Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:Pražák Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:Čopián Štefan
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22344:373SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Bezdíčková Lenka
 
 
Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
-5-7-9  0301
2.Bezdíčková LenkaBlechová Barbora-5-9-9  0302
3.Šedová EliškaNovotná Lucie13-10-37-82303
4.Svojanovská JanaŠevčíková Klára11-826 3113
5.Šedová EliškaBlechová Barbora99-95 3123
6.Bezdíčková LenkaŠevčíková Klára-10-4-7  0324
7.Svojanovská JanaNovotná Lucie-310-76-62325
8.Šedová EliškaŠevčíková Klára87-710 3135
9.Svojanovská JanaBlechová Barbora-101029 3145
10.Bezdíčková LenkaNovotná Lucie-13-6-4  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bezdíčková Lenka03Blechová Barbora12
Šedová Eliška21Novotná Lucie30
Svojanovská Jana21Ševčíková Klára12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš st.
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Bačina Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Zemanová Michaela
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:11336:224SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
Telecká Jana
Šafaříková Sandra
 
 
-116-99-72301
2.Bačinová PavlaTelecká Jana-3-7-7  0302
3.Rozínková KateřinaŠafaříková Sandra796  3012
4.Němečková MonikaWO    3022
5.Rozínková KateřinaTelecká Jana-93-10583232
6.Bačinová PavlaWO    3042
7.Němečková MonikaŠafaříková Sandra979  3052
8.Rozínková KateřinaWO    3062
9.Němečková MonikaTelecká Jana796  3072
10.Bačinová PavlaŠafaříková Sandra-4-7-9  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bačinová Pavla02Telecká Jana12
Rozínková Kateřina20Šafaříková Sandra12
Němečková Monika20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Kožoušek Miroslav
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:14395:337KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlicová Renata
Chajda Marie
 
 
Záděrová Linda
Bednářová Lenka
 
 
1078  3010
2.Chajda MarieBednářová Lenka7-10-12473220
3.Ševčíková VeronikaPozníková Veronika9-10-910113230
4.Pavlicová RenataZáděrová Linda-7-45443240
5.Ševčíková VeronikaBednářová Lenka-99-4-10 1341
6.Chajda MarieZáděrová Linda577  3051
7.Pavlicová RenataPozníková Veronika7910  3061
8.Ševčíková VeronikaZáděrová Linda-7-4-8  0362
9.Pavlicová RenataBednářová Lenka74-116 3172
10.Chajda MariePozníková Veronika10-944 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chajda Marie30Bednářová Lenka12
Ševčíková Veronika12Pozníková Veronika03
Pavlicová Renata30Záděrová Linda12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Horák Mojmír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 1299/19Rozhodčí:Plachý Vojtěch
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:23383:415nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viktorínová Michaela
Veiglová Jarmila
 
 
Babáková Radka
Lanová Renata
 
 
9-2-7-7 1301
2.Veiglová JarmilaLanová Renata7-713-3113211
3.Viktorínová MichaelaBabáková Klára-87-8753221
4.Kadlčáková AlenaBabáková Radka-8-8-7  0322
5.Viktorínová MichaelaLanová Renata-812-61183232
6.Veiglová JarmilaBabáková Radka-6-9-5  0333
7.Kadlčáková AlenaBabáková Klára-15686 3143
8.Viktorínová MichaelaBabáková Radka6-11-910-22344
9.Kadlčáková AlenaLanová Renata-6-8-10  0345
10.Veiglová JarmilaBabáková Klára15-775 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Veiglová Jarmila21Lanová Renata12
Viktorínová Michaela21Babáková Klára03
Kadlčáková Alena12Babáková Radka30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy