Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CVrchní
rozhodčí:
Švejda Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov ARozhodčí:Benešová Zuzana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Lisý Jaroslav
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:Tomola Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1316:44475:592TJ Pálava Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomola Jaroslav
Tomolová Anna
 
 
Gajan Pavel st.
Mikulinec Roman
 
 
-8124-773210
2.Lisý Jaroslav
Benešová Zuzana
 
 
Gajan Pavel ml.
Dyrčíková Lucie
 
 
-10-8-7  0311
3.Tomolová AnnaDyrčíková Lucie-4-5-1  0312
4.Benešová ZuzanaGajan Pavel ml.-6-4-10  0313
5.Tomola JaroslavGajan Pavel st.-8-6-8  0314
6.Lisý JaroslavMikulinec Roman3103  3024
7.Benešová ZuzanaDyrčíková Lucie-7-6-9  0325
8.Tomola JaroslavGajan Pavel ml.-8-95-5 1326
9.Lisý JaroslavGajan Pavel st.24-95 3136
10.Tomolová AnnaMikulinec Roman-4-8-10  0337
11.Tomola JaroslavDyrčíková Lucie-6-2-9  0338
12.Lisý JaroslavGajan Pavel ml.312-512 3148
13.Tomolová AnnaGajan Pavel st.-5-4-9  0349
14.Benešová ZuzanaMikulinec Roman-8-7-6  03410
15.Lisý JaroslavDyrčíková Lucie-7-7-7  03411
16.Tomolová AnnaGajan Pavel ml.-8-2-6  03412
17.Benešová ZuzanaGajan Pavel st.6-7710 31512
18.Tomola JaroslavMikulinec Roman-5-5-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomolová Anna04Dyrčíková Lucie40
Benešová Zuzana13Gajan Pavel ml.31
Tomola Jaroslav04Gajan Pavel st.22
Lisý Jaroslav31Mikulinec Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná BVrchní
rozhodčí:
Smejkal Oldřich
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35683:675TJ Sokol Perná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matula Arnošt
Horák Radek
 
 
Koberová Klára
Němeček Radek
 
 
77-5-933210
2.Filusztek Marek
Smejkal Oldřich
 
 
Bruckner Tomáš
Maněk Marek
 
 
-753-5-02311
3.Filusztek MarekManěk Marek98-105 3121
4.Horák RadekKoberová Klára773  3031
5.Matula ArnoštBruckner Tomáš-8-2-11  0332
6.Hoffmann DušanNěmeček Radek-5-8-5  0333
7.Horák RadekManěk Marek-5-8510-92334
8.Matula ArnoštKoberová Klára7-12612 3144
9.Hoffmann DušanBruckner Tomáš-7-697-42345
10.Filusztek MarekNěmeček Radek69-76 3155
11.Matula ArnoštManěk Marek-10-107893265
12.Hoffmann DušanKoberová Klára-57128 3175
13.Filusztek MarekBruckner Tomáš9-9-7-6 1376
14.Horák RadekNěmeček Radek5-686 3186
15.Hoffmann DušanManěk Marek-89-5-7 1387
16.Filusztek MarekKoberová Klára76-106 3197
17.Horák RadekBruckner Tomáš-8-89-3 1398
18.Matula ArnoštNěmeček Radek-12858 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Filusztek Marek31Maněk Marek22
Horák Radek22Koberová Klára04
Matula Arnošt31Bruckner Tomáš40
Hoffmann Dušan13Němeček Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
Dostoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 53, Šakvice, Sokolovna ŠakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:41639:690nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smutek Pavel
Jusko Andrej
 
 
Svoboda Aleš
Páleník Jiří
 
 
-38-5793210
2.Charoušek Richard
Jakubčík Jiří
 
 
Šubík Jiří
Ryšavý Luděk
 
 
6-485 3120
3.Smutek PavelŠubík Jiří-3-5-8  0321
4.Jusko AndrejPáleník Jiří-7-5-9  0322
5.Charoušek RichardSvoboda Aleš-710-54-52323
6.Jakubčík JiříRyšavý Luděk-5-67343233
7.Jusko AndrejŠubík Jiří-9-8-15  0334
8.Charoušek RichardPáleník Jiří97-56 3144
9.Jakubčík JiříSvoboda Aleš57-9-563254
10.Smutek PavelRyšavý Luděk-7-8-5  0355
11.Charoušek RichardŠubík Jiří8-5-6-7 1356
12.Jakubčík JiříPáleník Jiří73-56 3166
13.Smutek PavelSvoboda Aleš-8-971053276
14.Dostoupil JiříRyšavý Luděk-8-57353286
15.Jakubčík JiříŠubík Jiří-587-4-62387
16.Smutek PavelPáleník Jiří7-6-4-5 1388
17.Dostoupil JiříSvoboda Aleš87-59 3198
18.Charoušek RichardRyšavý Luděk-5-687-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smutek Pavel13Šubík Jiří40
Jusko Andrej02Páleník Jiří22
Charoušek Richard13Svoboda Aleš13
Jakubčík Jiří31Ryšavý Luděk22
Dostoupil Jiří20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
Kunický A.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 09:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:254TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prachař Štěpán
Krátký Milan
 
 
Weiss Lukáš
Haüsler Karel
 
 
683  3010
2.Ševela František
Halm Josef
 
 
Miklík Pavel ml.
Šemora Stanislav
 
 
467  3020
3.Prachař ŠtěpánWeiss Lukáš766  3030
4.Krátký MilanHaüsler Karel473  3040
5.Ševela FrantišekMiklík Pavel ml.324  3050
6.Halm JosefŠemora Stanislav652  3060
7.Krátký MilanWeiss Lukáš786  3070
8.Ševela FrantišekHaüsler Karel746  3080
9.Halm JosefMiklík Pavel ml.335  3090
10.Prachař ŠtěpánŠemora Stanislav243  30100
11.Ševela FrantišekWeiss Lukáš767  30110
12.Halm JosefHaüsler Karel548  30120
13.Prachař ŠtěpánMiklík Pavel ml.212  30130
14.Krátký MilanŠemora Stanislav473  30140
15.Halm JosefWeiss Lukáš784  30150
16.Prachař ŠtěpánHaüsler Karel343  30160
17.Krátký MilanMiklík Pavel ml.244  30170
18.Ševela FrantišekŠemora Stanislav624  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prachař Štěpán40Weiss Lukáš04
Krátký Milan40Haüsler Karel04
Ševela František40Miklík Pavel ml.04
Halm Josef40Šemora Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
Vala Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Boleradice 1935 ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:28671:563TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valoušek František
Berka Petr
 
 
Pregrt Jiří
Novotňák František ml.
 
 
788  3010
2.Vala Jaroslav
Darmovzal Jan
 
 
Hos Tomáš
Vojtěšek Tomáš
 
 
7-973 3120
3.Valoušek FrantišekVojtěšek Tomáš-8-1091173230
4.Darmovzal JanPregrt Jiří-9-6-6  0331
5.Berka PetrHos Tomáš4-788 3141
6.Vala JaroslavNovotňák František ml.-7-5-2  0342
7.Darmovzal JanVojtěšek Tomáš66-10-783252
8.Berka PetrPregrt Jiří796  3062
9.Vala JaroslavHos Tomáš-54-910-112363
10.Valoušek FrantišekNovotňák František ml.-3-969-92364
11.Berka PetrVojtěšek Tomáš6-778 3174
12.Vala JaroslavPregrt Jiří-66-7963284
13.Valoušek FrantišekHos Tomáš-12879 3194
14.Darmovzal JanNovotňák František ml.-73-7-5 1395
15.Vala JaroslavVojtěšek Tomáš834  30105
16.Valoušek FrantišekPregrt JiříWO    30115
17.Darmovzal JanHos Tomáš-8-76-8 13116
18.Berka PetrNovotňák František ml.WO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valoušek František21Vojtěšek Tomáš04
Darmovzal Jan13Pregrt Jiří12
Berka Petr30Hos Tomáš22
Vala Jaroslav22Novotňák František ml.30
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky BVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33656:650TJ SPORT Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hycl David
Sláma Adam
 
 
Kolínek Vladimír
Čulen Vlastimil
 
 
-6-5-5  0301
2.Levčík Miroslav
Ulica Jaromír
 
 
Kvěch Jan
Bačovský David
 
 
-7-7-9  0302
3.Ulica JaromírČulen Vlastimil-3585 3112
4.Sláma AdamKolínek Vladimír-9-1013263222
5.Levčík MiroslavBačovský David10-495 3132
6.Hycl DavidKvěch Jan-37-5-9 1333
7.Sláma AdamČulen Vlastimil-6-56-7 1334
8.Levčík MiroslavKolínek Vladimír-6986 3144
9.Hycl DavidBačovský David7510  3054
10.Ulica JaromírKvěch Jan-14-8-9  0355
11.Levčík MiroslavČulen Vlastimil98-38 3165
12.Hycl DavidKolínek Vladimír787  3075
13.Ulica JaromírBačovský David689  3085
14.Sláma AdamKvěch Jan86-9-7113295
15.Hycl DavidČulen Vlastimil77-5-10-62396
16.Ulica JaromírKolínek Vladimír67-12-6-62397
17.Sláma AdamBačovský David99-7-9-92398
18.Levčík MiroslavKvěch Jan-4655 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ulica Jaromír22Čulen Vlastimil22
Sláma Adam22Kolínek Vladimír13
Levčík Miroslav40Bačovský David13
Hycl David22Kvěch Jan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy