Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28646:602SKST Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brateyko Solomiya
Podrazil David
 
 
Záděra Luboš
Vališ Petr
 
 
-7-937-92301
2.Brychta Edo
Veselý Jan
 
 
Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
-5-109-7 1302
3.Veselý JanKolbert David-3-9-7  0303
4.Brychta EdoNovák Lukáš-8-58-11 1304
5.Podrazil DavidVališ Petr-867-753214
6.Brateyko SolomiyaZáděra Luboš674  3024
7.Brychta EdoKolbert David177-611 3134
8.Podrazil DavidNovák Lukáš-37-3873244
9.Brateyko SolomiyaVališ Petr945  3054
10.Veselý JanZáděra Luboš97-9-893264
11.Podrazil DavidKolbert David5424  3074
12.Brateyko SolomiyaNovák Lukáš712  3084
13.Veselý JanVališ Petr-8-6810-92385
14.Brychta EdoZáděra Luboš-5-5-5  0386
15.Brateyko SolomiyaKolbert David999  3096
16.Veselý JanNovák Lukáš7-9-108-92397
17.Brychta EdoVališ Petr10105  30107
18.Podrazil DavidZáděra Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselý Jan13Kolbert David13
Brychta Edo22Novák Lukáš22
Podrazil David30Vališ Petr13
Brateyko Solomiya40Záděra Luboš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Svoboda Libor
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:33551:564KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Libor
Střítežský Roman
 
 
Vybíral Pavel
Nechvátal Petr
 
 
-1-99-11 1301
2.Tureček Petr
Novák Martin
 
 
Vybíral Matouš
Ondrovčák Miroslav
 
 
116-10-10-102302
3.Novák MartinOndrovčák Miroslav5-59-7-82303
4.Střítežský RomanNechvátal Petr-2-710-7 1304
5.Tureček PetrVybíral Pavel864  3014
6.Svoboda LiborVybíral Matouš1089  3024
7.Střítežský RomanOndrovčák Miroslav-5-8-7  0325
8.Tureček PetrNechvátal Petr3-411-8-92326
9.Svoboda LiborVybíral Pavel628  3036
10.Novák MartinVybíral Matouš-699-8-92337
11.Tureček PetrOndrovčák Miroslav-75-8-8 1338
12.Svoboda LiborNechvátal Petr9-3-9773248
13.Novák MartinVybíral Pavel-7735 3158
14.Střítežský RomanVybíral Matouš-9-7-9  0359
15.Svoboda LiborOndrovčák Miroslav-97-10-11 13510
16.Novák MartinNechvátal Petr         
17.Střítežský RomanVybíral Pavel         
18.Tureček PetrVybíral Matouš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Martin12Ondrovčák Miroslav40
Střítežský Roman03Nechvátal Petr21
Tureček Petr12Vybíral Pavel03
Svoboda Libor31Vybíral Matouš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:24Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30208:356TJ Sokol Lanžhot A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Pavel
Dospíšil Pavel ml.
 
 
Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
-8-8-9  0301
2.Pololáník Jiří
Dankovič Jozef
 
 
Metelička Dávid
Gajdoschík Adrián
 
 
-5-6-5  0302
3.Pololáník JiříDarmovzal Zdeněk-3-4-4  0303
4.Dankovič JozefKoníček Michal-8-9-1  0304
5.Dospíšil Pavel ml.Metelička Dávid10-4-6-13 1305
6.Hruška PavelGajdoschík Adrián-6-4-5  0306
7.Dankovič JozefDarmovzal Zdeněk-8-5-5  0307
8.Dospíšil Pavel ml.Koníček Michal-7-5-4  0308
9.Hruška PavelMetelička Dávid-55-77-82309
10.Pololáník JiříGajdoschík Adrián-4-4-4  03010
11.Dospíšil Pavel ml.Darmovzal Zdeněk         
12.Hruška PavelKoníček Michal         
13.Pololáník JiříMetelička Dávid         
14.Dankovič JozefGajdoschík Adrián         
15.Hruška PavelDarmovzal Zdeněk         
16.Pololáník JiříKoníček Michal         
17.Dankovič JozefMetelička Dávid         
18.Dospíšil Pavel ml.Gajdoschík Adrián         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pololáník Jiří02Darmovzal Zdeněk20
Dankovič Jozef02Koníček Michal20
Dospíšil Pavel ml.02Metelička Dávid20
Hruška Pavel02Gajdoschík Adrián20
0



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu23. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35634:648KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nastoupil Petr
Seďa Jakub
 
 
Pelikán Jan
Horák Filip
 
 
-92-8583210
2.Štěpán Libor
Horák Aleš
 
 
Fábo Ján
Svoboda Jaromír
 
 
5-35-2-102311
3.Seďa JakubHorák Filip79-12-2-102312
4.Nastoupil PetrSvoboda Jaromír-1012117 3122
5.Štěpán LiborFábo Ján6-7-69-102323
6.Horák AlešPelikán Jan1096  3033
7.Nastoupil PetrHorák Filip96-43 3143
8.Štěpán LiborSvoboda Jaromír-9-7-2  0344
9.Horák AlešFábo Ján-68-9-9 1345
10.Seďa JakubPelikán Jan10-8-5-7 1346
11.Štěpán LiborHorák Filip975  3056
12.Horák AlešSvoboda Jaromír-7-118-11 1357
13.Seďa JakubFábo Ján-7-78-6 1358
14.Nastoupil PetrPelikán Jan1075  3068
15.Horák AlešHorák Filip46-87 3178
16.Seďa JakubSvoboda Jaromír8129  3088
17.Nastoupil PetrFábo Ján-6-9-7  0389
18.Štěpán LiborPelikán Jan-3-5-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Seďa Jakub13Horák Filip13
Nastoupil Petr31Svoboda Jaromír22
Štěpán Libor13Fábo Ján40
Horák Aleš22Pelikán Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:31660:639SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Zetocha Martin
 
 
Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
8-101010 3110
2.Havel Vojtěch
Orság David
 
 
Marek Jaroslav
Marek Jan st.
 
 
-10-6-6  0311
3.Zetocha MartinMorávek Zdeněk-74-8-9 1312
4.Havel VojtěchMarek Jaroslav-8-5-8  0313
5.Orság DavidMorávek Radim-56-8-10 1314
6.Jeřábek VladimírMarek Jan st.912-87 3124
7.Havel VojtěchMorávek Zdeněk710-84 3134
8.Orság DavidMarek Jaroslav-10-1613-6 1335
9.Jeřábek VladimírMorávek Radim938  3045
10.Zetocha MartinMarek Jan st.-1275-473255
11.Orság DavidMorávek Zdeněk-98-107103265
12.Jeřábek VladimírMarek Jaroslav7-686 3175
13.Zetocha MartinMorávek Radim-8939 3185
14.Havel VojtěchMarek Jan st.94-35 3195
15.Jeřábek VladimírMorávek Zdeněk-68-58-42396
16.Zetocha MartinMarek Jaroslav77-4-10-132397
17.Havel VojtěchMorávek Radim699  30107
18.Orság DavidMarek Jan st.-5-8   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zetocha Martin22Morávek Zdeněk22
Havel Vojtěch31Marek Jaroslav31
Orság David12Morávek Radim13
Jeřábek Vladimír31Marek Jan st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
Kvardová Dana
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:37699:703TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charitonov Vitalij
Dočekal Petr
 
 
Polívka Martin ml.
Zukal Adam
 
 
7-6-8673210
2.Galatík Pavel
Mocek Jan
 
 
Přikryl Aleš
Kvíčala David
 
 
-79-4-10 1311
3.Galatík PavelKvíčala David9-1196 3121
4.Dočekal PetrPřikryl Aleš-7-7-5  0322
5.Charitonov VitalijPolívka Martin ml.1059  3032
6.Mocek JanZukal Adam11-9910 3142
7.Dočekal PetrKvíčala David-79-111073252
8.Charitonov VitalijPřikryl Aleš-11-7-8  0353
9.Mocek JanPolívka Martin ml.69-75 3163
10.Galatík PavelZukal Adam-8-11-10  0364
11.Charitonov VitalijKvíčala David-7-9111093274
12.Mocek JanPřikryl Aleš-9-98-8 1375
13.Galatík PavelPolívka Martin ml.896  3085
14.Dočekal PetrZukal Adam6-7-6-7 1386
15.Mocek JanKvíčala David109-9-7-82387
16.Galatík PavelPřikryl Aleš-96-9453297
17.Dočekal PetrPolívka Martin ml.-79-7-6 1398
18.Charitonov VitalijZukal Adam6-87-71032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galatík Pavel31Kvíčala David13
Dočekal Petr13Přikryl Aleš31
Charitonov Vitalij31Polívka Martin ml.13
Mocek Jan22Zukal Adam22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy