Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I."C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského náměstí 235, Týnec nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:27707:661KST Týnec nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fousek Jiří
Kubelka Lukáš
 
 
Bodláková Tereza
Hladík Martin
 
 
777  3010
2.Cincibus Milan ml.
Jehlička Jan
 
 
Šafránek Jaroslav
Voslař Jiří
 
 
-689-7113220
3.Cincibus Milan ml.Bodláková Tereza310-88 3130
4.Kubelka LukášHladík Martin9-484 3140
5.Jehlička JanŠafránek Jaroslav-7-87-7 1341
6.Fousek JiříVoslař Jiří-98710 3151
7.Kubelka LukášBodláková Tereza8512  3061
8.Jehlička JanHladík Martin8-4919 3171
9.Fousek JiříŠafránek Jaroslav-869-7-12372
10.Cincibus Milan ml.Voslař Jiří10-108-9-82373
11.Jehlička JanBodláková Tereza879  3083
12.Fousek JiříHladík Martin9-6-7883293
13.Cincibus Milan ml.Šafránek Jaroslav5128  30103
14.Kubelka LukášVoslař Jiří-68-9-10 13104
15.Fousek JiříBodláková Tereza679  30114
16.Cincibus Milan ml.Hladík Martin-9589 31124
17.Kubelka Lukᚊafránek Jaroslav7-6-8-5 13125
18.Jehlička JanVoslař Jiří-6-857-823126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cincibus Milan ml.31Bodláková Tereza04
Kubelka Lukáš22Hladík Martin04
Jehlička Jan22Šafránek Jaroslav31
Fousek Jiří31Voslař Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST BýchoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična PlaňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:26682:616TJ Sokol Plaňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lakatoš Josef
Kulhavý Roman
 
 
Fejfar Václav
Čížek Jiří
 
 
-7-613-8 1301
2.Koudelka Ivan
Ležal Jaromír
 
 
Hruška Václav
Filip Marek
 
 
3-865 3111
3.Kulhavý RomanVyhnánek Jakub4-8910 3121
4.Lakatoš JosefFilip Marek865  3031
5.Ležal JaromírČížek Jiří-10-29-9 1332
6.Koudelka IvanFejfar Václav57-1010 3142
7.Lakatoš JosefVyhnánek Jakub-876-783252
8.Ležal JaromírFilip Marek797  3062
9.Koudelka IvanČížek Jiří119-10-11-52363
10.Kulhavý RomanFejfar Václav-411106 3173
11.Ležal JaromírVyhnánek Jakub510-98 3183
12.Koudelka IvanFilip Marek57-99 3193
13.Kulhavý RomanČížek Jiří-3-6-2  0394
14.Lakatoš JosefFejfar Václav-4864 31104
15.Koudelka IvanVyhnánek Jakub5-9-8-8 13105
16.Kulhavý RomanFilip Marek978  30115
17.Lakatoš JosefČížek Jiří6-7-88832125
18.Ležal JaromírFejfar Václav867  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kulhavý Roman31Vyhnánek Jakub13
Lakatoš Josef40Filip Marek04
Ležal Jaromír31Čížek Jiří31
Koudelka Ivan22Fejfar Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:44505:590Viktoria Radim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otta Jiří
Kukal Antonín
 
 
Thiel Pavel
Mašín Miloslav
 
 
-88-9-7 1301
2.Psota Karel
Váňa Dominik
 
 
Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
-11-6-7  0302
3.Otta JiříProrok Jaroslav887  3012
4.Kukal AntonínThiel Pavel7-838 3122
5.Psota KarelMašín Miloslav-12-3-4  0323
6.Váňa DominikProroková Eliška-5-8-11  0324
7.Kukal AntonínProrok Jaroslav-97-5-7 1325
8.Psota KarelThiel Pavel-3-8-4  0326
9.Váňa DominikMašín Miloslav-9-9-8  0327
10.Otta JiříProroková Eliška-629-8-92328
11.Psota KarelProrok Jaroslav-5-8-8  0329
12.Váňa DominikThiel Pavel-5-3-7  03210
13.Otta JiříMašín Miloslav410-66 31310
14.Kukal AntonínProroková Eliška-9-8-6  03311
15.Váňa DominikProrok Jaroslav5-8-7-2 13312
16.Otta JiříThiel Pavel-3-87-8 13313
17.Kukal AntonínMašín MiloslavWO    30413
18.Psota KarelProroková Eliška-7-8-6  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Otta Jiří22Prorok Jaroslav31
Kukal Antonín12Thiel Pavel31
Psota Karel04Mašín Miloslav21
Váňa Dominik04Proroková Eliška40
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy