Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice "B"Vrchní
rozhodčí:
Hrkal Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:37562:588TJ Sokol Příbram "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Vaculík Stanislav ml.
 
 
Hlaváček Jaromír
Šprysl Josef
 
 
8-98-673210
2.Sklenář David
Lev Leoš
 
 
Císař Jan
Mráz Roman
 
 
-87-69-92311
3.Gruber MartinHlaváček Jaromír6-7-6-8 1312
4.Lev LeošMráz Roman-8-8-9  0313
5.Vaculík Stanislav ml.Císař Jan-9-10-7  0314
6.Sklenář DavidŠprysl Josef-9-9-10  0315
7.Lev LeošHlaváček Jaromír979  3025
8.Vaculík Stanislav ml.Mráz Roman-96-8-9 1326
9.Sklenář DavidCísař Jan-9-7-4  0327
10.Gruber MartinŠprysl Josef238  3037
11.Vaculík Stanislav ml.Hlaváček Jaromír-5-8-9  0338
12.Sklenář DavidMráz Roman-4-5-9  0339
13.Gruber MartinCísař Jan86-44 3149
14.Lev LeošŠprysl Josef75-38 3159
15.Sklenář DavidHlaváček Jaromír-7-5-10  03510
16.Gruber MartinMráz Roman768  30610
17.Lev LeošCísař Jan-78-7-9 13611
18.Vaculík Stanislav ml.Šprysl Josef958  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gruber Martin31Hlaváček Jaromír31
Lev Leoš22Mráz Roman31
Vaculík Stanislav ml.13Císař Jan31
Sklenář David04Šprysl Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nižbor "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:24653:445TJ Slavoj Obecnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráň Zdeněk
Tůma Radek
 
 
Král Martin
Čuda Jan
 
 
78-86 3110
2.Král Pavel
Herink Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Herink JanKrál Martin-8-36-8 1321
4.Tůma RadekČuda Jan8-7510 3131
5.Král PavelČuda Zdeněk-7323 3141
6.Petráň ZdeněkWO    3051
7.Tůma RadekKrál Martin-669-9-72352
8.Král PavelČuda Jan-4-9-4  0353
9.Petráň ZdeněkČuda Zdeněk465  3063
10.Herink JanWO    3073
11.Král PavelKrál Martin-86-4-7 1374
12.Petráň ZdeněkČuda Jan-96-5773284
13.Herink JanČuda Zdeněk4-1485 3194
14.Tůma RadekWO    30104
15.Petráň ZdeněkKrál Martin-511-9-7 13105
16.Herink JanČuda Jan-9118-9-923106
17.Tůma RadekČuda Zdeněk546  30116
18.Král PavelWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Herink Jan12Král Martin40
Tůma Radek21Čuda Jan22
Král Pavel12Čuda Zdeněk04
Petráň Zdeněk21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:17600:379TJ Sokol Králův Dvůr "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Včelička Lubomír
Bohdan Luděk
 
 

 
 
WO    3010
2.Vrecion Jiří
Kračmer Matěj
 
 
Linhart František ml.
Janda Jaromír
 
 
86-68 3120
3.Bohdan LuděkŠíp Martin846  3030
4.Včelička LubomírLinhart František ml.-68-6-9 1331
5.Vrecion JiříJanda Jaromír145-8-12-72332
6.Kračmer MatějWO    3042
7.Včelička LubomírŠíp Martin652  3052
8.Vrecion JiříLinhart František ml.-6-37-7 1353
9.Kračmer MatějJanda Jaromír-9-7-7  0354
10.Bohdan LuděkWO    3064
11.Vrecion JiříŠíp Martin994  3074
12.Kračmer MatějLinhart František ml.-6-7-7  0375
13.Bohdan LuděkJanda Jaromír584  3085
14.Včelička LubomírWO    3095
15.Kračmer MatějŠíp Martin1479  30105
16.Bohdan LuděkLinhart František ml.439  30115
17.Včelička LubomírJanda Jaromír64-47 31125
18.Vrecion JiříWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bohdan Luděk30Šíp Martin04
Včelička Lubomír21Linhart František ml.31
Vrecion Jiří12Janda Jaromír22
Kračmer Matěj12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:38632:636TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roztočil Jiří
Ungr Jan II.
 
 
Škrabal Jaroslav
Ječmen Jaroslav
 
 
678  3010
2.Kunc Petr
Müller Jiří
 
 
Škrabal Radek
Volek Václav
 
 
-86-8-5 1311
3.Ungr Jan II.Volek Václav11-6-9-9 1312
4.Roztočil JiříŠkrabal Radek-10-710-10 1313
5.Kunc PetrŠkrabal Jaroslav7117  3023
6.Müller JiříJečmen Jaroslav2-7-3-6 1324
7.Roztočil JiříVolek Václav-337-9-92325
8.Kunc PetrŠkrabal Radek8-99-7-62326
9.Müller JiříŠkrabal Jaroslav-10-8-7  0327
10.Ungr Jan II.Ječmen Jaroslav7-9118 3137
11.Kunc PetrVolek Václav-8-4-4  0338
12.Müller JiříŠkrabal Radek-7-7-6  0339
13.Ungr Jan II.Škrabal Jaroslav447  3049
14.Svoboda JaromírJečmen Jaroslav-11-634103259
15.Müller JiříVolek Václav-10-8-8  03510
16.Ungr Jan II.Škrabal Radek6-93-5-623511
17.Svoboda JaromírŠkrabal Jaroslav77-812 31611
18.Kunc PetrJečmen Jaroslav-8485 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ungr Jan II.22Volek Václav40
Roztočil Jiří02Škrabal Radek40
Kunc Petr22Škrabal Jaroslav13
Müller Jiří04Ječmen Jaroslav13
Svoboda Jaromír20   
Tz - 18°C Tk - 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OlešnáVrchní
rozhodčí:
Herman Miloš
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostinství v OlešnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:18648:501TJ Olešná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poch Pavel
Skalka Josef
 
 
Bubeníček Josef ml.
Peterka Lukáš
 
 
1176  3010
2.Herman Miloš
Kopp Jan
 
 
Suchopár Miroslav
Medvecký Jan
 
 
1365  3020
3.Skalka JosefPeterka Lukáš85-13-783230
4.Herman MilošMedvecký Jan75-145 3140
5.Poch PavelSuchopár Miroslav-9-46-9 1341
6.Kopp JanBubeníček Josef ml.444  3051
7.Herman MilošPeterka Lukáš495  3061
8.Poch PavelMedvecký Jan747  3071
9.Kopp JanSuchopár Miroslav-6-10-10  0372
10.Skalka JosefBubeníček Josef ml.5510  3082
11.Poch PavelPeterka Lukáš-9778 3192
12.Kopp JanMedvecký Jan74-108 31102
13.Skalka JosefSuchopár Miroslav98-77 31112
14.Herman MilošBubeníček Josef ml.775  30122
15.Kopp JanPeterka LukášWO    03123
16.Skalka JosefMedvecký Jan434  30133
17.Herman MilošSuchopár Miroslav-9-8671132143
18.Poch PavelBubeníček Josef ml.7-841 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skalka Josef40Peterka Lukáš03
Herman Miloš40Medvecký Jan04
Poch Pavel31Suchopár Miroslav22
Kopp Jan21Bubeníček Josef ml.04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31636:608TJ Sokol Hořovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Červenka Miroslav
 
 
Haník Josef
Bubeníček Ondřej
 
 
-6547 3110
2.Koros Pavel
Čepelák Vladimír ml.
 
 
Michal Radek
Petrovic Pavel
 
 
1011-8-7-82311
3.Červenka MiroslavPetrovic Pavel-5-11-9  0312
4.Čepelák Vladimír ml.Haník Josef-4-7-3  0313
5.Koros PavelMichal Radek-10-8-4  0314
6.Jirouch TomášBubeníček Ondřej717  3024
7.Čepelák Vladimír ml.Petrovic Pavel10-2-79-82325
8.Koros PavelHaník Josef-10-98763235
9.Jirouch TomášMichal Radek-9707 3145
10.Červenka MiroslavBubeníček Ondřej-8-69763255
11.Koros PavelPetrovic Pavel1055  3065
12.Jirouch TomášHaník Josef-12893 3175
13.Červenka MiroslavMichal Radek-8496 3185
14.Čepelák Vladimír ml.Bubeníček Ondřej625  3095
15.Jirouch TomášPetrovic Pavel693  30105
16.Červenka MiroslavHaník Josef-69-8-7 13106
17.Čepelák Vladimír ml.Michal Radek-912-781332116
18.Koros PavelBubeníček OndřejWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červenka Miroslav22Petrovic Pavel22
Čepelák Vladimír ml.22Haník Josef22
Koros Pavel21Michal Radek13
Jirouch Tomáš40Bubeníček Ondřej03
WO01WO10
teplota začátek: 17°C konec: 18°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy