Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
Cibulka Stanislav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SVČ Domeček Valasske MeziriciRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23670:603TJ DDM Valašské Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čevela Martin
Hráský Luděk
 
 
Bártek Dušan
Kubík Josef
 
 
108-612 3110
2.Cibulka Stanislav
Hladil Radek
 
 
Juřica Tomáš
Hnátková Barbora
 
 
-12-9-12  0311
3.Cibulka StanislavBártek Dušan-119-11-5 1312
4.Hráský LuděkJuřica Tomáš-6-388-92313
5.Hladil RadekHnátková Barbora897  3023
6.Čevela MartinKubík Josef-8795 3133
7.Hráský LuděkBártek Dušan5910  3043
8.Hladil RadekJuřica Tomáš6-10711 3153
9.Čevela MartinHnátková Barbora4148  3063
10.Cibulka StanislavKubík Josef-8796 3173
11.Hladil RadekBártek Dušan498  3083
12.Čevela MartinJuřica Tomáš1146  3093
13.Cibulka StanislavHnátková Barbora-1397-7732103
14.Hráský LuděkKubík Josef-69-7-2 13104
15.Čevela MartinBártek Dušan484  30114
16.Cibulka StanislavJuřica Tomáš-9-8-8  03115
17.Hráský LuděkHnátková Barbora-3-71181032125
18.Hladil RadekKubík Josef938  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cibulka Stanislav22Bártek Dušan13
Hráský Luděk22Juřica Tomáš22
Hladil Radek40Hnátková Barbora04
Čevela Martin40Kubík Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BVrchní
rozhodčí:
Hons Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ NivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Jiskry u tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:26585:568TJ Jiskra Otrokovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Zdeněk
Hons Jakub
 
 
Výmola Vladimír
Janča Tomáš
 
 
-5786 3110
2.Janošík Pavel
Holík Alois
 
 
Beníček Martin
Smetana Marcel
 
 
679  3020
3.Hons JakubSmetana Marcel-7-8-5  0321
4.Holík AloisBeníček Martin7810  3031
5.Janečka ZdeněkJanča Tomáš-5-7-6  0332
6.Janošík PavelVýmola Vladimír-5-74-9 1333
7.Holík AloisSmetana Marcel-3-7-10  0334
8.Janečka ZdeněkBeníček Martin7-764 3144
9.Janošík PavelJanča Tomáš876  3054
10.Hons JakubVýmola Vladimír107-68 3164
11.Janečka ZdeněkSmetana Marcel3911  3074
12.Janošík PavelBeníček Martin-7-8-5  0375
13.Hons JakubJanča Tomáš-189107 3185
14.Holík AloisVýmola Vladimír7911  3095
15.Janošík PavelSmetana Marcel-7-6-1  0396
16.Hons JakubBeníček Martin-7-856-112397
17.Holík AloisJanča Tomáš8911  30107
18.Janečka ZdeněkVýmola Vladimír7-549 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hons Jakub22Smetana Marcel31
Holík Alois31Beníček Martin22
Janečka Zdeněk31Janča Tomáš13
Janošík Pavel13Výmola Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí CVrchní
rozhodčí:
Borýsek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Fryšták BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35660:667KST Dolní Němčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fibichr Zdeněk
Matějíček Jakub
 
 
Fišer Roman
Pekař Pavel
 
 
-610-8443210
2.Kučera Ondřej
Ježek Milan
 
 
Konečný David
Babica Vladimír
 
 
99-5-9-52311
3.Fibichr ZdeněkPekař Pavel-12-7-8  0312
4.Ježek MilanKonečný David9107  3022
5.Kučera OndřejFišer Roman-59-86-32323
6.Matějíček JakubBabica Vladimír-7-7109-92324
7.Ježek MilanPekař Pavel7-7-8-10 1325
8.Kučera OndřejKonečný David7-628 3135
9.Matějíček JakubFišer Roman-7-9-9  0336
10.Fibichr ZdeněkBabica Vladimír-710-5893246
11.Kučera OndřejPekař Pavel53-79 3156
12.Matějíček JakubKonečný David-79105 3166
13.Fibichr ZdeněkFišer Roman5-5814 3176
14.Ježek MilanBabica Vladimír-1-10-3  0377
15.Matějíček JakubPekař Pavel-9774 3187
16.Fibichr ZdeněkKonečný David-68-11893297
17.Ježek MilanFišer Roman-6-8-3  0398
18.Kučera OndřejBabica Vladimír863  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fibichr Zdeněk31Pekař Pavel22
Ježek Milan13Konečný David04
Kučera Ondřej31Fišer Roman31
Matějíček Jakub22Babica Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport centrum BylniceVrchní
rozhodčí:
Dorňák František
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DDM BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:21615:503Sport centrum Bylnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gonda Tomáš
Fojtík Marek
 
 
Dufek Jan
Koudelík Lukáš
 
 
8910  3010
2.Dorňák František
Dorňák Zdeněk
 
 
Střelec Jiří
Viktorínová Michaela
 
 
-9-5-7  0311
3.Dorňák FrantišekViktorínová Michaela879  3021
4.Fojtík MarekDufek Jan-9-7-7  0322
5.Gonda TomášKoudelík Lukáš1167  3032
6.Dorňák ZdeněkStřelec Jiří79-97 3142
7.Řepa JosefViktorínová Michaela8-10-4-2 1343
8.Gonda TomášDufek Jan-1564-5113253
9.Dorňák ZdeněkKoudelík Lukáš425  3063
10.Dorňák FrantišekStřelec Jiří64-67 3173
11.Gonda TomášViktorínová Michaela65-63 3183
12.Dorňák ZdeněkDufek Jan495  3093
13.Dorňák FrantišekKoudelík Lukáš-78-8-2 1394
14.Řepa JosefStřelec Jiří1065  30104
15.Dorňák ZdeněkViktorínová Michaela46-56 31114
16.Dorňák FrantišekDufek Jan-5-93-10 13115
17.Řepa JosefKoudelík Lukáš634  30125
18.Gonda TomášStřelec Jiří952  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dorňák František22Viktorínová Michaela13
Fojtík Marek01Dufek Jan22
Gonda Tomáš40Koudelík Lukáš13
Dorňák Zdeněk40Střelec Jiří04
Řepa Josef21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VlčnovVrchní
rozhodčí:
Cifr Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál dolního pohostinstvíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1332:45679:733TJ Sokol Kostelec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
Jániš Pavel
Paďour Ladislav
 
 
7-68-4-52301
2.Pavelčík František
Cifr Radomír
 
 
Pavlíček Rudolf
Vykoukal Martin
 
 
-812-109-92302
3.Kolaja RadomilPavlíček Rudolf-78-2-2 1303
4.Cifr RadomírVykoukal Martin-710-9-9 1304
5.Pavelčík FrantišekJániš Pavel-8556 3114
6.Kučera JosefPaďour Ladislav-9-74-6 1315
7.Cifr RadomírPavlíček Rudolf-93-7-8 1316
8.Pavelčík FrantišekVykoukal Martin87-6-793226
9.Kučera JosefJániš Pavel-858-873236
10.Kolaja RadomilPaďour Ladislav5-8-8-6 1337
11.Pavelčík FrantišekPavlíček Rudolf7-9-5-12 1338
12.Kučera JosefVykoukal Martin6-9-710-72339
13.Kolaja RadomilJániš Pavel-610-8-5 13310
14.Cifr RadomírPaďour Ladislav7-8109 31410
15.Kučera JosefPavlíček Rudolf78-7-4-1023411
16.Kolaja RadomilVykoukal Martin8-6-8-5 13412
17.Cifr RadomírJániš Pavel-89-6-7 13413
18.Pavelčík FrantišekPaďour Ladislav727  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolaja Radomil04Pavlíček Rudolf40
Cifr Radomír13Vykoukal Martin31
Pavelčík František31Jániš Pavel22
Kučera Josef13Paďour Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak HulínVrchní
rozhodčí:
Hrdina Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ VidčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín JavorováRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:22659:557SK Spartak Hulín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šabík Vladimír
Hošťálek Petr
 
 
Mikulenka Zdeněk
Mikulenka Petr
 
 
877  3010
2.Hrdina Jan
Tůma Tomáš
 
 
Bernhauser Vlastimír
Brzokoupil Jiří
 
 
827  3020
3.Šabík VladimírVaculín Libor8-10-6-6 1321
4.Hošťálek PetrMikulenka Zdeněk-8866 3131
5.Tůma TomášBernhauser Vlastimír873  3041
6.Hrdina JanBrzokoupil Jiří566  3051
7.Hošťálek PetrVaculín Libor117-8-3-112352
8.Tůma TomášMikulenka Zdeněk695  3062
9.Hrdina JanBernhauser Vlastimír898  3072
10.Šabík VladimírMikulenka Petr-9-9-9  0373
11.Tůma TomášVaculín Libor-7447 3183
12.Hrdina JanMikulenka Zdeněk746  3093
13.Šabík VladimírBernhauser Vlastimír-9-94-9 1394
14.Hošťálek PetrMikulenka Petr-615-4-1 1395
15.Hrdina JanVaculín Libor-9875 31105
16.Šabík VladimírMikulenka Zdeněk7-98-4932115
17.Hošťálek PetrBernhauser Vlastimír10810  30125
18.Tůma TomášMikulenka Petr11-95-8832135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šabík Vladimír13Vaculín Libor22
Hošťálek Petr22Mikulenka Zdeněk04
Tůma Tomáš40Bernhauser Vlastimír13
Hrdina Jan40Brzokoupil Jiří01
   Mikulenka Petr21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy