Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
Longin Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:31 TJ Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longinová Ilona
Longin Milan
 
 

 
 
WO    3010
2.Jáč Miloš
Anděl Jiří
 
 
Líbal Jaromír
Fejtek Ondřej
 
 
     1311
3.Jáč MilošLíbal Jaromír     2312
4.Jiroš AdamFejtek Ondřej     1313
5.Longinová IlonaJežek Pavel     2314
6.Anděl JiříWO    3024
7.Jiroš AdamLíbal Jaromír     0325
8.Longinová IlonaFejtek Ondřej     1326
9.Anděl JiříJežek Pavel     3136
10.Jáč MilošWO    3046
11.Longinová IlonaLíbal Jaromír     1347
12.Anděl JiříFejtek Ondřej     0348
13.Jáč MilošJežek Pavel     2349
14.Jiroš AdamWO    3059
15.Anděl JiříLíbal Jaromír     13510
16.Jáč MilošFejtek Ondřej         
17.Jiroš AdamJežek Pavel         
18.Longinová Ilona         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jáč Miloš02Líbal Jaromír40
Jiroš Adam02Fejtek Ondřej30
Longinová Ilona03Ježek Pavel21
Anděl Jiří12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38 TJ Jiskra Tanvald A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knob Michal
Vrabec Jakub
 
 
Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
     3010
2.Šonský Patrik
Krauter Gunar
 
 
Směšný Milan
Macoun Miroslav
 
 
     0311
3.Vrabec JakubMacoun Miroslav     1312
4.Krauter GunarPavelka Radim     2313
5.Šonský PatrikHolec Jaroslav st.     3023
6.Knob MichalSměšný Milan     1324
7.Krauter GunarMacoun Miroslav     0325
8.Šonský PatrikPavelka Radim     3235
9.Knob MichalHolec Jaroslav st.     0336
10.Vrabec JakubSměšný Milan     3246
11.Šonský PatrikMacoun Miroslav     3156
12.Knob MichalPavelka Radim     3166
13.Vrabec JakubHolec Jaroslav st.     1367
14.Krauter GunarSměšný Milan     1368
15.Knob MichalMacoun Miroslav     2369
16.Vrabec JakubPavelka Radim     3279
17.Krauter GunarHolec Jaroslav st.     13710
18.Šonský PatrikSměšný Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrabec Jakub22Macoun Miroslav31
Krauter Gunar04Pavelka Radim13
Šonský Patrik30Holec Jaroslav st.31
Knob Michal13Směšný Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BVrchní
rozhodčí:
Paldus Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26 TJ Sokol Bratříkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paldus Tomáš
Mastník Radek
 
 
Průša Pavel
Zahradník Petr
 
 
     3210
2.Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
Živnůstka Miroslav
Charvát Luboš
 
 
     2311
3.Zahradník JanPrůša Pavel     0312
4.Paldus MartinZahradník Petr     0313
5.Slavík MiroslavŽivnůstka Miroslav     1314
6.Paldus TomášCharvát Luboš     3224
7.Paldus MartinPrůša Pavel     2325
8.Slavík MiroslavZahradník Petr     3135
9.Paldus Tomᚎivnůstka Miroslav     3045
10.Zahradník JanCharvát Luboš     3055
11.Slavík MiroslavPrůša Pavel     3065
12.Paldus TomášZahradník Petr     3275
13.Zahradník JanŽivnůstka Miroslav     3285
14.Paldus MartinCharvát Luboš     3295
15.Paldus TomášPrůša Pavel     30105
16.Zahradník JanZahradník Petr         
17.Paldus MartinŽivnůstka Miroslav         
18.Slavík MiroslavCharvát Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradník Jan21Průša Pavel22
Paldus Martin12Zahradník Petr12
Slavík Miroslav21Živnůstka Miroslav12
Paldus Tomáš40Charvát Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33479:534TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Denis
Oliverius Pavel
 
 
Bříza František
Reichl Radomír
 
 
-7-689-102301
2.Šákr Josef
Nešvera Miroslav
 
 
Jaderný Petr
Čech Milan
 
 
8-8-9-7 1302
3.Oliverius PavelBříza František-7-9-9  0303
4.Nešvera MiroslavReichl Radomír-10-8-9  0304
5.Šákr JosefČech Milan8-89-6-42305
6.Hofman DenisJaderný Petr-68-7973215
7.Nešvera MiroslavBříza František649  3025
8.Šákr JosefReichl Radomír-5-12-3  0326
9.Hofman DenisČech Milan8117  3036
10.Oliverius PavelJaderný Petr-97-8-9 1337
11.Šákr JosefBříza František3-5-8-6 1338
12.Hofman DenisReichl Radomír-11-6-2  0339
13.Oliverius PavelČech Milan118-66 3149
14.Nešvera MiroslavJaderný Petr-7-10107-623410
15.Hofman DenisBříza František-12-9   02  
16.Oliverius PavelReichl Radomír         
17.Nešvera MiroslavČech Milan         
18.Šákr JosefJaderný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Oliverius Pavel12Bříza František21
Nešvera Miroslav12Reichl Radomír30
Šákr Josef03Čech Milan12
Hofman Denis21Jaderný Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
Horák David
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:17 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Jan
Blažek Petr
 
 
Tauchman Denis
Holík Tomáš
 
 
     3010
2.Drechsler Matěj
Ryšavý Milan
 
 
Kutifel Josef ml.
Mareš Erik
 
 
     1311
3.Drechsler MatějKutifel Josef ml.     1312
4.Blažek PetrMareš Erik     3122
5.Drechsler JanHolík Tomáš     2323
6.Ryšavý MilanTauchman Denis     3033
7.Blažek PetrKutifel Josef ml.     1334
8.Drechsler JanMareš Erik     1335
9.Ryšavý MilanHolík Tomáš     3045
10.Drechsler MatějTauchman Denis     3055
11.Drechsler JanKutifel Josef ml.     3065
12.Ryšavý MilanMareš Erik     3075
13.Drechsler MatějHolík Tomáš     3085
14.Blažek PetrTauchman Denis     3195
15.Ryšavý MilanKutifel Josef ml.     30105
16.Drechsler MatějMareš Erik         
17.Blažek PetrHolík Tomáš         
18.Drechsler JanTauchman Denis         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drechsler Matěj21Kutifel Josef ml.22
Blažek Petr21Mareš Erik12
Drechsler Jan12Holík Tomáš12
Ryšavý Milan40Tauchman Denis03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36709:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Vlastimil
Daníček Radek
 
 
Košek Martin
Absolonová Marie
 
 
8-8-7683210
2.Sudek Petr
Hradecký Jakub
 
 
Pařízková Monika
Žid Jaromír
 
 
8-975 3120
3.Daníček RadekKošek Martin8-8-7-6 1321
4.Hradecký JakubPařízková Monika1187  3031
5.Sudek PetrAbsolonová Marie105-109 3141
6.Pecka VlastimilBerger Jan7-887 3151
7.Hradecký JakubKošek Martin-77-7-7 1352
8.Sudek PetrPařízková Monika57-5-3-72353
9.Pecka VlastimilAbsolonová Marie539  3063
10.Daníček RadekBerger Jan-8-9-10  0364
11.Sudek PetrKošek Martin-7-6-10  0365
12.Pecka VlastimilPařízková Monika59-7-1173275
13.Daníček RadekAbsolonová Marie11-1087 3185
14.Hradecký JakubBerger Jan-8-888-52386
15.Pecka VlastimilKošek Martin117-11-9-72387
16.Daníček RadekPařízková Monika-99810 3197
17.Hradecký JakubŽid Jaromír-1536-8-102398
18.Sudek PetrBerger Jan-5-57-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Daníček Radek22Košek Martin40
Hradecký Jakub13Pařízková Monika13
Sudek Petr13Absolonová Marie03
Pecka Vlastimil31Berger Jan31
   Žid Jaromír10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy