Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice DVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:33634:628TJ Baník Březenecká Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kysilka Miroslav
Bláha Vlastimil
 
 
Malý Michal
Drahota David
 
 
-15126 3110
2.Zimák Michal
Kotrba Petr
 
 
Kučera Lubomír
Sojka Theodor
 
 
4510  3020
3.Kysilka MiroslavMalý Michal5-12-4-11 1321
4.Bláha VlastimilDrahota David-35-4-9 1322
5.Kotrba PetrKučera Lubomír-8-6-7  0323
6.Zimák MichalSojka Theodor1147  3033
7.Bláha VlastimilMalý Michal-105-8-3 1334
8.Kotrba PetrDrahota David-8-8-5  0335
9.Zimák MichalKučera Lubomír-89-7-5 1336
10.Kysilka MiroslavSojka Theodor6610  3046
11.Kotrba PetrMalý Michal-9-10126-82347
12.Zimák MichalDrahota David-39-76-102348
13.Kysilka MiroslavKučera Lubomír5-1010-9-62349
14.Bláha VlastimilSojka Theodor8812  3059
15.Zimák MichalMalý Michal-10-7-13  03510
16.Kysilka MiroslavDrahota David-7447 31610
17.Bláha VlastimilKučera Lubomír412-511 31710
18.Kotrba PetrSojka Theodor995  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kysilka Miroslav22Malý Michal40
Bláha Vlastimil22Drahota David31
Kotrba Petr13Kučera Lubomír31
Zimák Michal13Sojka Theodor04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem DVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:49490:648Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoníček Martin st.
Kmoníček Martin
 
 
Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
-6-9-7  0301
2.Barták Karel
Barták Radim
 
 
Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
-410-8-10 1302
3.Kmoníček Martin st.Hylský Zdeněk-76-7-1 1303
4.Kmoníček MartinRöber Jakub-7-8-6  0304
5.Barták KarelMikač Jiří78-78 3114
6.Barták RadimPech Martin st.9-7-4-2 1315
7.Kmoníček MartinHylský Zdeněk-3-3-6  0316
8.Barták KarelRöber Jakub-96-8-8 1317
9.Barták RadimMikač Jiří3-8-8-8 1318
10.Kmoníček Martin st.Pech Martin st.9106  3028
11.Barták KarelHylský Zdeněk-108-4-3 1329
12.Barták RadimRöber Jakub-8-8-4  03210
13.Kmoníček Martin st.Mikač Jiří6-10-143-1123211
14.Běhounek MichalPech Martin st.-5-6-7  03212
15.Barták RadimHylský Zdeněk-4-8-9  03213
16.Kmoníček Martin st.Röber Jakub-9-4-9  03214
17.Běhounek MichalMikač Jiří-6-8-8  03215
18.Barták KarelPech Martin st.-4-8-6  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kmoníček Martin st.13Hylský Zdeněk40
Kmoníček Martin02Röber Jakub40
Barták Karel13Mikač Jiří31
Barták Radim04Pech Martin st.31
Běhounek Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav AVrchní
rozhodčí:
Kabourek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Smolnice BRozhodčí:Dvořák Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bořislav 33, Za bývalým hotelem \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Pod Milešovkou\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Rozhodčí:Knížek Josef
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:23693:562TJ Sokol Bořislav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Petr
Kadlček Lubomír
 
 
Petržilka Jiří
Pecinka Václav
 
 
3-49-6113210
2.Kročák Milan
Barták Luboš
 
 
Petrlík Josef
Pechal Roman
 
 
365  3020
3.Kadlček LubomírPetržilka Jiří411-97 3130
4.Krejčí PetrPetrlík Josef7-4-6763240
5.Barták LubošPechal Roman-98911 3150
6.Kročák MilanPecinka Václav675  3060
7.Krejčí PetrPetržilka Jiří-2610-3-92361
8.Barták LubošPetrlík Josef-131-4-9 1362
9.Kročák MilanPechal Roman47-96 3172
10.Kadlček LubomírPecinka Václav1197  3082
11.Barták LubošPetržilka Jiří-1010-5-10 1383
12.Kročák MilanPetrlík Josef347  3093
13.Kadlček LubomírPechal Roman7-8-7-6 1394
14.Krejčí PetrPecinka Václav649  30104
15.Kročák MilanPetržilka Jiří857  30114
16.Kadlček LubomírPetrlík Josef99-9-8532124
17.Krejčí PetrPechal Roman-79-97832134
18.Barták LubošPecinka VáclavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadlček Lubomír31Petržilka Jiří22
Krejčí Petr31Petrlík Josef13
Barták Luboš12Pechal Roman13
Kročák Milan40Pecinka Václav03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Duchcov AVrchní
rozhodčí:
Jonáš Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Libořice ARozhodčí:Mrha Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:Kropáček Ladislav
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Fürst Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28 TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabánek Jiří
Janečka Josef
 
 
Kopřiva Radek
Lukáš Martin
 
 
     3110
2.Vích Luděk
Vích Josef
 
 
Kopřiva Aleš
Šmidílek Pavel
 
 
     3220
3.Vích LuděkKopřiva Radek     3130
4.Hrabánek JiříLukáš Martin     1331
5.Janečka JosefKopřiva Aleš     1332
6.Vích JosefŠmidílek Pavel     3042
7.Hrabánek JiříKopřiva Radek     2343
8.Janečka JosefLukáš Martin     1344
9.Vích JosefKopřiva Aleš     3154
10.Vích LuděkŠmidílek Pavel     3064
11.Janečka JosefKopřiva Radek     0365
12.Vích JosefLukáš Martin     3275
13.Vích LuděkKopřiva Aleš     3085
14.Hrabánek JiříŠmidílek Pavel     3295
15.Vích JosefKopřiva Radek     31105
16.Vích LuděkLukáš Martin     30115
17.Hrabánek JiříKopřiva Aleš     03116
18.Janečka JosefŠmidílek Pavel     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vích Luděk40Kopřiva Radek22
Hrabánek Jiří13Lukáš Martin22
Janečka Josef13Kopřiva Aleš22
Vích Josef40Šmidílek Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka CVrchní
rozhodčí:
Dohnal Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36 SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Demeter Jan
Ajdini Tereza
 
 
Hejč Antonín st.
Voda Milan
 
 
     0301
2.Dohnal Jiří
Šnajdr Antonín
 
 
Pospíšil Petr
Schmoranz Pavel
 
 
     3011
3.Šnajdr AntonínHejč Antonín st.     1312
4.Dohnal JiříVoda Milan     0313
5.Demeter JanPospíšil Petr     3023
6.Ajdini TerezaSchmoranz Pavel     3233
7.Dohnal JiříHejč Antonín st.     0334
8.Demeter JanVoda Milan     1335
9.Ajdini TerezaPospíšil Petr     2336
10.Šnajdr AntonínSchmoranz Pavel     3246
11.Demeter JanHejč Antonín st.     0347
12.Ajdini TerezaVoda Milan     0348
13.Šnajdr AntonínPospíšil Petr     3158
14.Dohnal JiříSchmoranz Pavel     3068
15.Ajdini TerezaHejč Antonín st.     0369
16.Šnajdr AntonínVoda Milan     23610
17.Dohnal JiříPospíšil Petr     30710
18.Demeter JanSchmoranz Pavel     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šnajdr Antonín22Hejč Antonín st.40
Dohnal Jiří22Voda Milan40
Demeter Jan22Pospíšil Petr13
Ajdini Tereza13Schmoranz Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice DVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Sobek Jiří
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Krausová Kateřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:30 SKST Teplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sander Miroslav
Kadlec Daniel
 
 
Brožová Alena
Pich Jan
 
 
-911109 3110
2.Freimann Karel
Čáp Stanislav
 
 
Bláha Petr
Glajc Martin
 
 
-71095 3120
3.Čáp StanislavBrožová Alena-59-61143230
4.Kadlec DanielPich Jan-3810-9-72331
5.Sander MiroslavBláha Petr-6-98283241
6.Freimann KarelGlajc Martin-9117-1193251
7.Kadlec DanielBrožová Alena-101166 3161
8.Sander MiroslavPich Jan7-496 3171
9.Freimann KarelBláha Petr-5-9-8  0372
10.Čáp StanislavGlajc Martin-99-69103282
11.Sander MiroslavBrožová Alena679  3092
12.Freimann KarelPich Jan94-6-9-22393
13.Čáp StanislavBláha Petr4-1186 31103
14.Kadlec DanielGlajc Martin-9-5103332113
15.Freimann KarelBrožová Alena2-8-99932123
16.Čáp StanislavPich Jan1210-87 31133
17.Kadlec DanielBláha Petr-476-9-623134
18.Sander MiroslavGlajc Martin     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čáp Stanislav40Brožová Alena04
Kadlec Daniel22Pich Jan22
Sander Miroslav40Bláha Petr22
Freimann Karel22Glajc Martin04
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy