Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:42626:685Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlechta Jaroslav
Kočiš Ludovít
 
 
Halama Jiří
Danaj Milan
 
 
79-9-683210
2.Čubová Jana
Čuba Milan
 
 
Danaj Tomáš
Hrdý Miroslav
 
 
10-79-5-72311
3.Čubová JanaDanaj Tomáš5-10-7-5 1312
4.Kočiš LudovítHrdý Miroslav-7-5-7  0313
5.Čuba MilanHalama Jiří8-4-3-8 1314
6.Šlechta JaroslavDanaj Milan633  3024
7.Pekarovič DavidDanaj Tomáš-5-4-7  0325
8.Čuba MilanHrdý Miroslav73-7-793235
9.Šlechta JaroslavHalama Jiří-5-6-9  0336
10.Čubová JanaDanaj Milan9-738 3146
11.Čuba MilanDanaj Tomáš9-1-4-8 1347
12.Šlechta JaroslavHrdý Miroslav-6-99-10 1348
13.Čubová JanaHalama Jiří-9-4-11  0349
14.Pekarovič DavidDanaj Milan107-10-9-823410
15.Šlechta JaroslavDanaj Tomáš-9910-5-623411
16.Čubová JanaHrdý Miroslav36-6-5432511
17.Pekarovič DavidHalama Jiří-79-58132611
18.Čuba MilanDanaj Milan10115  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čubová Jana22Danaj Tomáš40
Kočiš Ludovít01Hrdý Miroslav22
Čuba Milan22Halama Jiří31
Šlechta Jaroslav13Danaj Milan13
Pekarovič David12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:38610:598TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ghariani Sebastian
Matějíček Marián
 
 
Čech Jiří
Horsák Oldřich
 
 
-12129-773210
2.Vodňanský Martin
Žáček Josef
 
 
Durdis Petr ml.
Veselý Pavel
 
 
-4-5-5  0311
3.Ghariani SebastianDurdis Petr ml.8-510-1-82312
4.Vodňanský MartinVeselý Pavel610-4-5-62313
5.Matějíček MariánČech Jiří9-7-8-4 1314
6.Žáček JosefHorsák Oldřich667  3024
7.Vodňanský MartinDurdis Petr ml.-78-6-7 1325
8.Matějíček MariánVeselý Pavel-8-8-4  0326
9.Žáček JosefČech Jiří28-64 3136
10.Ghariani SebastianHorsák Oldřich67-4-593246
11.Matějíček MariánDurdis Petr ml.-10-789-42347
12.Žáček JosefVeselý Pavel-68-9-8 1348
13.Ghariani SebastianČech Jiří-11-9-7  0349
14.Vodňanský MartinHorsák Oldřich7-93-5-1423410
15.Jakoubek JakubDurdis Petr ml.-6-6-6  03411
16.Ghariani SebastianVeselý PavelWO    30511
17.Vodňanský MartinČech JiříWO    30611
18.Matějíček MariánHorsák OldřichWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ghariani Sebastian12Durdis Petr ml.40
Vodňanský Martin03Veselý Pavel30
Matějíček Marián03Čech Jiří21
Žáček Josef21Horsák Oldřich12
Jakoubek Jakub01   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:30661:599TTC Brandýs nad Labem "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mühlfeit Luboš
Zatřepálková Lenka
 
 
Šimek Jiří
Kokojan Tomáš
 
 
977  3010
2.Ivan Milan
Balák Kryštof
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-710993220
3.Mühlfeit LubošPiroutek Květoslav-5117-14-72321
4.Zatřepálková LenkaKyncl Miloslav-9-6-8  0322
5.Ivan MilanKokojan Tomáš8-98-793232
6.Balák KryštofŠimek Jiří95-99 3142
7.Zatřepálková LenkaPiroutek Květoslav-8-9-7  0343
8.Ivan MilanKyncl Miloslav654  3053
9.Balák KryštofKokojan Tomáš108-6-483263
10.Mühlfeit LubošŠimek Jiří-84611 3173
11.Ivan MilanPiroutek Květoslav9-4-3-8 1374
12.Balák KryštofKyncl Miloslav-46-10883284
13.Mühlfeit LubošKokojan Tomáš-7-109-5 1385
14.Zatřepálková LenkaŠimek Jiří5-910-893295
15.Balák KryštofPiroutek Květoslav694  30105
16.Mühlfeit LubošKyncl MiloslavWO    30115
17.Zatřepálková LenkaKokojan TomášWO    30125
18.Ivan MilanŠimek Jiří-6-5-5  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mühlfeit Luboš12Piroutek Květoslav31
Zatřepálková Lenka12Kyncl Miloslav12
Ivan Milan22Kokojan Tomáš12
Balák Kryštof40Šimek Jiří13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:20Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35590:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elstner Lukáš
Postelt Vladimír
 
 
Havel Martin
Král Jindřich
 
 
-6-8-5  0301
2.Kapras Karel
Balcar Miroslav
 
 
Špitálský Ladislav
Táborský Luboš
 
 
842  3011
3.Postelt VladimírHavel Martin12-9-7-9 1312
4.Balcar MiroslavKrál Jindřich555  3022
5.Elstner Lukᚊpitálský Ladislav9-29-3-52323
6.Kapras KarelTáborský Luboš3812  3033
7.Balcar MiroslavHavel Martin8-9-78113243
8.Elstner LukášKrál Jindřich6-911-5-62344
9.Kapras KarelŠpitálský Ladislav969  3054
10.Postelt VladimírTáborský Luboš-4-6-8  0355
11.Elstner LukášHavel Martin-6-8-7  0356
12.Kapras KarelKrál Jindřich810-59 3166
13.Postelt VladimírŠpitálský Ladislav-5-8-6  0367
14.Balcar MiroslavTáborský Luboš10-599 3177
15.Kapras KarelHavel Martin68-6-8103287
16.Postelt VladimírKrál Jindřich-7-5-10  0388
17.Balcar MiroslavŠpitálský Ladislav4-86-553298
18.Elstner LukášTáborský Luboš-4-3-11  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Postelt Vladimír04Havel Martin22
Balcar Miroslav40Král Jindřich22
Elstner Lukáš04Špitálský Ladislav22
Kapras Karel40Táborský Luboš22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
Richter Jaroslav ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"Rozhodčí:Špiegel Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:Stypa Jiří
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Richter Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:30640:617TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Dalibor
Tkačuk Roman
 
 
Bajtalonová Jitka
Dlask Ladislav st.
 
 
6-879 3110
2.Podrápský Jaroslav
Richter Vojtěch
 
 
Mareš Jan
Dusil Petr
 
 
2-897 3120
3.Tkačuk RomanDusil Petr5-104-993230
4.Richter VojtěchMareš Jan-793-10-72331
5.Podrápský JaroslavBajtalonová Jitka9-99-9103241
6.Šulc DaliborDlask Ladislav st.469  3051
7.Richter VojtěchDusil Petr893  3061
8.Podrápský JaroslavMareš Jan793  3071
9.Šulc DaliborBajtalonová Jitka-6-84-13 1372
10.Tkačuk RomanDlask Ladislav st.8-8-7-5 1373
11.Podrápský JaroslavDusil Petr9-9-8683283
12.Šulc DaliborMareš Jan595  3093
13.Tkačuk RomanBajtalonová Jitka9-58-91232103
14.Richter VojtěchDlask Ladislav st.3-6-78832113
15.Šulc DaliborDusil PetrWO    03114
16.Tkačuk RomanMareš JanWO    03115
17.Richter VojtěchBajtalonová Jitka966  30125
18.Podrápský JaroslavDlask Ladislav st.-10-10-8  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tkačuk Roman21Dusil Petr03
Richter Vojtěch31Mareš Jan12
Podrápský Jaroslav31Bajtalonová Jitka13
Šulc Dalibor21Dlask Ladislav st.22
WO02WO20
-



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VšetatyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:45643:730TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bízek Zdeněk
Malý Petr
 
 
Grill Josef
Koloc Jaroslav
 
 
-6-9-7  0301
2.Moulis Pavel
Rubín Pavel
 
 
Kroupa Milan
Pleticha Vladimír
 
 
5-66-10-62302
3.Malý PetrGrill Josef-543-8103212
4.Moulis PavelPleticha Vladimír7-6-7-11 1313
5.Rubín PavelKoloc Jaroslav-6-5-7  0314
6.Bízek ZdeněkKroupa Milan-9-12-7  0315
7.Moulis PavelGrill Josef1039  3025
8.Rubín PavelPleticha Vladimír10-34-9-132326
9.Bízek ZdeněkKoloc Jaroslav-8109-7103236
10.Malý PetrKroupa Milan677  3046
11.Rubín PavelGrill Josef-3-4-6  0347
12.Bízek ZdeněkPleticha Vladimír13-7-5-12 1348
13.Malý PetrKoloc Jaroslav-10-47-4 1349
14.Moulis PavelKroupa Milan-7-8108-623410
15.Bízek ZdeněkGrill Josef-9-68-4 13411
16.Malý PetrPleticha Vladimír11-6-97-523412
17.Moulis PavelKoloc Jaroslav-69-771232512
18.Urban MilanKroupa Milan-9-79-9 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malý Petr22Grill Josef22
Moulis Pavel22Pleticha Vladimír40
Rubín Pavel03Koloc Jaroslav22
Bízek Zdeněk13Kroupa Milan31
Urban Milan01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy