Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:015:0 TJ Jiskra Nový Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašubiaková ViktorieDoležalová Kateřina     3010
2.Kopecká KláraRýdlová Lucie     3020
3.Kašubiaková Viktorie
Kopecká Klára
 
 
Doležalová Kateřina
Rýdlová Lucie
 
 
     3030
4.Kašubiaková ViktorieRýdlová Lucie     3040
5.Kopecká KláraDoležalová Kateřina     3050

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kašubiaková Viktorie20Doležalová Kateřina02
Kopecká Klára20Rýdlová Lucie02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec AVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:Cvikováček CvikovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:015:2 SKST Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Absolonová MarieMadaraszová Klára     3010
2.Pařízková MonikaLibichová Kateřina     3020
3.Absolonová Marie
Pařízková Monika
 
 
Madaraszová Klára
Libichová Kateřina
 
 
     3130
4.Absolonová MarieLibichová Kateřina     3140
5.Pařízková MonikaMadaraszová Klára     3050

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Absolonová Marie20Madaraszová Klára02
Pařízková Monika20Libichová Kateřina02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Kamenický ŠenovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:015:2 SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reslerová VěraNěmečková Lenka     3010
2.Sálová AnežkaProusková Barbora     3020
3.Reslerová Věra
Sálová Anežka
 
 
Němečková Lenka
Prousková Barbora
 
 
     3130
4.Reslerová VěraProusková Barbora     3040
5.Sálová AnežkaNěmečková Lenka     3150

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Reslerová Věra20Němečková Lenka02
Sálová Anežka20Prousková Barbora02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Kamenický ŠenovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 10:30 Začátek
utkání
09:55Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:49:14 Jiskra Kamenický Šenov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýdlová LucieProusková Barbora     2301
2.Doležalová KateřinaNěmečková Lenka     1302
3.Rýdlová Lucie
Doležalová Kateřina
 
 
Prousková Barbora
Němečková Lenka
 
 
     3212
4.Rýdlová LucieNěmečková Lenka     2313
5.Doležalová KateřinaProusková Barbora     1314

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rýdlová Lucie02Prousková Barbora20
Doležalová Kateřina02Němečková Lenka20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ChrastavaVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 10:30 Začátek
utkání
09:55Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:211:10 TJ Spartak Chrastava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaprálová KateřinaSálová Anežka     1301
2.Palušová JanaReslerová Věra     3211
3.Kaprálová Kateřina
Palušová Jana
 
 
Sálová Anežka
Reslerová Věra
 
 
     3121
4.Kaprálová KateřinaReslerová Věra     1322
5.Palušová JanaSálová Anežka     3132

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kaprálová Kateřina02Sálová Anežka11
Palušová Jana20Reslerová Věra11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 10:30 Začátek
utkání
09:55Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:53:15 SKST Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nolová MarkétaPařízková Monika     2301
2.Kopecká KláraAbsolonová Marie     0302
3.Nolová Markéta
Kopecká Klára
 
 
Pařízková Monika
Absolonová Marie
 
 
     0303
4.Nolová MarkétaAbsolonová Marie     1304
5.Kašubiaková ViktoriePařízková Monika     0305

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nolová Markéta02Pařízková Monika20
Kopecká Klára01Absolonová Marie20
Kašubiaková Viktorie01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 12:00 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:53:15 TJ Jiskra Nový Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sálová AnežkaKopecká Klára     1301
2.Reslerová VěraNolová Markéta     0302
3.Sálová Anežka
Reslerová Věra
 
 
Nolová Markéta
Kašubiaková Viktorie
 
 
     0303
4.Sálová AnežkaKašubiaková Viktorie     0304
5.Reslerová VěraKopecká Klára     2305

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sálová Anežka02Kopecká Klára20
Reslerová Věra02Nolová Markéta10
   Kašubiaková Viktorie10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický ŠenovVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ChrastavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 12:00 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:43:12 TJ Spartak Chrastava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prousková BarboraKaprálová Kateřina     3010
2.Němečková LenkaPalušová Jana     0311
3.Prousková Barbora
Němečková Lenka
 
 
Kaprálová Kateřina
Palušová Jana
 
 
     0312
4.Prousková BarboraPalušová Jana     0313
5.Němečková LenkaKaprálová Kateřina     0314

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Prousková Barbora11Kaprálová Kateřina11
Němečková Lenka02Palušová Jana20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček CvikovVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 12:00 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:015:0 Cvikováček Cvikov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Madaraszová KláraRýdlová Lucie     3010
2.Libichová KateřinaDoležalová Kateřina     3020
3.Madaraszová Klára
Libichová Kateřina
 
 
Rýdlová Lucie
Doležalová Kateřina
 
 
     3030
4.Madaraszová KláraDoležalová Kateřina     3040
5.Libichová KateřinaRýdlová Lucie     3050

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Madaraszová Klára20Rýdlová Lucie02
Libichová Kateřina20Doležalová Kateřina02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec AVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ChrastavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:015:0 SKST Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Absolonová MarieKaprálová Kateřina     3010
2.Pařízková MonikaPeroutková Barbora     3020
3.Absolonová Marie
Pařízková Monika
 
 
Kaprálová Kateřina
Peroutková Barbora
 
 
     3030
4.Absolonová MariePeroutková Barbora     3040
5.Pařízková MonikaKaprálová Kateřina     3050

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Absolonová Marie20Kaprálová Kateřina02
Pařízková Monika20Peroutková Barbora02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy