.Chromčák PetrMalý David6710  3051
7.Lenczyk DušanTkadlec Petr-76-8983261
8.Vávra JaromírKolařík Jakub1-7-8-12 1362
9.Chromčák PetrŽáček Libor69-12-4-22363
10.Petrů StanislavMalý David8-8-9-7 1364
11.Glück ZdeněkTkadlec Petr-7-7-3  0365
12.Chromčák PetrKolařík Jakub8-34-8-52366
13.Petrů StanislavŽáček Libor8-6-8-7 1367
14.Lenczyk DušanMalý David-79-35-32368
15.Chromčák PetrTkadlec Petr-6-96993278
16.Petrů StanislavKolařík Jakub7-67-993288
17.Lenczyk DušanŽáček Libor-9-86963298
18.Glück ZdeněkMalý David-6-999-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petrů Stanislav22Tkadlec Petr13
Lenczyk Dušan31Kolařík Jakub22
Vávra Jaromír11Žáček Libor22
Chromčák Petr22Malý David31
Glück Zdeněk02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:46 Orel Zlín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Bronislav ml.
Šebák Miroslav st.
 
 
Kania Pavel
Výmola Patrik
 
 
     0301
2.Vaněk Bronislav st.
Trllo Jaroslav
 
 
Huňka Tomáš
Čížek Alexandr
 
 
     3211
3.Trllo JaroslavHuňka Tomáš     3021
4.Vaněk Bronislav ml.Kania Pavel     1322
5.Vaněk Bronislav st.Čížek Alexandr     0323
6.Šebák Miroslav st.Výmola Patrik     0324
7.Vaněk Bronislav ml.Huňka Tomáš     0325
8.Vaněk Bronislav st.Kania Pavel     0326
9.Šebák Miroslav st.Čížek Alexandr     0327
10.Trllo JaroslavVýmola Patrik     3237
11.Vaněk Bronislav st.Huňka Tomáš     3247
12.Šebák Miroslav st.Kania Pavel     0348
13.Trllo JaroslavČížek Alexandr     1349
14.Vaněk Bronislav ml.Výmola Patrik     13410
15.Šebák Miroslav st.Huňka Tomáš     03411
16.Trllo JaroslavKania Pavel     32511
17.Vaněk Bronislav ml.Čížek Alexandr     13512
18.Vaněk Bronislav st.Výmola Patrik     32612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trllo Jaroslav31Huňka Tomáš22
Vaněk Bronislav ml.04Kania Pavel31
Vaněk Bronislav st.22Čížek Alexandr40
Šebák Miroslav st.04Výmola Patrik22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceVrchní
rozhodčí:
Chytil Jan
HOSTUJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MŠ BiskupiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:42570:636Sport centrum Bylnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebesta Petr
Šuráň Adam
 
 
Řepa Josef
Unzeitig Patrik
 
 
-7-4-9  0301
2.Miko Petr
Mikulec Karel
 
 
Dittrich Jaroslav st.
Ptáček Jaroslav
 
 
5-872 3111
3.Šebesta PetrPtáček Jaroslav-66410 3121
4.Miko PetrUnzeitig Patrik-610-9-5 1322
5.Mikulec KarelDittrich Jaroslav st.-56102 3132
6.Šuráň AdamŘepa Josef-76-8-4 1333
7.Miko PetrPtáček Jaroslav910-114 3143
8.Mikulec KarelUnzeitig Patrik43-1-10-92344
9.Šuráň AdamDittrich Jaroslav st.310-98 3154
10.Šebesta PetrŘepa Josef-8-5-2  0355
11.Mikulec KarelPtáček Jaroslav-3-6-8  0356
12.Šuráň AdamUnzeitig Patrik-7-6-8  0357
13.Šebesta PetrDittrich Jaroslav st.-66-61193267
14.Miko PetrŘepa Josef-5-6-3  0368
15.Šuráň AdamPtáček Jaroslav-9-9-11  0369
16.Šebesta PetrUnzeitig Patrik-65-3-4 13610
17.Miko PetrDittrich Jaroslav st.-128-73532710
18.Chytil JanŘepa Josef-5-6-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šebesta Petr22Ptáček Jaroslav22
Miko Petr22Unzeitig Patrik40
Mikulec Karel12Dittrich Jaroslav st.04
Šuráň Adam13Řepa Josef40
Chytil Jan01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS