Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:36549:594nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťovíček Petr
Allertová Sára
 
 
Sklenička Jan
Červenka Marek
 
 
-1089-783210
2.Klouček Luboš ml.
Bartes Petr
 
 
Ullman Miloslav
Líska Tomáš
 
 
-8-3-11  0311
3.Šťovíček PetrLíska Tomáš-4-3-6  0312
4.Allertová SáraUllman Miloslav-95-10-2 1313
5.Klouček Luboš ml.Sklenička Jan75-78 3123
6.Bartes PetrČervenka Marek877  3033
7.Allertová SáraLíska Tomáš-4-4-3  0334
8.Klouček Luboš ml.Ullman Miloslav-9-7-4  0335
9.Bartes PetrSklenička Jan-6386 3145
10.Šťovíček PetrČervenka Marek8-10105 3155
11.Klouček Luboš ml.Líska Tomáš-2-1-9  0356
12.Bartes PetrUllman Miloslav8-79-733266
13.Šťovíček PetrSklenička Jan8-1146 3176
14.Allertová SáraČervenka Marek-7967 3186
15.Bartes PetrLíska Tomáš-8-9-10  0387
16.Šťovíček PetrUllman Miloslav-6-8-6  0388
17.Allertová SáraSklenička Jan-6-9-7  0389
18.Klouček Luboš ml.Červenka Marek675  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šťovíček Petr22Líska Tomáš40
Allertová Sára13Ullman Miloslav31
Klouček Luboš ml.22Sklenička Jan13
Bartes Petr31Červenka Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Plečinda Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí ARozhodčí:Suško Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Farkota Jiří ml.
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:36522:578SK Štětí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broum Pavel
Kopenec Václav
 
 
Dudek Jaroslav
Novák Libor
 
 
-10-4-8  0301
2.Hofreiter Zdeněk
Hrnčál Miroslav
 
 
Vaňha Jiří
Dvořák Milan ml.
 
 
5-7814 3111
3.Hofreiter ZdeněkDudek Jaroslav1412-8-5-72312
4.Kopenec VáclavDvořák Milan ml.-8-9-7  0313
5.Hrnčál MiroslavNovák Libor-11-35-4 1314
6.Broum PavelVaňha Jiří4-7-91083224
7.Kopenec VáclavDudek Jaroslav869  3034
8.Hrnčál MiroslavDvořák Milan ml.-9-59973244
9.Broum PavelNovák Libor512-910 3154
10.Hofreiter ZdeněkVaňha Jiří-105-63-102355
11.Hrnčál MiroslavDudek Jaroslav-8-9-10  0356
12.Broum PavelDvořák Milan ml.-11-11-9  0357
13.Hofreiter ZdeněkNovák Libor-4-11-1  0358
14.Kopenec VáclavVaňha Jiří-6-8-7  0359
15.Broum PavelDudek Jaroslav7-6-8-8 13510
16.Hofreiter ZdeněkDvořák Milan ml.         
17.Kopenec VáclavNovák Libor         
18.Hrnčál MiroslavVaňha Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofreiter Zdeněk03Dudek Jaroslav31
Kopenec Václav12Dvořák Milan ml.21
Hrnčál Miroslav12Novák Libor21
Broum Pavel22Vaňha Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Hojková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Himko Jaroslav
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Matas Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:23544:496SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
Beneš Jiří
Zedník Josef
 
 
-8-12-6  0301
2.Sobíšek Martin
Tauš Jiří
 
 
Luňák Radek
Sečanský Radek
 
 
712-84 3111
3.Sobíšek MartinZedník Josef9-4104 3121
4.Tauš JiříBeneš Jiří2-7-6-3 1322
5.Matas JanLuňák Radek-13-6-9  0323
6.Svěchota VojtěchSečanský Radek4612  3033
7.Tauš JiříZedník Josef106-105 3143
8.Matas JanBeneš Jiří-99-9983253
9.Svěchota VojtěchLuňák Radek-8-5-6  0354
10.Sobíšek MartinSečanský Radek875  3064
11.Matas JanZedník Josef-765-1183274
12.Svěchota VojtěchBeneš Jiří237-6-1183284
13.Sobíšek MartinLuňák Radek-8-98863294
14.Tauš JiříSečanský Radek375  30104
15.Svěchota VojtěchZedník Josef         
16.Sobíšek MartinBeneš Jiří         
17.Tauš JiříLuňák Radek         
18.Matas JanSečanský Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sobíšek Martin30Zedník Josef03
Tauš Jiří21Beneš Jiří12
Matas Jan21Luňák Radek21
Svěchota Vojtěch21Sečanský Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Skála Jiří st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Slovanu VarnsdorfRozhodčí:Beránek Ladislav
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36 SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rambousek Jiří ml.
Franěk Tomáš
 
 
Rúža David
Mít Michal
 
 
     3110
2.Neumann Jan
Neumann Martin
 
 
Růžička Jiří
Stehlík Petr
 
 
     1311
3.Rambousek Jiří ml.Mít Michal     3221
4.Neumann JanRúža David     0322
5.Neumann MartinRůžička Jiří     1323
6.Franěk TomášStehlík Petr     3233
7.Neumann JanMít Michal     0334
8.Neumann MartinRúža David     1335
9.Franěk TomášRůžička Jiří     3045
10.Rambousek Jiří ml.Stehlík Petr     3055
11.Neumann MartinMít Michal     1356
12.Franěk TomášRúža David     3066
13.Rambousek Jiří ml.Růžička Jiří     3176
14.Neumann JanStehlík Petr     3086
15.Franěk TomášMít Michal     2387
16.Rambousek Jiří ml.Rúža David     2388
17.Neumann JanRůžička Jiří     1389
18.Neumann MartinStehlík Petr     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rambousek Jiří ml.31Mít Michal31
Neumann Jan13Rúža David31
Neumann Martin04Růžička Jiří22
Franěk Tomáš31Stehlík Petr13
------



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:Soukup Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Hrivňák Petr
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31347:433TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štika Jiří st.
Štěpánek Jiří
 
 
Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
7-899 3110
2.Sýkora Martin
Štěpánek Ivan
 
 
Čejka Vratislav
Beránek Miroslav
 
 
-510-9-3 1311
3.Sýkora MartinBeránek Miroslav-3-5-10  0312
4.Štika Jiří st.Kastner Milan-7-108-11 1313
5.Štěpánek JiříFencl Lukáš-108-8-7 1314
6.Štěpánek IvanČejka Vratislav-83-11-5 1315
7.Štika Jiří st.Beránek Miroslav8-7-5-10 1316
8.Štěpánek JiříKastner Milan-7-10-11  0317
9.Štěpánek IvanFencl Lukáš-77-75-42318
10.Sýkora MartinČejka Vratislav-6-15-8  0319
11.Štěpánek JiříBeránek Miroslav-4-5-10  03110
12.Štěpánek IvanKastner Milan         
13.Sýkora MartinFencl Lukáš         
14.Štika Jiří st.Čejka Vratislav         
15.Štěpánek IvanBeránek Miroslav         
16.Sýkora MartinKastner Milan         
17.Štika Jiří st.Fencl Lukáš         
18.Štěpánek JiříČejka Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýkora Martin02Beránek Miroslav30
Štika Jiří st.02Kastner Milan20
Štěpánek Jiří03Fencl Lukáš20
Štěpánek Ivan02Čejka Vratislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BVrchní
rozhodčí:
Kincl
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11443:370TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seibert Karel
Hybler Martin
 
 
Skružný Vratislav
Rovner Antonín
 
 
596  3010
2.Budinský Petr
Fiklík Michael
 
 
Holovčák Jiří
Bencs Ladislav
 
 
-4-99-3 1311
3.Seibert KarelSkružný Vratislav7910  3021
4.Budinský PetrBencs Ladislav1597  3031
5.Fiklík MichaelRovner Antonín-10-87-5 1332
6.Hybler MartinHolovčák Jiří77-92 3142
7.Budinský PetrSkružný Vratislav798  3052
8.Fiklík MichaelBencs Ladislav-98107 3162
9.Hybler MartinRovner Antonín998  3072
10.Seibert KarelHolovčák Jiří5-877 3182
11.Fiklík MichaelSkružný Vratislav-9877 3192
12.Hybler MartinBencs Ladislav8-987 31102
13.Seibert KarelRovner Antonín         
14.Budinský PetrHolovčák Jiří         
15.Hybler MartinSkružný Vratislav         
16.Seibert KarelBencs Ladislav         
17.Budinský PetrRovner Antonín         
18.Fiklík MichaelHolovčák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Seibert Karel20Skružný Vratislav03
Budinský Petr20Bencs Ladislav03
Fiklík Michael21Rovner Antonín11
Hybler Martin30Holovčák Jiří02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy