Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:36508:573Moravan Lednice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselá Pavlína
Zmrzlík Pavel
 
 
Mikuš Josef
Gregor Miroslav
 
 
5-7-4-6 1301
2.Goliáš Petr
Šťastný Pavel
 
 
Kováč Josef
Zechmeister Jan
 
 
6-8411 3111
3.Zmrzlík PavelGregor Miroslav839  3021
4.Goliáš PetrMikuš Josef-7-7-8  0322
5.Šťastný PavelZechmeister Jan-3-9-5  0323
6.Veselá PavlínaKováč Josef-49-7-5 1324
7.Goliáš PetrGregor Miroslav994  3034
8.Šťastný PavelMikuš Josef-5-6-6  0335
9.Veselá PavlínaZechmeister Jan-8-9-8  0336
10.Zmrzlík PavelKováč Josef63-37 3146
11.Šťastný PavelGregor Miroslav13710  3056
12.Veselá PavlínaMikuš Josef-5-7-8  0357
13.Zmrzlík PavelZechmeister Jan8-8-1-9 1358
14.Goliáš PetrKováč Josef664  3068
15.Veselá PavlínaGregor Miroslav-8-8-7  0369
16.Zmrzlík PavelMikuš Josef-2-69-7 13610
17.Goliáš PetrZechmeister Jan4-998 31710
18.Dvořáčková NelaKováč Josef-7-4-5  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zmrzlík Pavel22Gregor Miroslav13
Goliáš Petr31Mikuš Josef40
Šťastný Pavel12Zechmeister Jan31
Veselá Pavlína04Kováč Josef22
Dvořáčková Nela01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BVrchní
rozhodčí:
Šafařík Václav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:9682:443TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frömmel Zdeněk
Hruška Jaroslav st.
 
 
Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
643  3010
2.Hlávka Stanislav
Šafařík Václav st.
 
 
Suský Josef
Hyclová Pavlína
 
 
1067  3020
3.Hlávka StanislavSuský Josef-99710 3130
4.Frömmel ZdeněkBlaško Květoslav464  3040
5.Hruška Jaroslav st.Stávek Josef-7186 3150
6.Šafařík Václav st.Hyclová Pavlína641  3060
7.Frömmel ZdeněkSuský Josef-56-8843270
8.Hruška Jaroslav st.Blaško Květoslav6-118-7113280
9.Šafařík Václav st.Stávek Josef1187  3090
10.Hlávka StanislavHyclová Pavlína575  30100
11.Hruška Jaroslav st.Suský Josef1286  30110
12.Šafařík Václav st.Blaško Květoslav-11-61010632120
13.Hlávka StanislavStávek Josef978  30130
14.Frömmel ZdeněkHyclová Pavlína454  30140
15.Šafařík Václav st.Suský JosefWO    30150
16.Hlávka StanislavBlaško Květoslav49-108 31160
17.Frömmel ZdeněkStávek Josef6128  30170
18.Hruška Jaroslav st.Hyclová Pavlína591  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlávka Stanislav40Suský Josef03
Frömmel Zdeněk40Blaško Květoslav04
Hruška Jaroslav st.40Stávek Josef04
Šafařík Václav st.30Hyclová Pavlína04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DVrchní
rozhodčí:
Tomola Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:Tomola Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jevišovka - 163d, Nádražní 9, 691 83 JevišovkaRozhodčí:Tomolová Anna
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Kovář Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:47492:668TJ Sokol Pouzdřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomola Vladimír
Kovář Pavel
 
 
Geier Ivo
Vybíral Zdeněk
 
 
-4-2-6  0301
2.Tomolová Anna
Tomola Jaroslav
 
 
Halámek Zdeněk
Halámek Michal
 
 
56-86 3111
3.Tomola VladimírGeier Ivo-3-3-3  0312
4.Kovář PavelVybíral Zdeněk-134-8-5 1313
5.Tomolová AnnaHalámek Zdeněk-163-7-11 1314
6.Tomola JaroslavHalámek Michal512-84 3124
7.Kovář PavelGeier Ivo-6-1-4  0325
8.Tomolová AnnaVybíral Zdeněk6-4-119103235
9.Tomola JaroslavHalámek Zdeněk412-96 3145
10.Tomola VladimírHalámek Michal-9-98-2 1346
11.Tomolová AnnaGeier Ivo-3911-8-32347
12.Tomola JaroslavVybíral Zdeněk10-7-3-10 1348
13.Tomola VladimírHalámek Zdeněk-4-9-3  0349
14.Kovář PavelHalámek Michal-4-4-4  03410
15.Tomola JaroslavGeier Ivo-5-7-2  03411
16.Tomola VladimírVybíral Zdeněk-6-6-0  03412
17.Kovář PavelHalámek Zdeněk-6-4-3  03413
18.Tomolová AnnaHalámek Michal5-9-7-4 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomola Vladimír04Geier Ivo40
Kovář Pavel04Vybíral Zdeněk31
Tomolová Anna13Halámek Zdeněk31
Tomola Jaroslav22Halámek Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:38Konec
utkání
21:09Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:36561:586Sportovní klub Zaječí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lengál Ivo
Janko Dominik
 
 
Šlancar Zbyněk
Hasilík Milan
 
 
6-6-7-2 1301
2.Vokál Radek
Halasová Ludmila
 
 
Hanák František
Zhejbal Jiří
 
 
4710  3011
3.Lengál IvoZhejbal Jiří568  3021
4.Vokál RadekHasilík Milan4-9-9-8 1322
5.Janko DominikHanák František-5-3-11  0323
6.Halasová LudmilaŠlancar Zbyněk9-5-4-1 1324
7.Vokál RadekZhejbal Jiří7-7-9-5 1325
8.Janko DominikHasilík Milan768  3035
9.Halasová LudmilaHanák František-4-9-6  0336
10.Lengál IvoŠlancar Zbyněk-1011410 3146
11.Janko DominikZhejbal Jiří-8-5-10  0347
12.Halasová LudmilaHasilík Milan-10966 3157
13.Lengál IvoHanák František7-5-11-7 1358
14.Vokál RadekŠlancar Zbyněk9-109-9-62359
15.Halasová LudmilaZhejbal Jiří5-583 3169
16.Lengál IvoHasilík MilanWO    3079
17.Vokál RadekHanák František-9-4-9  03710
18.Janko DominikŠlancar Zbyněk-3-18-6 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lengál Ivo21Zhejbal Jiří22
Vokál Radek04Hasilík Milan12
Janko Dominik13Hanák František40
Halasová Ludmila22Šlancar Zbyněk31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice BVrchní
rozhodčí:
Loukota Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38635:635TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Jaromír
Hejmala Karel
 
 
Straka Dominik
Pyskatý Roman
 
 
4-997 3110
2.Hruška Vlastimil
Juras Oldřich
 
 
Průdek Daniel
Průdek Filip
 
 
-9-9-6  0311
3.Hejmala KarelStraka Dominik68-99 3121
4.Jelínek JaromírPyskatý Roman5-1255 3131
5.Klenovec JosefPrůdek Daniel-58-105-82332
6.Hruška VlastimilPrůdek Filip-68-8-10 1333
7.Jelínek JaromírStraka Dominik555  3043
8.Klenovec JosefPyskatý Roman565  3053
9.Hruška VlastimilPrůdek Daniel124-9-12-132354
10.Hejmala KarelPrůdek Filip-3-7-9  0355
11.Klenovec JosefStraka Dominik-3-9-8  0356
12.Hrnčiar StanislavPyskatý Roman4-5-9-8 1357
13.Hejmala KarelPrůdek Daniel-5-7-8  0358
14.Jelínek JaromírPrůdek Filip-5-7-8  0359
15.Hrnčiar StanislavStraka Dominik8-67-883269
16.Hejmala KarelPyskatý Roman879  3079
17.Jelínek JaromírPrůdek Daniel-7-99-11 13710
18.Klenovec JosefPrůdek Filip-96-1010-523711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejmala Karel22Straka Dominik13
Jelínek Jaromír22Pyskatý Roman13
Klenovec Josef13Průdek Daniel40
Hruška Vlastimil02Průdek Filip40
Hrnčiar Stanislav11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy