Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky BVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:1606:243TJ SPORT Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hycl David
Sláma Adam
 
 
Benešová Zuzana
Mrenica Ondřej
 
 
896  3010
2.Levčík Miroslav
Blaško Květoslav
 
 
Svoboda Zdeněk
 
 
WO    3020
3.Sláma AdamMrenica Ondřej157  3030
4.Hycl DavidSvoboda Zdeněk586  3040
5.Levčík MiroslavBenešová Zuzana1310  3050
6.Blaško KvětoslavWO    3060
7.Hycl DavidMrenica Ondřej889  3070
8.Levčík MiroslavSvoboda Zdeněk1046  3080
9.Blaško KvětoslavBenešová Zuzana445  3090
10.Sláma AdamWO    30100
11.Levčík MiroslavMrenica Ondřej954  30110
12.Blaško KvětoslavSvoboda Zdeněk1067  30120
13.Sláma AdamBenešová Zuzana7-986 31130
14.Hycl DavidWO    30140
15.Blaško KvětoslavMrenica Ondřej181  30150
16.Sláma AdamSvoboda Zdeněk618  30160
17.Hycl DavidBenešová Zuzana585  30170
18.Levčík MiroslavWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sláma Adam30Mrenica Ondřej04
Hycl David30Svoboda Zdeněk04
Levčík Miroslav30Benešová Zuzana04
Blaško Květoslav30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
Kolínek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37637:665TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolínek Vladimír
Čulen Vlastimil
 
 
Valoušek František
Berka Petr
 
 
-65710 3110
2.Kvěch Jan
Bačovský David
 
 
Vala Jaroslav
Darmovzal Jan
 
 
828  3020
3.Čulen VlastimilValoušek František-3-8-12  0321
4.Kolínek VladimírDarmovzal Jan5-686 3131
5.Kvěch JanBerka Petr-8-10-4  0332
6.Bačovský DavidVala Jaroslav-16-3-9  0333
7.Kolínek VladimírValoušek František-89-9-5 1334
8.Kvěch JanDarmovzal Jan-9-5-6  0335
9.Bačovský DavidBerka Petr8109  3045
10.Čulen VlastimilVala Jaroslav-1269-10-72346
11.Kolínek ZdeněkValoušek František8-5-7-6 1347
12.Bačovský DavidDarmovzal Jan7-910-973257
13.Čulen VlastimilBerka Petr107-89 3167
14.Kolínek VladimírVala Jaroslav-812189 3177
15.Bačovský DavidValoušek František-8-6-4  0378
16.Čulen VlastimilDarmovzal Jan7-835 3188
17.Kolínek VladimírBerka Petr-858-7-62389
18.Kolínek ZdeněkVala Jaroslav6-11-5-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čulen Vlastimil22Valoušek František40
Kolínek Vladimír22Darmovzal Jan13
Kvěch Jan02Berka Petr22
Bačovský David22Vala Jaroslav31
Kolínek Zdeněk02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Boleradice 1935 AVrchní
rozhodčí:
Vojtěšek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:45523:648TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hos Tomáš
Vojtěšek Tomáš
 
 
Krátký Milan
Halm Josef
 
 
11-7-8-6 1301
2.Novotňák František ml.
Pregrt Jiří
 
 
Prachař Štěpán
Miklík Pavel
 
 
-9-105-6 1302
3.Pregrt JiříHalm Josef7-3-4-6 1303
4.Hos TomášPrachař Štěpán98-510 3113
5.Novotňák František ml.Krátký Milan569  3023
6.Vojtěšek TomášMiklík Pavel-585-7-92324
7.Hos TomášHalm Josef-76-9893234
8.Novotňák František ml.Prachař Štěpán10-8-7-9 1335
9.Vojtěšek TomášKrátký Milan-5-88-9 1336
10.Demela JindřichMiklík Pavel6-9-8-2 1337
11.Novotňák František ml.Halm Josef758  3047
12.Vojtěšek TomášPrachař Štěpán-9-7-4  0348
13.Demela JindřichKrátký Milan-7-8-9  0349
14.Hos TomášMiklík Pavel-7-9-8  03410
15.Vojtěšek TomášHalm Josef-3-6-4  03411
16.Demela JindřichPrachař Štěpán-9-7-8  03412
17.Hos TomášKrátký Milan-8-9-11  03413
18.Novotňák František ml.Miklík PavelWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pregrt Jiří01Halm Josef22
Hos Tomáš22Prachař Štěpán31
Novotňák František ml.21Krátký Milan31
Vojtěšek Tomáš04Miklík Pavel30
Demela Jindřich03   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
Kunický Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:35629:659TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidor Marek
Jakubčík František
 
 
Ryšavý Luděk
Klímek Ondřej
 
 
958  3010
2.Lossel Martin
Zítka Karel
 
 
Svoboda Aleš
Matyáš Ivo
 
 
10-4128 3120
3.Lossel MartinKlímek Ondřej-8-4-9  0321
4.Jakubčík FrantišekMatyáš Ivo76-109 3131
5.Fidor MarekSvoboda Aleš-8-6-8  0332
6.Zítka KarelRyšavý Luděk-2-9-5  0333
7.Jakubčík FrantišekKlímek Ondřej-6686 3143
8.Fidor MarekMatyáš Ivo-5-585103253
9.Zítka KarelSvoboda Aleš-8-12-10  0354
10.Lossel MartinRyšavý Luděk-5-5-6  0355
11.Fidor MarekKlímek Ondřej-89-5533265
12.Zítka KarelMatyáš Ivo5-38-993275
13.Lossel MartinSvoboda Aleš-2-9-5  0376
14.Jakubčík FrantišekRyšavý Luděk10108  3086
15.Zítka KarelKlímek Ondřej-6919 3196
16.Lossel MartinMatyáš Ivo79-8-8-92397
17.Jakubčík FrantišekSvoboda Aleš9-78-7832107
18.Fidor MarekRyšavý Luděk-897-8932117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lossel Martin04Klímek Ondřej13
Jakubčík František40Matyáš Ivo13
Fidor Marek31Svoboda Aleš31
Zítka Karel22Ryšavý Luděk22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
Dostoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 53, Šakvice, Sokolovna ŠakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:20680:543TJ Sokol Šakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smutek Pavel
Šafařík Roman
 
 
Hoffmann Dušan
Smejkal Oldřich
 
 
-7-88-4 1301
2.Dostoupil Jiří
Jakubčík Jiří
 
 
Matula Arnošt
Horák Radek
 
 
8-976 3111
3.Šafařík RomanHorák Radek1010-15-673221
4.Dostoupil JiříMatula Arnošt89-7-693231
5.Jakubčík JiříSmejkal Oldřich-487-673241
6.Smutek PavelHoffmann Dušan789  3051
7.Dostoupil JiříHorák Radek897  3061
8.Jakubčík JiříMatula Arnošt866  3071
9.Smutek PavelSmejkal Oldřich7-976 3181
10.Šafařík RomanHoffmann Dušan697  3091
11.Jusko AndrejHorák RadekWO    30101
12.Smutek PavelMatula Arnošt8-998 31111
13.Šafařík RomanSmejkal Oldřich86-75 31121
14.Dostoupil JiříHoffmann Dušan87-911 31131
15.Smutek PavelHorák RadekWO    30141
16.Šafařík RomanMatula Arnošt-87-6-6 13142
17.Dostoupil JiříSmejkal Oldřich874  30152
18.Jusko AndrejHoffmann Dušan-97-4-9 13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šafařík Roman31Horák Radek02
Dostoupil Jiří40Matula Arnošt13
Jakubčík Jiří20Smejkal Oldřich04
Smutek Pavel30Hoffmann Dušan13
Jusko Andrej01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:08Konec
utkání
20:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:33543:556nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruckner Tomáš
Maněk Marek
 
 
Gajan Pavel st.
Mikulinec Roman
 
 
355  3010
2.Koberová Klára
Němeček Radek
 
 
Gajan Pavel ml.
Dyrčíková Lucie
 
 
-3-3-10  0311
3.Němeček RadekDyrčíková Lucie-2-7-6  0312
4.Bruckner TomášGajan Pavel ml.426  3022
5.Koberová KláraGajan Pavel st.-8-1191073232
6.Maněk MarekMikulinec Roman-723-883242
7.Bruckner TomášDyrčíková Lucie-7-4-4  0343
8.Koberová KláraGajan Pavel ml.6-7-8-12 1344
9.Maněk MarekGajan Pavel st.499  3054
10.Němeček RadekMikulinec Roman56-98 3164
11.Koberová KláraDyrčíková Lucie-5-3-2  0365
12.Maněk MarekGajan Pavel ml.-4-11-4  0366
13.Němeček RadekGajan Pavel st.-6-98-5 1367
14.Bruckner TomášMikulinec Roman-7428 3177
15.Maněk MarekDyrčíková Lucie-4-5-5  0378
16.Němeček RadekGajan Pavel ml.9-7-7-12 1379
17.Bruckner TomášGajan Pavel st.565  3089
18.Koberová KláraMikulinec Roman699  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němeček Radek13Dyrčíková Lucie40
Bruckner Tomáš31Gajan Pavel ml.31
Koberová Klára22Gajan Pavel st.13
Maněk Marek22Mikulinec Roman04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy