Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní zařízení OÚ Nová Ves n.P.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9 TJ Sokol Nová Ves n. P. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Dominik
Fišarová Markéta
 
 
Boháč Martin
Václavík Miroslav
 
 
     3010
2.Fejfar Zdeněk
Zelenka Václav
 
 
Hykman Marek
Holina Marek
 
 
     3120
3.Fišarová MarkétaBoháč Martin     3030
4.Dlouhý DominikVáclavík Miroslav     3040
5.Fejfar ZdeněkHykman Marek     3050
6.Zelenka VáclavHolina Marek     3060
7.Dlouhý DominikBoháč Martin     3070
8.Fejfar ZdeněkVáclavík Miroslav     3180
9.Zelenka VáclavHykman Marek     3090
10.Fišarová MarkétaHolina Marek     30100
11.Fejfar ZdeněkBoháč Martin     31110
12.Zelenka VáclavVáclavík Miroslav     31120
13.Fišarová MarkétaHykman Marek     30130
14.Dlouhý DominikHolina Marek     30140
15.Zelenka VáclavBoháč Martin     32150
16.Fišarová MarkétaVáclavík Miroslav     13151
17.Dlouhý DominikHykman Marek     30161
18.Fejfar ZdeněkHolina Marek     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišarová Markéta31Boháč Martin04
Dlouhý Dominik40Václavík Miroslav13
Fejfar Zdeněk40Hykman Marek04
Zelenka Václav40Holina Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TT Benešov u Semil CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní zařízení OÚ Nová Ves n.P.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29 TJ Sokol Nová Ves n. P. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejfar Zdeněk
Kynčl Luboš
 
 
Martinec Jan
Matěcha Václav
 
 
     3110
2.Fišarová Markéta
Hegarová Monika
 
 
Seidl Jan
Strnad Jan
 
 
     3120
3.Kynčl LubošSeidl Jan     1321
4.Fišarová MarkétaMatěcha Václav     3031
5.Fejfar ZdeněkStrnad Jan     0332
6.Hegarová MonikaMartinec Jan     0333
7.Fišarová MarkétaSeidl Jan     3043
8.Fejfar ZdeněkMatěcha Václav     3053
9.Hegarová MonikaStrnad Jan     1354
10.Kynčl LubošMartinec Jan     3064
11.Fejfar ZdeněkSeidl Jan     3174
12.Hegarová MonikaMatěcha Václav     2375
13.Kynčl LubošStrnad Jan     0376
14.Fišarová MarkétaMartinec Jan     3286
15.Hegarová MonikaSeidl Jan     1387
16.Kynčl LubošMatěcha Václav     3097
17.Fišarová MarkétaStrnad Jan     2398
18.Fejfar ZdeněkMartinec Jan     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kynčl Luboš22Seidl Jan22
Fišarová Markéta31Matěcha Václav13
Fejfar Zdeněk31Strnad Jan40
Hegarová Monika04Martinec Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TT Benešov u Semil BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:29682:617Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Jan
Holina Antonín
 
 
Kopal Aleš
Mazánek Jan
 
 
879  3010
2.Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
Kouble Daniel
Janata Tomáš
 
 
8-78-8-92311
3.Jiříček JanKopal Aleš897  3021
4.Holina AntonínKouble Daniel-8-9-8  0322
5.Novotný PavelJanata Tomáš476  3032
6.Kratochvíl JaromírMazánek Jan527  3042
7.Holina AntonínKopal Aleš9-128-9-102343
8.Novotný PavelKouble Daniel-98-9-9 1344
9.Kratochvíl JaromírJanata Tomáš-686-9-92345
10.Jiříček JanMazánek Jan-8166 3155
11.Novotný PavelKopal Aleš-6-9-14  0356
12.Kratochvíl JaromírKouble Daniel-4-6-8  0357
13.Jiříček JanJanata Tomáš647  3067
14.Holina AntonínMazánek Jan1010-12-1293277
15.Kratochvíl JaromírKopal Aleš-78-7983287
16.Jiříček JanKouble Daniel999  3097
17.Holina AntonínJanata Tomáš67-8-9-102398
18.Novotný PavelMazánek Jan888  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiříček Jan40Kopal Aleš22
Holina Antonín13Kouble Daniel31
Novotný Pavel22Janata Tomáš22
Kratochvíl Jaromír22Mazánek Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:40 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Jan st.
Housa Aleš
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     2301
2.Kosař Václav
Mencl Kryštof
 
 
Krejsa Karel
Baudys Václav
 
 
     0302
3.Kosař VáclavKrál Libor     0303
4.Mencl KryštofDavid Jaroslav     0304
5.Housa AlešKrejsa Karel     2305
6.Varcl Jan st.Baudys Václav     3015
7.Mencl KryštofKrál Libor     3025
8.Housa AlešDavid Jaroslav     0326
9.Varcl Jan st.Krejsa Karel     3036
10.Kosař VáclavDavid Lukáš     0337
11.Housa AlešKrál Libor     1338
12.Varcl Jan st.David Jaroslav     3148
13.Kosař VáclavKrejsa Karel     0349
14.Mencl KryštofDavid Lukáš     23410
15.Varcl Jan st.Král Libor     30510
16.Kosař VáclavDavid Jaroslav     03511
17.Mencl KryštofKrejsa Karel     03512
18.Housa AlešDavid Lukáš     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kosař Václav04Král Libor22
Mencl Kryštof13David Jaroslav31
Housa Aleš04Krejsa Karel31
Varcl Jan st.40Baudys Václav01
   David Lukáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STAR Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Lomnice nad Popelkou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:47 Orel Lomnice nad Popelkou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Pěnička Michal
Jílek Miroslav
 
 
WO    0301
2.Sedláček Miroslav
Zajíček Jan st.
 
 
Hyková Šárka
Hoření Radek
 
 
     3211
3.Sedláček MiroslavPěnička Michal     2312
4.Balada JakubJílek Miroslav     0313
5.Hyková ŠárkaWO    0314
6.Zajíček Jan st.Hoření Radek     2315
7.Balada JakubPěnička Michal     0316
8.Jílek MiroslavWO    0317
9.Zajíček Jan st.Hyková Šárka     2318
10.Sedláček MiroslavHoření Radek     3128
11.Pěnička MichalWO    0329
12.Zajíček Jan st.Jílek Miroslav     3139
13.Sedláček MiroslavHyková Šárka     03310
14.Balada JakubHoření Radek     03311
15.Zajíček Jan st.Pěnička Michal     03312
16.Sedláček MiroslavJílek Miroslav     31412
17.Balada JakubHyková Šárka     03413
18.Hoření RadekWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sedláček Miroslav22Pěnička Michal30
Balada Jakub04Jílek Miroslav12
Zajíček Jan st.13Hyková Šárka30
   Hoření Radek21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad JizerouVrchní
rozhodčí:
Klimenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V LOMĚ VíchováRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:42 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Zítko Martin
Louda Václav
 
 
     0301
2.Klimenta Miroslav
Brumlich Ladislav st.
 
 
Mizera Petr
Červová Jitka
 
 
     0302
3.Klimenta MiroslavZítko Martin     3212
4.Hartig PetrČervová Jitka     0313
5.Brumlich Ladislav ml.Mizera Petr     1314
6.Brumlich Ladislav st.Louda Václav     1315
7.Hartig PetrZítko Martin     0316
8.Brumlich Ladislav ml.Červová Jitka     3126
9.Brumlich Ladislav st.Mizera Petr     2327
10.Klimenta MiroslavLouda Václav     2328
11.Brumlich Ladislav ml.Zítko Martin     2329
12.Brumlich Ladislav st.Červová Jitka     13210
13.Klimenta MiroslavMizera Petr     30310
14.Hartig PetrLouda Václav     23311
15.Brumlich Ladislav st.Zítko Martin     03312
16.Klimenta MiroslavČervová Jitka     31412
17.Hartig PetrMizera Petr     31512
18.Brumlich Ladislav ml.Louda Václav     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klimenta Miroslav31Zítko Martin31
Hartig Petr13Červová Jitka22
Brumlich Ladislav ml.22Mizera Petr22
Brumlich Ladislav st.04Louda Václav31



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Jilemnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala JilemniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:188:54 TJ Sokol Vesec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Radek
Havel Petr
 
 
Jíra Jiří
Ježek Pavel
 
 
     0301
2.
 
 
Pleštil Luděk
Vele Martin
 
 
WO    0302
3.Havel PetrJežek Pavel     2303
4.Dlabola FilipJíra Jiří     1304
5.Havel RadekPleštil Luděk     1305
6.Vele MartinWO    0306
7.Dlabola FilipJežek Pavel     0307
8.Havel RadekJíra Jiří     2308
9.Pleštil LuděkWO    0309
10.Havel PetrVele Martin     03010
11.Havel RadekJežek Pavel     03011
12.Jíra JiříWO    03012
13.Havel PetrPleštil Luděk     03013
14.Dlabola FilipVele Martin     03014
15.Ježek PavelWO    03015
16.Havel PetrJíra Jiří     13016
17.Dlabola FilipPleštil Luděk     03017
18.Havel RadekVele Martin     13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Havel Petr04Ježek Pavel30
Dlabola Filip04Jíra Jiří30
Havel Radek04Pleštil Luděk30
   Vele Martin30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Lomnice nad Popelkou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Jan st.
Housa Aleš
 
 
Pěnička Michal
Jílek Miroslav
 
 
     3210
2.Kosař Václav
Mencl Kryštof
 
 
Hyková Šárka
Hoření Radek
 
 
     0311
3.Housa AlešHoření Radek     3021
4.Kosař VáclavHyková Šárka     1322
5.Mencl KryštofJílek Miroslav     3032
6.Varcl Jan st.Pěnička Michal     3042
7.Kosař VáclavHoření Radek     3252
8.Mencl KryštofHyková Šárka     3262
9.Varcl Jan st.Jílek Miroslav     3072
10.Housa AlešPěnička Michal     2373
11.Mencl KryštofHoření Radek     3083
12.Varcl Jan st.Hyková Šárka     3093
13.Housa AlešJílek Miroslav     32103
14.Kosař VáclavPěnička Michal     03104
15.Varcl Jan st.Hoření Radek     30114
16.Housa AlešHyková Šárka     03115
17.Kosař VáclavJílek Miroslav     13116
18.Mencl KryštofPěnička Michal     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Housa Aleš22Hoření Radek04
Kosař Václav13Hyková Šárka22
Mencl Kryštof31Jílek Miroslav13
Varcl Jan st.40Pěnička Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STAR Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:51 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balada Jakub
Pitro Lukáš
 
 
Krejsa Karel
Baudys Václav
 
 
     0301
2.Sedláček Miroslav
Zajíček Jan st.
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     0302
3.Sedláček MiroslavDavid Jaroslav     2303
4.Balada JakubKrál Libor     0304
5.Pitro LukášKrejsa Karel     2305
6.Zajíček Jan st.Baudys Václav     0306
7.Balada JakubDavid Jaroslav     0307
8.Pitro LukášKrál Libor     3117
9.Zajíček Jan st.Krejsa Karel     0318
10.Sedláček MiroslavBaudys Václav     1319
11.Pitro LukášDavid Jaroslav     23110
12.Zajíček Jan st.Král Libor     03111
13.Sedláček MiroslavKrejsa Karel     13112
14.Balada JakubDavid Lukáš     03113
15.Zajíček Jan st.David Jaroslav     13114
16.Sedláček MiroslavKrál Libor     13115
17.Balada JakubKrejsa Karel     03116
18.Pitro LukášDavid Lukáš     32216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedláček Miroslav04David Jaroslav40
Balada Jakub04Král Libor31
Pitro Lukáš22Krejsa Karel40
Zajíček Jan st.04Baudys Václav20
   David Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad JizerouVrchní
rozhodčí:
Klimenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víchová V LOMĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31 Sokol Víchová nad Jizerou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Ježek Pavel
Jíra Jiří
 
 
     0301
2.Klimenta Miroslav
Brumlich Ladislav st.
 
 
Pleštil Luděk
Vele Martin
 
 
     3111
3.Klimenta MiroslavJežek Pavel     0312
4.Hartig PetrJíra Jiří     3222
5.Brumlich Ladislav ml.Pleštil Luděk     1323
6.Brumlich Ladislav st.Vele Martin     2324
7.Hartig PetrJežek Pavel     0325
8.Brumlich Ladislav ml.Jíra Jiří     3035
9.Brumlich Ladislav st.Pleštil Luděk     0336
10.Klimenta MiroslavVele Martin     3046
11.Brumlich Ladislav ml.Ježek Pavel     2347
12.Brumlich Ladislav st.Jíra Jiří     3257
13.Klimenta MiroslavPleštil Luděk     3067
14.Hartig PetrVele Martin     3077
15.Brumlich Ladislav st.Ježek Pavel     0378
16.Klimenta MiroslavJíra Jiří     3088
17.Hartig PetrPleštil Luděk     3298
18.Brumlich Ladislav ml.Vele Martin     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimenta Miroslav31Ježek Pavel40
Hartig Petr31Jíra Jiří04
Brumlich Ladislav ml.22Pleštil Luděk22
Brumlich Ladislav st.13Vele Martin13



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Jilemnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala JilemniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 12:30 Začátek
utkání
12:40Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Radek
Havel Petr
 
 
Zítko Martin
Louda Václav
 
 
     0301
2.
 
 
Červová Jitka
Mizera Petr
 
 
WO    0302
3.Dlabola FilipZítko Martin     0303
4.Havel PetrČervová Jitka     0304
5.Havel RadekMizera Petr     0305
6.Louda VáclavWO    0306
7.Havel PetrZítko Martin     0307
8.Havel RadekČervová Jitka     0308
9.Mizera PetrWO    0309
10.Dlabola FilipLouda Václav     03010
11.Havel RadekZítko Martin     13011
12.Červová JitkaWO    03012
13.Dlabola FilipMizera Petr     23013
14.Havel PetrLouda Václav     03014
15.Zítko MartinWO    03015
16.Dlabola FilipČervová Jitka     03016
17.Havel PetrMizera Petr     03017
18.Havel RadekLouda Václav     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dlabola Filip04Zítko Martin30
Havel Petr04Červová Jitka30
Havel Radek04Mizera Petr30
   Louda Václav30
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy