Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK VIKTORIE OŘECHRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:41566:658TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němejc Melichar
Kuchta Jiří
 
 
Kapusta Arnošt
Kozel Petr
 
 
-7-4-9  0301
2.Matoušek Zdeněk
Fürst Mirko
 
 
Dvořák František
Dalihod Jakub
 
 
-1044-293211
3.Matoušek ZdeněkDalihod Jakub-4-5-7  0312
4.Novák TomášDvořák František-58-5-7 1313
5.Bulín ZdeněkKapusta Arnošt-712-9773223
6.Fürst MirkoKozel Petr-55511 3133
7.Novák TomášDalihod Jakub8-810-3-62334
8.Bulín ZdeněkDvořák František-6-3-8  0335
9.Fürst MirkoKapusta Arnošt6-5310 3145
10.Kuchta JiříKozel Petr10-11-5-6 1346
11.Bulín ZdeněkDalihod Jakub-12-8-9  0347
12.Fürst MirkoDvořák František-1-7-4  0348
13.Kuchta JiříKapusta Arnošt-6-11-12  0349
14.Novák TomášKozel Petr761  3059
15.Fürst MirkoDalihod Jakub-7109-9103269
16.Kuchta JiříDvořák František-6-8-9  03610
17.Novák TomášKapusta Arnošt-39-9-1 13611
18.Bulín ZdeněkKozel Petr8710  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matoušek Zdeněk01Dalihod Jakub31
Novák Tomáš13Dvořák František40
Bulín Zdeněk22Kapusta Arnošt22
Fürst Mirko31Kozel Petr13
Kuchta Jiří03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:36452:449SK Viktorie Ořech G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Martina
Ducháčková Radka
 
 
Zacharda Aleš
Soukup Vojtěch
 
 
-11-3-5  0301
2.Dvořák Jiří
Zapletal Radek
 
 

 
 
WO    3011
3.Dvořák JiříHruška Ondřej69-9-8-92312
4.Zapletal RadekZacharda Aleš-2-7-4  0313
5.Ducháčková RadkaSoukup Vojtěch-8-7-7  0314
6.Dvořáková MartinaWO    3024
7.Zapletal RadekHruška Ondřej-11-4-9  0325
8.Ducháčková RadkaZacharda Aleš-6-8-4  0326
9.Dvořáková MartinaSoukup Vojtěch-8-3-4  0327
10.Dvořák JiříWO    3037
11.Ducháčková RadkaHruška Ondřej-76-2-4 1338
12.Dvořáková MartinaZacharda Aleš-6-7-8  0339
13.Dvořák JiříSoukup Vojtěch-6-6-4  03310
14.Zapletal RadekWO    30410
15.Dvořáková MartinaHruška Ondřej-6-2-5  03411
16.Dvořák JiříZacharda Aleš9109  30511
17.Zapletal RadekSoukup Vojtěch-9-7-4  03512
18.Ducháčková RadkaWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dvořák Jiří12Hruška Ondřej40
Zapletal Radek03Zacharda Aleš31
Ducháčková Radka03Soukup Vojtěch40
Dvořáková Martina03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:39433:473SK Viktorie Ořech E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fishman Alexandr
Šimon Matyáš
 
 
Krejčová Barbora
Yaroslavtsev Vitaly
 
 
-3-2-8  0301
2.Kuchtová Klára
Lukáš Jakub
 
 
Jambor Václav
 
 
WO    3011
3.Fishman AlexandrKrejčová Barbora-6-311-9 1312
4.Šimon MatyášYaroslavtsev Vitaly-4-6-5  0313
5.Kuchtová KláraJambor Václav-5-11-6  0314
6.Lukáš JakubWO    3024
7.Šimon MatyášKrejčová Barbora-6-107-3 1325
8.Kuchtová KláraYaroslavtsev Vitaly-4-5-1  0326
9.Lukáš JakubJambor Václav-56-5-6 1327
10.Fishman AlexandrWO    3037
11.Kuchtová KláraKrejčová Barbora-2-4-5  0338
12.Lukáš JakubYaroslavtsev Vitaly-6-8-8  0339
13.Fishman AlexandrJambor Václav-6-10-3  03310
14.Šimon MatyášWO    30410
15.Lukáš JakubKrejčová Barbora79-4-8-923411
16.Fishman AlexandrYaroslavtsev Vitaly-8-4-6  03412
17.Šimon MatyášJambor Václav-3-3-1  03413
18.Kuchtová KláraWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fishman Alexandr03Krejčová Barbora40
Šimon Matyáš03Yaroslavtsev Vitaly40
Kuchtová Klára03Jambor Václav40
Lukáš Jakub03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tj sokol stredoklukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1615:50473:664TJ Sokol Černošice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Marek
Krlín Bohumil
 
 
Veselý Petr
Tichý Jiří
 
 
-9-8-12  0301
2.Hikl Josef
Kamenszki Ivan
 
 
Hrdina Pavel
Čáp Martin
 
 
-7-5-9  0302
3.Hikl JosefVeselý Petr88-7-2-72303
4.Krlín BohumilHrdina Pavel-2-4-4  0304
5.Horák MarekTichý Jiří57-8-12-82305
6.Kamenszki IvanČáp Martin-9-8-5  0306
7.Krlín BohumilVeselý Petr-2-8-4  0307
8.Horák MarekHrdina Pavel-5-10-5  0308
9.Kamenszki IvanTichý Jiří-5-5-8  0309
10.Hikl JosefČáp Martin-52-411-323010
11.Horák MarekVeselý Petr-87114 31110
12.Kamenszki IvanHrdina Pavel-189-6-323111
13.Hikl JosefTichý Jiří7-694 31211
14.Krlín BohumilČáp Martin-8-4-5  03212
15.Kamenszki IvanVeselý Petr-5-5-6  03213
16.Hikl JosefHrdina Pavel-10-96-9 13214
17.Krlín BohumilTichý Jiří-4-7-1  03215
18.Horák MarekČáp Martin-5-4-8  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hikl Josef13Veselý Petr31
Krlín Bohumil04Hrdina Pavel40
Horák Marek13Tichý Jiří31
Kamenszki Ivan04Čáp Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna UněticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:37729:730TJ Sokol Únětice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubnikov Stanislav
Franc Martin
 
 
Wimmerová Lucie
Požárský Josef
 
 
-6-476123210
2.Honek Jan st.
Otradovec Josef
 
 
Charvát Vojtěch
Cihelka Jaroslav
 
 
10-5-7-11 1311
3.Honek Jan st.Požárský Josef698  3021
4.Otradovec JosefCharvát Vojtěch89-711 3131
5.Trubnikov StanislavWimmerová Lucie1-7811 3141
6.Franc MartinCihelka Jaroslav9-8-58-62342
7.Otradovec JosefPožárský Josef10-12116 3152
8.Trubnikov StanislavCharvát Vojtěch-11987 3162
9.Franc MartinWimmerová Lucie-79-77113272
10.Honek Jan st.Cihelka Jaroslav1-98-5-82373
11.Trubnikov StanislavPožárský Josef-8-10-7  0374
12.Franc MartinCharvát Vojtěch-3-69-16 1375
13.Honek Jan st.Wimmerová Lucie-636-9113285
14.Otradovec JosefCihelka Jaroslav-11-58-9 1386
15.Franc MartinPožárský Josef-6-74-5 1387
16.Honek Jan st.Charvát Vojtěch-10106-773297
17.Otradovec JosefWimmerová Lucie10-4-45-102398
18.Trubnikov StanislavCihelka Jaroslav-4573 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Honek Jan st.31Požárský Josef22
Otradovec Josef22Charvát Vojtěch13
Trubnikov Stanislav31Wimmerová Lucie13
Franc Martin13Cihelka Jaroslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy