Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová BVrchní
rozhodčí:
Němečková Eva
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:29628:476nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Muselík Miroslav
Smetana Jaroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Durák Lubomír
Riemer Tomáš
 
 
Kovář Dušan
Fišer Lukáš
 
 
569  3020
3.Muselík MiroslavFišer Lukáš-10-10-7  0321
4.Durák LubomírKovář Dušan-10-8-8  0322
5.Smetana JaroslavSychra Václav4-411-2-102323
6.Riemer TomášWO    3033
7.Durák LubomírFišer Lukáš-6-7-8  0334
8.Smetana JaroslavKovář Dušan7126  3044
9.Riemer TomášSychra Václav78-47 3154
10.Muselík MiroslavWO    3064
11.Smetana JaroslavFišer Lukáš-9986 3174
12.Riemer TomášKovář Dušan7-96-6-82375
13.Muselík MiroslavSychra Václav-74-11-7 1376
14.Durák LubomírWO    3086
15.Riemer TomášFišer Lukáš3-99-9-82387
16.Palatka EdwardKovář Dušan-898-7-92388
17.Durák LubomírSychra Václav-8-9-9  0389
18.Smetana JaroslavWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Muselík Miroslav02Fišer Lukáš31
Durák Lubomír03Kovář Dušan31
Smetana Jaroslav21Sychra Václav31
Riemer Tomáš12   
Palatka Edward01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová BVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:Češka František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:Chadima Tomáš
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20558:464TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lorenc Milan
Schwedler Josef
 
 
Famfulík Petr ml.
Hubinka Jiří
 
 
-7-7-4  0301
2.Langr Lukáš
Štrof Jaroslav
 
 
Osecký Lukáš
Rejent Marek
 
 
4-14-67-62302
3.Schwedler JosefRejent Marek-6-9310-62303
4.Lorenc MilanOsecký Lukáš95-105 3113
5.Langr LukášFamfulík Petr ml.547  3023
6.Štrof JaroslavFamfulík Petr st.495  3033
7.Lorenc MilanRejent Marek66-105 3143
8.Langr LukášOsecký Lukáš6-676 3153
9.Štrof JaroslavFamfulík Petr ml.1096  3063
10.Schwedler JosefFamfulík Petr st.1010-7-9-82364
11.Langr LukášRejent Marek6-929 3174
12.Štrof JaroslavOsecký Lukáš867  3084
13.Schwedler JosefFamfulík Petr ml.-8-16-6  0385
14.Lorenc MilanFamfulík Petr st.-4734 3195
15.Štrof JaroslavRejent Marek479  30105
16.Schwedler JosefOsecký Lukáš         
17.Lorenc MilanFamfulík Petr ml.         
18.Langr LukášFamfulík Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schwedler Josef03Rejent Marek13
Lorenc Milan30Osecký Lukáš03
Langr Lukáš30Famfulík Petr ml.12
Štrof Jaroslav40Famfulík Petr st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
Dostálek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:32528:546TJ Slovan Moravská Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
-89-8-9 1301
2.Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
9-448 3111
3.Syrový VojtěchKalandra Miloslav ml.9-8910 3121
4.Syrový KarelZítka Patrik-9-9-7  0322
5.Dostálek JaroslavMaděra Jaroslav-78-9-8 1323
6.Dostálek MartinMrva Milan743  3033
7.Syrový KarelKalandra Miloslav ml.-6-8-9  0334
8.Dostálek JaroslavZítka Patrik567  3044
9.Dostálek MartinMaděra Jaroslav686  3054
10.Syrový VojtěchMrva Milan-107-913-32355
11.Dostálek JaroslavKalandra Miloslav ml.-7-9-6  0356
12.Dostálek MartinZítka Patrik-79-8-6 1357
13.Syrový VojtěchMaděra Jaroslav865  3067
14.Syrový KarelMrva Milan-8-38-5 1368
15.Dostálek MartinKalandra Miloslav ml.-7-6-9  0369
16.Syrový VojtěchZítka Patrik-8910-9-723610
17.Syrový KarelMaděra Jaroslav         
18.Dostálek JaroslavMrva Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrový Vojtěch22Kalandra Miloslav ml.31
Syrový Karel03Zítka Patrik31
Dostálek Jaroslav12Maděra Jaroslav12
Dostálek Martin22Mrva Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
Vojnar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27628:596Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synek Martin
Vojnar Jiří
 
 
Rybka Tomáš ml.
Rybka Martin
 
 
61011  3010
2.Pohl Pavel st.
Baťa Roman
 
 
Steinmetz Roman
Plíva Roman
 
 
-79-12-3 1311
3.Baťa RomanSteinmetz Roman-9-14-6  0312
4.Vojnar JiříPlíva Roman7-789 3122
5.Synek MartinRybka Martin2510  3032
6.Pohl Pavel st.Rybka Tomáš ml.5-1012-673242
7.Vojnar JiříSteinmetz Roman889  3052
8.Synek MartinPlíva Roman-99-9-8 1353
9.Pohl Pavel st.Rybka Martin8912  3063
10.Baťa RomanRybka Tomáš ml.-988-5-122364
11.Synek MartinSteinmetz Roman8-1098 3174
12.Pohl Pavel st.Plíva Roman-6-1010-9 1375
13.Baťa RomanRybka Martin-10488 3185
14.Vojnar JiříRybka Tomáš ml.485  3095
15.Pohl Pavel st.Steinmetz Roman8-6-56-22396
16.Baťa RomanPlíva Roman-7-6-7  0397
17.Vojnar JiříRybka Martin5-685 31107
18.Synek MartinRybka Tomáš ml.273  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baťa Roman13Steinmetz Roman22
Vojnar Jiří40Plíva Roman31
Synek Martin21Rybka Martin04
Pohl Pavel st.22Rybka Tomáš ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Jedlička Richard
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:36612:630TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
-6-57-9 1301
2.Hrdina Lukáš
Slavíček Martin
 
 
Svoboda Leoš
Svoboda Miloš
 
 
-87-66-82302
3.Lamač MartinPavel Jan12-8-5-7 1303
4.Jedlička RichardSvoboda Leoš8-5-8-8 1304
5.Hrdina LukášSourada Milan-5-58-6 1305
6.Slavíček MartinSvoboda Miloš-17767 3115
7.Jedlička RichardPavel Jan-90-4-9 1316
8.Hrdina LukášSvoboda Leoš-59-6-7 1317
9.Slavíček MartinSourada Milan107-109 3127
10.Lamač MartinSvoboda Miloš-8-38333237
11.Hrdina LukášPavel Jan-27-5-10 1338
12.Slavíček MartinSvoboda Leoš845  3048
13.Lamač MartinSourada Milan-9-4-10  0349
14.Jedlička RichardSvoboda Miloš10-6216 3159
15.Slavíček MartinPavel Jan686  3069
16.Lamač MartinSvoboda Leoš12-984 3179
17.Jedlička RichardSourada Milan-10-79-7 13710
18.Hrdina LukášSvoboda Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lamač Martin22Pavel Jan31
Jedlička Richard13Svoboda Leoš22
Hrdina Lukáš03Sourada Milan31
Slavíček Martin40Svoboda Miloš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U zimního stadionu a koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:05Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30651:628TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štarman Karel
Balský Karel
 
 
Kolomý Tomáš
Krejčí Robin
 
 
-9-7-8  0301
2.Dostál Jiří
Flodr Tomáš
 
 
Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
-89-1018-62302
3.Balský KarelAdamec Václav8-1-9-5 1303
4.Štarman KarelHubálek Zdeněk9-410-1-42304
5.Flodr TomášKrejčí Robin738  3014
6.Dostál JiříKolomý Tomáš287  3024
7.Štarman KarelAdamec Václav-8-5-5  0325
8.Flodr TomášHubálek Zdeněk8-868 3135
9.Dostál JiříKrejčí Robin483  3045
10.Balský KarelKolomý Tomáš-13-979123255
11.Flodr TomášAdamec Václav-21076 3165
12.Dostál JiříHubálek Zdeněk846  3075
13.Balský KarelKrejčí Robin6-79-8-62376
14.Štarman KarelKolomý Tomáš9-88-873286
15.Dostál JiříAdamec Václav8108  3096
16.Balský KarelHubálek Zdeněk-97-10-9 1397
17.Štarman KarelKrejčí Robin-9-10-12  0398
18.Flodr TomášKolomý Tomáš687  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Balský Karel13Adamec Václav22
Štarman Karel13Hubálek Zdeněk22
Flodr Tomáš40Krejčí Robin22
Dostál Jiří40Kolomý Tomáš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy