Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:Bubla Jaroslav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:27581:556TJ Sokol Otnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Jaromír
Bubla Jaroslav st.
 
 
Kolbert Radek
Záděra Kamil
 
 
8-95-563210
2.Šebeček Marek
Šebeček Antonín
 
 
Křupala Vladislav
Škorpík Jan
 
 
-610-5-11 1311
3.Šebeček AntonínKolbert Radek5-578 3121
4.Vojáček JaromírŠkorpík Jan4-2-7-7 1322
5.Bubla Jaroslav st.Křupala Vladislav6-898 3132
6.Šebeček MarekZáděra Kamil11-8711 3142
7.Vojáček JaromírKolbert Radek6-8-8-9 1343
8.Bubla Jaroslav st.Škorpík Jan10-963 3153
9.Šebeček MarekKřupala Vladislav7-10-9593263
10.Šebeček AntonínZáděra Kamil8-8-8883273
11.Bubla Jaroslav st.Kolbert Radek-29-87183283
12.Šebeček MarekŠkorpík Jan-5-84-6 1384
13.Šebeček AntonínKřupala Vladislav5-878 3194
14.Vojáček JaromírZáděra Kamil-97-48832104
15.Šebeček MarekKolbert Radek         
16.Šebeček AntonínŠkorpík Jan         
17.Vojáček JaromírKřupala Vladislav         
18.Bubla Jaroslav st.Záděra Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šebeček Antonín30Kolbert Radek12
Vojáček Jaromír12Škorpík Jan21
Bubla Jaroslav st.30Křupala Vladislav03
Šebeček Marek21Záděra Kamil03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy AVrchní
rozhodčí:
Reška Vladislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravské Prusy, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:39590:618TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Petr
Reška Vladislav st.
 
 
Kvapil Zdeněk
Vojtěch Martin
 
 
8-876 3110
2.Reška Vladislav ml.
Zbořil Martin
 
 
Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
-7-8-8  0311
3.Reška Vladislav ml.Paták Radek-7-5-4  0312
4.Zbořil MartinKvapil Zdeněk-9-116-6 1313
5.Hanák PetrRotrekl Lukáš9-79-543223
6.Reška Vladislav st.Vojtěch Martin-1228-12-102324
7.Zbořil MartinPaták Radek-5-8-9  0325
8.Hanák PetrKvapil Zdeněk-1096-873235
9.Reška Vladislav st.Rotrekl Lukáš-1389-983245
10.Reška Vladislav ml.Vojtěch Martin-99-65-72346
11.Hanák PetrPaták Radek-9-9-4  0347
12.Reška Vladislav st.Kvapil Zdeněk9-73-1063257
13.Reška Vladislav ml.Rotrekl Lukáš-10-11-11  0358
14.Zbořil MartinVojtěch Martin-9-7-7  0359
15.Reška Vladislav st.Paták Radek597  3069
16.Reška Vladislav ml.Kvapil Zdeněk8-9-10-10 13610
17.Zbořil MartinRotrekl Lukáš8-68-7-823  
18.Hanák PetrVojtěch Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Reška Vladislav ml.04Paták Radek31
Zbořil Martin03Kvapil Zdeněk22
Hanák Petr21Rotrekl Lukáš12
Reška Vladislav st.31Vojtěch Martin30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Křepela Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23549:515STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krása Petr st.
Moravec Zdeněk
 
 
Kordiovský Zbyněk
Fianta René
 
 
9-1183 3110
2.Křepela Lubomír
Křepela Zdeněk
 
 
Jelínek Marek
Rulíšek Karel
 
 
-4-4-8  0311
3.Sekanina JanRulíšek Karel5-38-263221
4.Moravec ZdeněkJelínek Marek10-9-610-72322
5.Krása Petr st.Fianta René-99-109-92323
6.Křepela LubomírKordiovský Zbyněk475  3033
7.Moravec ZdeněkRulíšek Karel814-9-633243
8.Krása Petr st.Jelínek Marek-6-6-3  0344
9.Křepela LubomírFianta René398  3054
10.Sekanina JanKordiovský Zbyněk7-11-6-6 1355
11.Krása Petr st.Rulíšek Karel119-411 3165
12.Křepela LubomírJelínek Marek897  3075
13.Sekanina JanFianta René797  3085
14.Moravec ZdeněkKordiovský Zbyněk-6357 3195
15.Křepela LubomírRulíšek Karel86-85 31105
16.Sekanina JanJelínek Marek-8    01  
17.Moravec ZdeněkFianta René         
18.Krása Petr st.Kordiovský Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sekanina Jan21Rulíšek Karel04
Moravec Zdeněk21Jelínek Marek21
Krása Petr st.12Fianta René12
Křepela Lubomír40Kordiovský Zbyněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Makovický Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9408:310MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veber Marek
Filák Tomáš
 
 
Sedláček Radek
Beránek Pavel
 
 
754  3010
2.Netolička Lubomír
Jedlička Jindřich
 
 
Srna Antonín
Kalousek Viktor
 
 
-7-107443220
3.Štěpán LiborSedláček Radek8-131213 3130
4.Netolička LubomírKalousek Viktor4-7710 3140
5.Filák TomášSrna Antonín-13776 3150
6.Veber MarekBeránek Pavel755  3060
7.Netolička LubomírSedláček Radek-5-2-4  0361
8.Filák TomášKalousek Viktor25-93 3171
9.Veber MarekSrna Antonín889  3081
10.Jedlička JindřichBeránek Pavel697  3091
11.Filák TomášSedláček Radek869  30101
12.Veber MarekKalousek Viktor8    10  
13.Jedlička JindřichSrna Antonín         
14.Netolička LubomírBeránek Pavel         
15.Veber MarekSedláček Radek         
16.Jedlička JindřichKalousek Viktor         
17.Netolička LubomírSrna Antonín         
18.Filák TomášBeránek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štěpán Libor10Sedláček Radek12
Netolička Lubomír11Kalousek Viktor02
Filák Tomáš30Srna Antonín02
Veber Marek20Beránek Pavel02
Jedlička Jindřich10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Vysloužil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:Pospíšil Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Anděl Tomáš
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:45Konec
utkání
15:00Rozhodčí:Klíma Radim
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1022:34490:553TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
-39-9-9 1301
2.Javůrek Tomáš
Vysloužil Jan
 
 
Obalil Jiří
Konečný Štěpán
 
 
-7910-4-112302
3.Javůrek TomášBezděk Luboš-5-48-8 1303
4.Javůrek MartinKutil Libor-710-910-92304
5.Sýkora JosefKonečný Štěpán-9-8-6  0305
6.Vičík OldřichObalil Jiří-529-433215
7.Javůrek MartinBezděk Luboš-10-89763225
8.Sýkora JosefKutil Libor-6-678-72326
9.Vičík OldřichKonečný Štěpán285  3036
10.Javůrek TomášObalil Jiří-5-98-8 1337
11.Sýkora JosefBezděk Luboš-9-7-4  0338
12.Vičík OldřichKutil Libor-1111-311-32339
13.Javůrek TomášKonečný Štěpán10-10-1010-623310
14.Javůrek MartinObalil Jiří         
15.Vičík OldřichBezděk Luboš         
16.Javůrek TomášKutil Libor         
17.Javůrek MartinKonečný Štěpán         
18.Sýkora JosefObalil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Javůrek Tomáš03Bezděk Luboš21
Javůrek Martin11Kutil Libor30
Sýkora Josef03Konečný Štěpán21
Vičík Oldřich21Obalil Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Suchý Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KPII - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:35538:560SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Horváth Tomáš
 
 
Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
9-8-8893210
2.Zachoval Leoš
Héna Jaroslav
 
 
Vlček Dalibor
Vermouzek František
 
 
-7-8-6  0311
3.Suchý PetrVlček Dalibor735  3021
4.Horváth Tomᚊípka Zdeněk11-8-12-2 1322
5.Zachoval LeošVermouzek František-2-6-8  0323
6.Héna JaroslavFučík Petr9-810-853233
7.Horváth TomášVlček Dalibor9-8-9-10 1334
8.Zachoval LeošŠípka Zdeněk-9-5-10  0335
9.Héna JaroslavVermouzek František-5-7-10  0336
10.Suchý PetrFučík Petr-7-98-5 1337
11.Zachoval LeošVlček Dalibor-8-77-9 1338
12.Héna JaroslavŠípka Zdeněk-7-6-8  0339
13.Suchý PetrVermouzek František679  3049
14.Horváth TomášFučík PetrWO    3059
15.Héna JaroslavVlček Dalibor-8878 3169
16.Suchý PetrŠípka Zdeněk789  3079
17.Horváth TomášVermouzek František-6-8-8  03710
18.Zachoval LeošFučík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchý Petr31Vlček Dalibor22
Horváth Tomáš03Šípka Zdeněk31
Zachoval Leoš03Vermouzek František31
Héna Jaroslav22Fučík Petr11
WO10WO01
připomínka hostujícího družstva: Nevyhovující herna - malé rozměry stolu č.2 Fučík

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy