Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec GVrchní
rozhodčí:
Šilhán petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:43 SKST Liberec F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prosa Tomáš
Řípa David
 
 
Klement Milan
Klimenta Matouš
 
 
     3210
2.Obešlo Josef st.
Marholt David
 
 
Perný Michal
Smetana Josef
 
 
     3220
3.Prosa TomášKlimenta Matouš     1321
4.Marholt DavidKlement Milan     1322
5.Řípa DavidSmetana Josef     2323
6.Obešlo Josef st.Perný Michal     2324
7.Marholt DavidKlimenta Matouš     1325
8.Řípa DavidKlement Milan     3135
9.Obešlo Josef st.Smetana Josef     3245
10.Prosa TomášPerný Michal     2346
11.Řípa DavidKlimenta Matouš     3156
12.Obešlo Josef st.Klement Milan     3266
13.Prosa TomášSmetana Josef     1367
14.Marholt DavidPerný Michal     1368
15.Obešlo Josef st.Klimenta Matouš     3278
16.Prosa TomášKlement Milan     3188
17.Marholt DavidSmetana Josef     0389
18.Řípa DavidPerný Michal     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prosa Tomáš13Klimenta Matouš22
Marholt David04Klement Milan13
Řípa David22Smetana Josef31
Obešlo Josef st.31Perný Michal40
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec HVrchní
rozhodčí:
Šilhán Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:31512:538TJ Jiskra Raspenava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huk Martin
Waldhauser Vojtěch
 
 
Suchánek Martin
Horák Leoš
 
 
-6-7-10  0301
2.Kaněra Jan
Pusch František
 
 
Zahradník Tomáš
Horák Čeněk
 
 
-97-7-9 1302
3.Pusch FrantišekSuchánek Martin10-6-69-42303
4.Waldhauser VojtěchHorák Leoš10-810-8-22304
5.Kaněra JanZahradník Tomáš9-985 3114
6.Huk MartinHorák Čeněk879  3024
7.Waldhauser VojtěchSuchánek Martin-5-4-9  0325
8.Kaněra JanHorák Leoš682  3035
9.Huk MartinZahradník Tomáš-2-732-122336
10.Pusch FrantišekHorák Čeněk-97-410-52337
11.Kaněra JanSuchánek Martin385  3047
12.Huk MartinHorák Leoš5711  3057
13.Pusch FrantišekZahradník Tomáš-8-6-7  0358
14.Waldhauser VojtěchHorák Čeněk8-8-15-5 1359
15.Huk MartinSuchánek Martin-49-10-9 13510
16.Pusch FrantišekHorák Leoš         
17.Waldhauser VojtěchZahradník Tomáš         
18.Kaněra JanHorák Čeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pusch František03Suchánek Martin31
Waldhauser Vojtěch03Horák Leoš12
Kaněra Jan30Zahradník Tomáš21
Huk Martin22Horák Čeněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:37650:660TJ Spartak Chrastava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studecký Lubor
Ivan Radek
 
 
Cinibulk Miroslav
Žemlička Karel
 
 
10-8-9863210
2.Fojtík Jan
Špaček Ondřej
 
 
Svoboda Michal
Martenek Tomáš
 
 
9-989 3120
3.Ivan RadekSvoboda Michal-6-97-9 1321
4.Špaček OndřejŽemlička Karel-66-10-9 1322
5.Vojtěch PetrCinibulk Miroslav8-8-9-2 1323
6.Fojtík JanMartenek Tomáš-1593-9103233
7.Špaček OndřejSvoboda Michal-7-7-3  0334
8.Vojtěch PetrŽemlička Karel8-10-8-10 1335
9.Fojtík JanCinibulk Miroslav-14779 3145
10.Ivan RadekMartenek Tomáš-85-9-2 1346
11.Vojtěch PetrSvoboda Michal11-8-99-82347
12.Fojtík JanŽemlička Karel667  3057
13.Ivan RadekCinibulk Miroslav76-8-6-112358
14.Špaček OndřejMartenek Tomáš-76-10-9 1359
15.Fojtík JanSvoboda Michal689  3069
16.Ivan RadekŽemlička Karel9-983 3179
17.Studecký LuborCinibulk Miroslav6-3-4-6 13710
18.Vojtěch PetrMartenek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ivan Radek13Svoboda Michal31
Špaček Ondřej03Žemlička Karel22
Vojtěch Petr03Cinibulk Miroslav31
Fojtík Jan40Martenek Tomáš21
Studecký Lubor01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa AVrchní
rozhodčí:
Milata Vladimír st.
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37688:669nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza František
Milata Vladimír st.
 
 
Batthyány Tibor
Vinter Tomáš
 
 
-8-1571263210
2.Flanderka Miloš
Just František
 
 
Dušátko Jiří
Zdvihal Radek
 
 
1094  3020
3.Flanderka MilošBatthyány Tibor-9-8-8  0321
4.Bříza FrantišekZdvihal Radek-7-7-10  0322
5.Milata Vladimír st.Dušátko Jiří-97-6-10 1323
6.Just FrantišekVinter Tomáš-596-11103233
7.Bříza FrantišekBatthyány Tibor6-93-873243
8.Milata Vladimír st.Zdvihal Radek-7-9-9  0344
9.Just FrantišekDušátko Jiří-8-8-7  0345
10.Flanderka MilošVinter Tomáš-74-108-112346
11.Milata Vladimír st.Batthyány Tibor98-5-10-92347
12.Just FrantišekZdvihal Radek-8467 3157
13.Flanderka MilošDušátko Jiří10-9-5-9 1358
14.Bříza FrantišekVinter Tomáš-9-88-7 1359
15.Just FrantišekBatthyány Tibor59-118 3169
16.Flanderka MilošZdvihal Radek571  3079
17.Bříza FrantišekDušátko Jiří-3898 3189
18.Milata Vladimír st.Vinter Tomáš87-711 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Flanderka Miloš13Batthyány Tibor22
Bříza František22Zdvihal Radek22
Milata Vladimír st.13Dušátko Jiří31
Just František31Vinter Tomáš22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BVrchní
rozhodčí:
Daníček Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38623:626TJ Sokol Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tauš René
Louda Jiří
 
 
Csizmazia Michal
Dědek Jiří
 
 
9-7-8-1 1301
2.Ježek Michal
Pecka Vlastimil
 
 
Salomon Daniel
Vávra Jiří
 
 
98-93 3111
3.Louda JiříSalomon Daniel3-767 3121
4.Tauš RenéCsizmazia Michal10-5-5-8 1322
5.Pecka VlastimilDědek Jiří-5-9-5  0323
6.Ježek MichalVávra Jiří-933-473233
7.Tauš RenéSalomon Daniel-89-9-10 1334
8.Pecka VlastimilCsizmazia Michal-1077-6-82335
9.Ježek MichalDědek Jiří39-108 3145
10.Louda JiříVávra Jiří76-9-963255
11.Pecka VlastimilSalomon Daniel-7-104-5 1356
12.Ježek MichalCsizmazia Michal-8959 3166
13.Louda JiříDědek Jiří5-10-8-8 1367
14.Tauš RenéVávra Jiří485  3077
15.Ježek MichalSalomon Daniel10-8-8-13 1378
16.Louda JiříCsizmazia Michal-8-9-6  0379
17.Tauš RenéDědek Jiří-9-510-7 13710
18.Pecka VlastimilVávra Jiří7-7-77-823  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Louda Jiří22Salomon Daniel31
Tauš René13Csizmazia Michal31
Pecka Vlastimil03Dědek Jiří31
Ježek Michal31Vávra Jiří03
Zápas č.18 skončil dříve než zápas č.17.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno AVrchní
rozhodčí:
Švácha Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ARozhodčí:Rose Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 310/10, Jablonec nad Nisou, sportovní areál BřízkyRozhodčí:Beneš Miroslav
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Kodým Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jahoda Martin
Jirman Petr
 
 
Popek Ivo
Skalský Milan
 
 
     3010
2.Bittner Martin
Urban Milan
 
 
Šír Milan
Naděje Lukáš
 
 
     1311
3.Bittner MartinŠír Milan     2312
4.Urban MilanNaděje Lukáš     3122
5.Jirman PetrPopek Ivo     3132
6.Jahoda MartinSkalský Milan     3042
7.Urban MilanŠír Milan     3152
8.Jirman PetrNaděje Lukáš     3162
9.Jahoda MartinPopek Ivo     3072
10.Bittner MartinSkalský Milan     3082
11.Jirman PetrŠír Milan     3192
12.Jahoda MartinNaděje Lukáš     30102
13.Bittner MartinPopek Ivo         
14.Urban MilanSkalský Milan         
15.Jahoda MartinŠír Milan         
16.Bittner MartinNaděje Lukáš         
17.Urban MilanPopek Ivo         
18.Jirman PetrSkalský Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bittner Martin11Šír Milan12
Urban Milan20Naděje Lukáš03
Jirman Petr30Popek Ivo02
Jahoda Martin30Skalský Milan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy