Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB DVrchní
rozhodčí:
Hančl
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Start ČBRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:28 TJ Start ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stašek Rudolf
Šulc Vladimír
 
 
Larisch Heinrich
Varyš Milan
 
 
     3210
2.Havel Milan
Hančl Pavel
 
 
Bromová Jana
Tetenka Stanislav
 
 
     3220
3.Hančl PavelMoudrý Filip     3130
4.Stašek RudolfTetenka Stanislav     3040
5.Havel MilanBromová Jana     1341
6.Šulc VladimírVaryš Milan     0342
7.Stašek RudolfMoudrý Filip     3252
8.Havel MilanTetenka Stanislav     3062
9.Šulc VladimírBromová Jana     3072
10.Hančl PavelVaryš Milan     3182
11.Havel MilanMoudrý Filip     3092
12.Šulc VladimírTetenka Stanislav     31102
13.Hančl PavelBromová Jana     31112
14.Stašek RudolfVaryš MilanWO    03113
15.Šulc VladimírMoudrý Filip     31123
16.Hančl PavelTetenka Stanislav     32133
17.Stašek RudolfBromová JanaWO    03134
18.Havel MilanVaryš MilanWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hančl Pavel40Moudrý Filip04
Stašek Rudolf20Tetenka Stanislav04
Havel Milan21Bromová Jana12
Šulc Vladimír31Varyš Milan11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BVrchní
rozhodčí:
Vik Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
A.Tragera, České BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:20 TJ Sokol Kněžské Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vik Daniel
Hrdina Karel
 
 
Smrž Josef
Fousek Pavel
 
 
     3110
2.Bonuš Karel
Burian Václav
 
 

 
 
WO    3020
3.Vik DanielFousek Pavel     3130
4.Hrdina KarelSmrž Josef     3240
5.Bonuš KarelOndr Pavel     3050
6.Burian VáclavWO    3060
7.Hrdina KarelFousek Pavel     3270
8.Bonuš KarelSmrž Josef     3180
9.Burian VáclavOndr Pavel     2381
10.Vik DanielWO    3091
11.Bonuš KarelFousek Pavel     32101
12.Burian VáclavSmrž Josef     31111
13.Vik DanielOndr Pavel     32121
14.Hrdina KarelWO    30131
15.Burian VáclavFousek Pavel     32141
16.Vik DanielSmrž Josef     32151
17.Hrdina KarelOndr Pavel     31161
18.Bonuš KarelWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vik Daniel30Fousek Pavel04
Hrdina Karel30Smrž Josef04
Bonuš Karel30Ondr Pavel13
Burian Václav21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:31 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Ladislav
Suda Stanislav
 
 
Hrůza Jan
Hrůza Pavel
 
 
     3210
2.Vazač Miloslav
Tenglová Jaroslava
 
 
Slepička Jan
Moravec Stanislav
 
 
     3120
3.Vazač MiloslavMoravec Stanislav     3130
4.Tenglová JaroslavaHrůza Pavel     0331
5.Suda StanislavSlepička Jan     3041
6.Havránek LadislavHrůza Jan     1342
7.Tenglová JaroslavaMoravec Stanislav     3052
8.Suda StanislavHrůza Pavel     3262
9.Havránek LadislavSlepička Jan     3072
10.Vazač MiloslavHrůza Jan     1373
11.Suda StanislavMoravec Stanislav     3183
12.Havránek LadislavHrůza Pavel     2384
13.Vazač MiloslavSlepička Jan     3194
14.Tenglová JaroslavaHrůza Jan     2395
15.Havránek LadislavMoravec Stanislav     31105
16.Vazač MiloslavHrůza Pavel     23106
17.Tenglová JaroslavaSlepička Jan     23107
18.Suda StanislavHrůza Jan     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vazač Miloslav22Moravec Stanislav04
Tenglová Jaroslava13Hrůza Pavel31
Suda Stanislav40Slepička Jan13
Havránek Ladislav22Hrůza Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:19 SK Pedagog ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Václav
Adam Jan
 
 
Ježek Radek
Jindra Lubomír
 
 
     3010
2.Nestroj Jan
Lojka Ladislav
 
 
Plachý Dušan
Pavel František
 
 
     3220
3.Adam VáclavJežek Radek     3030
4.Lojka LadislavJindra Lubomír     3140
5.Adam JanPlachý Dušan     3150
6.Nestroj JanPavel František     3160
7.Lojka LadislavJežek Radek     3170
8.Adam JanJindra Lubomír     3080
9.Nestroj JanPlachý Dušan     3090
10.Adam VáclavPavel František     32100
11.Adam JanJežek Radek     30110
12.Nestroj JanJindra Lubomír     31120
13.Adam VáclavPlachý Dušan     32130
14.Lojka LadislavPavel František     03131
15.Nestroj JanJežek Radek     30141
16.Adam VáclavJindra Lubomír     31151
17.Lojka LadislavPlachý Dušan     13152
18.Adam JanPavel František     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adam Václav40Ježek Radek04
Lojka Ladislav22Jindra Lubomír04
Adam Jan40Plachý Dušan13
Nestroj Jan40Pavel František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Eso Doubravice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Rožnov , Č.BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36 SK Eso Doubravice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvář Václav
Klobušník Lubomír
 
 
Suchý Tomáš
Hrubý Petr
 
 
     0301
2.Kuliš Karel
Pešel Jan
 
 
Suchý Marcel ml.
Erhart Zdeněk ml.
 
 
     3111
3.Bečvář VáclavSuchý Tomáš     0312
4.Klobušník LubomírHrubý Petr     0313
5.Pešel JanSuchý Marcel ml.     3123
6.Kuliš KarelErhart Zdeněk ml.     3133
7.Klobušník LubomírSuchý Tomáš     1334
8.Pešel JanHrubý Petr     2335
9.Kuliš KarelSuchý Marcel ml.     2336
10.Bečvář VáclavErhart Zdeněk ml.     3146
11.Pešel JanSuchý Tomáš     0347
12.Kuliš KarelHrubý Petr     1348
13.Bečvář VáclavSuchý Marcel ml.     3258
14.Klobušník LubomírErhart Zdeněk ml.     3068
15.Kuliš KarelSuchý Tomáš     0369
16.Bečvář VáclavHrubý Petr     13610
17.Klobušník LubomírSuchý Marcel ml.     30710
18.Pešel JanErhart Zdeněk ml.     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bečvář Václav22Suchý Tomáš40
Klobušník Lubomír22Hrubý Petr40
Pešel Jan22Suchý Marcel ml.13
Kuliš Karel13Erhart Zdeněk ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BVrchní
rozhodčí:
Hovorka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZlivRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22 TJ Sokol Zliv B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Ladislav
Vobr Václav
 
 
Boháček Stanislav
Fišer Radek
 
 
     3110
2.Michálek Jiří
Hovorka Zdeněk
 
 
Myler Matěj
Tušl Mikuláš
 
 
     3020
3.Michálek JiříŠauerová Adéla     3030
4.Kučera LadislavTušl Mikuláš     3140
5.Hovorka ZdeněkMyler Matěj     2341
6.Vobr VáclavFišer Radek     0342
7.Kučera LadislavŠauerová Adéla     3052
8.Hovorka ZdeněkTušl Mikuláš     3062
9.Vobr VáclavMyler Matěj     2363
10.Michálek JiříFišer Radek     3173
11.Hovorka ZdeněkŠauerová Adéla     3183
12.Vobr VáclavTušl Mikuláš     3093
13.Michálek JiříMyler Matěj     30103
14.Kučera LadislavFišer Radek     03104
15.Vobr VáclavŠauerová Adéla     31114
16.Michálek JiříTušl Mikuláš     30124
17.Kučera LadislavMyler Matěj     32134
18.Hovorka ZdeněkFišer Radek     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michálek Jiří40Šauerová Adéla04
Kučera Ladislav31Tušl Mikuláš04
Hovorka Zdeněk22Myler Matěj22
Vobr Václav22Fišer Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DVrchní
rozhodčí:
Vorbis Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na kopečku-hasičárna Č.DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:20629:513TJ Slovan Černý Dub D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Welser Jiří
Kaše Milan
 
 
Hošna Jiří
Vrábek Otto
 
 
869  3010
2.Vorbis Jan
Zaibl Miroslav
 
 
Jirák Radek
Jirák Jakub
 
 
965  3020
3.Welser JiříHošna Jiří-10310-10-72321
4.Kaše MilanVrábek Otto467  3031
5.Zaibl MiroslavJirák Radek897  3041
6.Vorbis JanJirák Jakub9-1086 3151
7.Kaše MilanHošna Jiří-8-9-7  0352
8.Zaibl MiroslavVrábek Otto948  3062
9.Vorbis JanJirák Radek6-956 3172
10.Welser JiříJirák Jakub561  3082
11.Zaibl MiroslavHošna Jiří879  3092
12.Vorbis JanVrábek Otto-8-7-9  0393
13.Welser JiříJirák Radek658  30103
14.Kaše MilanJirák Jakub897  30113
15.Vorbis JanHošna Jiří-6-88-6 13114
16.Welser JiříVrábek Otto-88-9-8 13115
17.Kaše MilanJirák Radek7103  30125
18.Zaibl MiroslavJirák Jakub8-89-9-923126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Welser Jiří22Hošna Jiří31
Kaše Milan31Vrábek Otto22
Zaibl Miroslav31Jirák Radek04
Vorbis Jan22Jirák Jakub13
Ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy