Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Třebívlice AVrchní
rozhodčí:
Šolar Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:Kalivoda Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského nám.17, TřebívliceRozhodčí:Šolar Ladislav
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:Šolar Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:21687:538TJ Sokol Třebívlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutský Jaroslav
Kalivoda Petr
 
 
Šašek Vladimír
Kiesswetter Vojtěch ml.
 
 
729  3010
2.Šolar Milan
Šolar Ladislav
 
 
Vukliševič Tomáš
Kuttelwascher Luboš
 
 
10-10-75-92311
3.Kalivoda PetrVukliševič Tomáš87-87 3121
4.Šolar MilanKuttelwascher Luboš863  3031
5.Šolar LadislavKieswetter Vojtěch st.6-9-5-7 1332
6.Koutský JaroslavŠašek Vladimír-1045-9-112333
7.Šolar MilanVukliševič Tomáš106-97 3143
8.Šolar LadislavKuttelwascher Luboš986  3053
9.Koutský JaroslavKieswetter Vojtěch st.758  3063
10.Kalivoda PetrŠašek Vladimír5814  3073
11.Šolar LadislavVukliševič Tomáš-9-9-8  0374
12.Koutský JaroslavKuttelwascher Luboš692  3084
13.Kalivoda PetrKieswetter Vojtěch st.499  3094
14.Šolar MilanŠašek Vladimír-9637 31104
15.Koutský JaroslavVukliševič Tomáš-738-9532114
16.Kalivoda PetrKuttelwascher Luboš347  30124
17.Šolar MilanKieswetter Vojtěch st.59-96 31134
18.Maxa ZdeněkŠašek Vladimír-899-8-423135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalivoda Petr40Vukliševič Tomáš13
Šolar Milan40Kuttelwascher Luboš04
Šolar Ladislav12Kieswetter Vojtěch st.13
Koutský Jaroslav31Šašek Vladimír22
Maxa Zdeněk01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CRozhodčí:Coufal Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:Hlaváč Vít
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:Šimek Libor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38 SKP Sever Ústí nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voříšek Jan
Hykyš Jiří
 
 
Pavlík Petr
Starý Jiří ml.
 
 
     0301
2.Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
Nováková Martina
Stárek Adam
 
 
     3111
3.Jícha MilanPavlík Petr     3221
4.Hlaváč JiříStárek Adam     2322
5.Voříšek JanNováková Martina     2323
6.Větrovský MilanStarý Jiří ml.     3033
7.Kraus VáclavPavlík Petr     1334
8.Voříšek JanStárek Adam     2335
9.Větrovský MilanNováková Martina     3145
10.Jícha MilanStarý Jiří ml.     2346
11.Voříšek JanPavlík Petr     0347
12.Větrovský MilanStárek Adam     3157
13.Jícha MilanNováková Martina     0358
14.Kraus VáclavStarý Jiří ml.     0359
15.Větrovský MilanPavlík Petr     3069
16.Jícha MilanStárek Adam     3079
17.Kraus VáclavNováková Martina     03710
18.Voříšek JanStarý Jiří ml.     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Milan22Pavlík Petr22
Hlaváč Jiří01Stárek Adam22
Voříšek Jan04Nováková Martina31
Větrovský Milan40Starý Jiří ml.31
Kraus Václav03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
Zach František
HOSTUJÍCÍ:KST Most BRozhodčí:Fiala Dušan
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:17684:537TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koželuh Jindřich
Vlček Jakub
 
 
Zvolánek Pavel
Kovařík Zdeněk
 
 
4910  3010
2.Zlatohlávek Jaroslav
Obr Jaroslav
 
 
Městka Petr
Hofmann Martin st.
 
 
7-5-45-62311
3.Vlček JakubMěstka Petr69-93 3121
4.Koželuh JindřichHofmann Martin st.7610  3031
5.Obr JaroslavZvolánek Pavel52-44 3141
6.Zlatohlávek JaroslavKovařík Zdeněk771  3051
7.Koželuh JindřichMěstka Petr61011  3061
8.Obr JaroslavHofmann Martin st.-88-91393271
9.Zlatohlávek JaroslavZvolánek Pavel3-1710 3181
10.Vlček JakubKovařík Zdeněk848  3091
11.Obr JaroslavMěstka Petr1010-11-7-92392
12.Zlatohlávek JaroslavHofmann Martin st.5-9-9-8 1393
13.Vlček JakubZvolánek Pavel8-78-6932103
14.Koželuh JindřichKovařík Zdeněk488  30113
15.Zlatohlávek JaroslavMěstka Petr698  30123
16.Vlček JakubHofmann Martin st.556  30133
17.Koželuh JindřichZvolánek Pavel869  30143
18.Obr JaroslavKovařík Zdeněk-85111 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlček Jakub40Městka Petr13
Koželuh Jindřich40Hofmann Martin st.13
Obr Jaroslav31Zvolánek Pavel04
Zlatohlávek Jaroslav31Kovařík Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov BVrchní
rozhodčí:
Klíma Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:42565:667TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jiří
Kratochvíl Jiří
 
 
Čtvrtečka Petr
Babůrek Lukáš
 
 
148-95 3110
2.Brůha Oldřich
Cipro Petr
 
 
Sirotek Václav
Kadlec Zdeněk
 
 
107-10-263220
3.Cipro PetrSirotek Václav10-9-10-5 1321
4.Kratochvíl JiříKadlec Zdeněk-9-5-10  0322
5.Brůha OldřichČtvrtečka Petr-5-63-5 1323
6.Šmíd JiříBabůrek Lukáš-91258 3133
7.Kratochvíl JiříSirotek Václav-2-11-3  0334
8.Dosedělová MichaelaKadlec Zdeněk-9-4-6  0335
9.Šmíd JiříČtvrtečka Petr-76-14-10 1336
10.Cipro PetrBabůrek Lukáš-69411 3146
11.Dosedělová MichaelaSirotek Václav-5-5-8  0347
12.Šmíd JiříKadlec Zdeněk-69-7-3 1348
13.Cipro PetrČtvrtečka Petr-656-5-72349
14.Kratochvíl JiříBabůrek Lukáš91012  3059
15.Šmíd JiříSirotek Václav-9-3-9  03510
16.Cipro PetrKadlec Zdeněk-4-8-7  03511
17.Kratochvíl JiříČtvrtečka Petr-6-9-4  03512
18.Dosedělová MichaelaBabůrek Lukáš7-5126 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cipro Petr13Sirotek Václav40
Kratochvíl Jiří13Kadlec Zdeněk40
Brůha Oldřich01Čtvrtečka Petr40
Šmíd Jiří13Babůrek Lukáš04
Dosedělová Michaela12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim A TygřiRozhodčí:Brožová Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Rytich Milan
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:33519:534OÚ Blažim A Tygři

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Václav st.
Váňa Hynek
 
 
Lakatoš Roman
Bartko Ondřej
 
 
-9-13-10  0301
2.Žáčková Zdeňka
Pichová Martina
 
 
Káninský Jaroslav
Gaži Radek
 
 
97-3-7-72302
3.Váňa HynekGaži Radek356  3012
4.Žáčková ZdeňkaLakatoš Roman-5-2-6  0313
5.Pichová MartinaBartko Ondřej-8-10-1  0314
6.Beránek Václav st.Káninský Jaroslav277  3024
7.Žáčková ZdeňkaGaži Radek-8-3-8  0325
8.Pichová MartinaLakatoš Roman-5-3-6  0326
9.Beránek Václav st.Bartko Ondřej923  3036
10.Váňa HynekKáninský Jaroslav587  3046
11.Pichová MartinaGaži Radek-116-7-3 1347
12.Beránek Václav st.Lakatoš Roman778  3057
13.Váňa HynekBartko Ondřej-75-65-42358
14.Žáčková ZdeňkaKáninský Jaroslav-4-4-8  0359
15.Beránek Václav st.Gaži Radek231  3069
16.Váňa HynekLakatoš Roman3811  3079
17.Žáčková ZdeňkaBartko Ondřej-5512-8-823710
18.Pichová MartinaKáninský Jaroslav-5-6-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Váňa Hynek31Gaži Radek22
Žáčková Zdeňka04Lakatoš Roman22
Pichová Martina04Bartko Ondřej31
Beránek Václav st.40Káninský Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:43603:688SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soutner Václav st.
Lhotský Milan
 
 
Žielinský Tomáš
Vondráček Filip
 
 
-8-5104-72301
2.Kalánek Josef
Stütz Rainer
 
 
Skružný Vratislav
Macháček Jiří
 
 
-12-5-6  0302
3.Lhotský MilanVondráček Filip89-96 3112
4.Kalánek JosefSkružný Vratislav-1275-5103222
5.Stütz RainerŽielinský Tomáš8-7-7-8 1323
6.Soutner Václav st.Macháček Jiří-7-94-7 1324
7.Kalánek JosefVondráček Filip-910-7873234
8.Stütz RainerSkružný Vratislav11-8-1-3 1335
9.Soutner Václav st.Žielinský Tomáš6-885 3145
10.Lhotský MilanMacháček Jiří-3-6-4  0346
11.Stütz RainerVondráček Filip79-6-7-32347
12.Soutner Václav st.Skružný Vratislav78-96 3157
13.Lhotský MilanŽielinský Tomáš-8-79-10 1358
14.Kalánek JosefMacháček Jiří-6-10-5  0359
15.Soutner Václav st.Vondráček Filip775  3069
16.Lhotský MilanSkružný Vratislav9-6-5-6 13610
17.Kalánek JosefŽielinský Tomáš-75-8-3 13611
18.Stütz RainerMacháček Jiří-6-4-11  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lhotský Milan13Vondráček Filip13
Kalánek Josef22Skružný Vratislav22
Stütz Rainer04Žielinský Tomáš31
Soutner Václav st.31Macháček Jiří40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy