Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Hrabě Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:Eberl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:33 TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabě Václav
Plch Jiří st.
 
 
Branžovský Milan
Hudek Tomáš
 
 
     3010
2.Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
Chvojka Jaroslav
Červeňák Miroslav
 
 
     1311
3.Kocábek PavelBranžovský Milan     3221
4.Plch Jiří st.Chvojka JaroslavWO    0322
5.Eberl MilanHudek Tomáš     0323
6.Přáda JaroslavČerveňák Miroslav     3033
7.Hrabě VáclavBranžovský Milan     1334
8.Eberl MilanChvojka Jaroslav     0335
9.Přáda JaroslavHudek Tomáš     3045
10.Kocábek PavelČerveňák Miroslav     3055
11.Eberl MilanBranžovský Milan     0356
12.Přáda JaroslavChvojka Jaroslav     2357
13.Kocábek PavelHudek Tomáš     2358
14.Hrabě VáclavČerveňák Miroslav     1359
15.Přáda JaroslavBranžovský Milan     3169
16.Kocábek PavelChvojka Jaroslav     13610
17.Hrabě VáclavHudek Tomáš         
18.Eberl MilanČerveňák Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocábek Pavel22Branžovský Milan22
Eberl Milan03Chvojka Jaroslav30
Přáda Jaroslav31Hudek Tomáš21
Hrabě Václav02Červeňák Miroslav12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:38687:691TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Tomáš
Rulec Jakub
 
 
Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
-8-9-7  0301
2.Milek Petr
Poncar Patrik
 
 
Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
610-3-373211
3.Rulec JakubPlachý Jiří8-68-1063221
4.Pour TomášVyvadilová Jitka-3-46963231
5.Milek PetrKaucký Jakub878  3041
6.Poncar PatrikPřída Kryštof7-9-108-42342
7.Pour TomášPlachý Jiří-7-6-8  0343
8.Milek PetrVyvadilová Jitka847  3053
9.Poncar PatrikKaucký Jakub4-5-3753263
10.Rulec JakubPřída Kryštof-9-8-8  0364
11.Milek PetrPlachý Jiří-97-121063274
12.Poncar PatrikVyvadilová Jitka7-889 3184
13.Rulec JakubKaucký Jakub-11-975-92385
14.Pour TomášPřída Kryštof-5-99-4 1386
15.Poncar PatrikPlachý Jiří-87-5793296
16.Rulec JakubVyvadilová Jitka6-410-9-52397
17.Pour TomášKaucký Jakub-12-9-8  0398
18.Milek PetrPřída Kryštof64-115 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rulec Jakub13Plachý Jiří13
Pour Tomáš13Vyvadilová Jitka13
Milek Petr40Kaucký Jakub22
Poncar Patrik31Přída Kryštof31



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita AVrchní
rozhodčí:
Duchoslav Petr
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33 Avia Čakovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
Vyskočil Michal
Jež Dominik
 
 
     0301
2.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Vojáček Miloš
Charamza Ondřej ml.
 
 
     2302
3.Duchoslav PetrCharamza Ondřej ml.     0303
4.Černý MartinVojáček Miloš     3013
5.Forgáč AndrejVyskočil Michal     1314
6.Flekač TomášJež Dominik     3124
7.Černý MartinCharamza Ondřej ml.     1325
8.Forgáč AndrejVojáček Miloš     1326
9.Flekač TomášVyskočil Michal     3136
10.Duchoslav PetrJež Dominik     2337
11.Forgáč AndrejCharamza Ondřej ml.     1338
12.Flekač TomášVojáček Miloš     3148
13.Duchoslav PetrVyskočil Michal     2349
14.Černý MartinJež Dominik     13410
15.Flekač TomášCharamza Ondřej ml.         
16.Duchoslav PetrVojáček Miloš         
17.Černý MartinVyskočil Michal         
18.Forgáč AndrejJež Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Duchoslav Petr03Charamza Ondřej ml.30
Černý Martin12Vojáček Miloš12
Forgáč Andrej03Vyskočil Michal21
Flekač Tomáš30Jež Dominik21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
Kudrna Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23581:537TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Jiří
Zámyslický Jaroslav
 
 
Pospíšil David
Sklenář Ondřej
 
 
98-76 3110
2.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Diblíková Klára
Kulveit Jonáš
 
 
66-97 3120
3.Tichý JiříPospíšil David10513  3030
4.Ambrož JiříSklenář Ondřej-69-68-52331
5.Zámyslický JaroslavDiblíková Klára5-7-10-6 1332
6.Černoch JanKulveit Jonáš59-87 3142
7.Ambrož JiříPospíšil David-7-5-6  0343
8.Zámyslický JaroslavSklenář Ondřej10127  3053
9.Černoch JanDiblíková Klára-66912 3163
10.Tichý JiříKulveit Jonáš6-65-7113273
11.Zámyslický JaroslavPospíšil David-7-116-7 1374
12.Černoch JanSklenář Ondřej9-984 3184
13.Tichý JiříDiblíková Klára1110-79 3194
14.Ambrož JiříKulveit Jonáš-747-9-102395
15.Černoch JanPospíšil David696  30105
16.Tichý JiříSklenář Ondřej         
17.Ambrož JiříDiblíková Klára         
18.Zámyslický JaroslavKulveit Jonáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tichý Jiří30Pospíšil David22
Ambrož Jiří03Sklenář Ondřej12
Zámyslický Jaroslav12Diblíková Klára12
Černoch Jan40Kulveit Jonáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hondlík Josef
Fišer Petr
 
 
Stano Peter
Bartošek Jan
 
 
     2301
2.Lebl Ondřej
Moravec Roman
 
 
Beránek Václav ml.
Merkl Roman
 
 
     3011
3.Hondlík JosefStano Peter     1312
4.Moravec RomanBeránek Václav ml.     3022
5.Fišer PetrBartošek Jan     3232
6.Lebl OndřejMerkl Roman     1333
7.Moravec RomanStano Peter     0334
8.Fišer PetrBeránek Václav ml.     1335
9.Lebl OndřejBartošek Jan     3245
10.Hondlík JosefMerkl Roman     1346
11.Fišer PetrStano Peter     0347
12.Lebl OndřejBeránek Václav ml.     3057
13.Hondlík JosefBartošek Jan     3167
14.Moravec RomanMerkl Roman     3077
15.Lebl OndřejStano Peter     2378
16.Hondlík JosefBeránek Václav ml.     3288
17.Moravec RomanBartošek Jan     2389
18.Fišer PetrMerkl Roman     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hondlík Josef22Stano Peter40
Moravec Roman22Beránek Václav ml.13
Fišer Petr22Bartošek Jan13
Lebl Ondřej22Merkl Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35 PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocz Štefan
Hašek Milan
 
 
Semrád Martin
Lazar Martin
 
 
     3110
2.Hron Jiří
Rys Vilém
 
 
Hák Zdeněk
Vidlák Miloš
 
 
     3120
3.Pocz ŠtefanSemrád Martin     0321
4.Rys VilémVidlák Miloš     3231
5.Hron JiříLazar Martin     3141
6.Hašek MilanHák Zdeněk     3151
7.Rys VilémSemrád Martin     3261
8.Hron JiříVidlák Miloš     2362
9.Hašek MilanLazar Martin     3172
10.Pocz ŠtefanHák Zdeněk     0373
11.Hron JiříSemrád Martin     3183
12.Hašek MilanVidlák Miloš     3093
13.Pocz ŠtefanLazar Martin     0394
14.Rys VilémHák Zdeněk     2395
15.Hašek MilanSemrád Martin     2396
16.Pocz ŠtefanVidlák Miloš     0397
17.Rys VilémLazar Martin     2398
18.Hron JiříHák Zdeněk     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pocz Štefan04Semrád Martin22
Rys Vilém22Vidlák Miloš22
Hron Jiří31Lazar Martin22
Hašek Milan31Hák Zdeněk22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy