Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavia Liberec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ORozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Home credit arenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:11 Slavia Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruda Kamil
Pažout Daniel
 
 
Veselka Jiří ml.
Perný Matěj
 
 
     3010
2.Fáček Petr
Buzek Josef
 
 
Misař Daniel
Hlavatý Martin
 
 
     3020
3.Pažout DanielMisař Daniel     3030
4.Fáček PetrHlavatý Martin     3040
5.Buzek JosefPerný Matěj     0341
6.Hruda KamilVeselka Jiří ml.     3051
7.Fáček PetrMisař Daniel     3061
8.Buzek JosefHlavatý Martin     3271
9.Hruda KamilPerný Matěj     3081
10.Pažout DanielVeselka Jiří ml.     3191
11.Buzek JosefMisař Daniel     31101
12.Hruda KamilHlavatý Martin     31111
13.Pažout DanielPerný Matěj     13112
14.Fáček PetrVeselka Jiří ml.     30122
15.Hruda KamilMisař Daniel     30132
16.Pažout DanielHlavatý Martin     30142
17.Fáček PetrPerný Matěj     30152
18.Buzek JosefVeselka Jiří ml.     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pažout Daniel31Misař Daniel04
Fáček Petr40Hlavatý Martin04
Buzek Josef31Perný Matěj22
Hruda Kamil40Veselka Jiří ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Frýdlant AVrchní
rozhodčí:
Široký Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 681, FrýdlantRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:29 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potenský Jan
Krošlak Eduard
 
 
Kriegelstein Petr
Zacharová Kateřina
 
 
     0301
2.Široký Jiří
Žabka Radek
 
 
Richter Pavel
Donát Ondřej
 
 
     2302
3.Potenský JanZacharová Kateřina     2303
4.Krošlak EduardKriegelstein Petr     3013
5.Široký JiříDonát Ondřej     3023
6.Žabka RadekRichter Pavel     3033
7.Krošlak EduardZacharová Kateřina     3143
8.Široký JiříKriegelstein Petr     2344
9.Žabka RadekDonát Ondřej     1345
10.Potenský JanRichter Pavel     3055
11.Široký JiříZacharová Kateřina     2356
12.Žabka RadekKriegelstein Petr     0357
13.Potenský JanDonát Ondřej     3067
14.Krošlak EduardRichter Pavel     3077
15.Žabka RadekZacharová Kateřina     0378
16.Potenský JanKriegelstein Petr     1379
17.Krošlak EduardDonát Ondřej     3089
18.Široký JiříRichter Pavel     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Potenský Jan22Zacharová Kateřina31
Krošlak Eduard40Kriegelstein Petr31
Široký Jiří22Donát Ondřej13
Žabka Radek13Richter Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Pod. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Dětřichov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:29 TTC Preciosa Jablonné v Pod. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Jaroslav st.
Pýcha Patrik
 
 
Hyršl Jiří
Novák Miroslav
 
 
     3010
2.Říčař Rudolf
Jarkovský Otto
 
 
Tomíček Evžen
Konečný Josef
 
 
     2311
3.Říčař RudolfHyršl Jiří     1312
4.Pýcha PatrikNovák Miroslav     3022
5.Havlík Jaroslav st.Tomíček Evžen     1323
6.Jarkovský OttoKonečný Josef     3133
7.Pýcha PatrikHyršl Jiří     3143
8.Havlík Jaroslav st.Novák Miroslav     3053
9.Jarkovský OttoTomíček Evžen     1354
10.Říčař RudolfKonečný Josef     1355
11.Havlík Jaroslav st.Hyršl Jiří     2356
12.Jarkovský OttoNovák Miroslav     3066
13.Říčař RudolfTomíček Evžen     3176
14.Pýcha PatrikKonečný Josef     3286
15.Jarkovský OttoHyršl Jiří     0387
16.Říčař RudolfNovák Miroslav     3097
17.Pýcha PatrikTomíček Evžen     30107
18.Havlík Jaroslav st.Konečný Josef     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říčař Rudolf22Hyršl Jiří31
Pýcha Patrik40Novák Miroslav04
Havlík Jaroslav st.13Tomíček Evžen22
Jarkovský Otto22Konečný Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Liberec AVrchní
rozhodčí:
Kačírek Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Hrádek nad Nisou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vratislavice nad NisouRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37 TTC Hrádek nad Nisou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Miloš
Záleský Vlastimil
 
 
Šedina František ml.
Hromník Mojmír
 
 
     2301
2.Engerer Jiří
Kačírek Miloslav
 
 
Tacinec Martin
Novotný Jaroslav
 
 
     3011
3.Kačírek MiloslavHromník Mojmír     0312
4.Engerer JiříŠedina František ml.     1313
5.Záleský VlastimilTacinec Martin     1314
6.Boháč MilošNovotný Jaroslav     3224
7.Engerer JiříHromník Mojmír     1325
8.Záleský VlastimilŠedina František ml.     1326
9.Boháč MilošTacinec Martin     3036
10.Kačírek MiloslavNovotný Jaroslav     3246
11.Záleský VlastimilHromník Mojmír     3256
12.Boháč MilošŠedina František ml.     0357
13.Kačírek MiloslavTacinec Martin     2358
14.Engerer JiříNovotný Jaroslav     3068
15.Boháč MilošHromník Mojmír     1369
16.Kačírek MiloslavŠedina František ml.     23610
17.Engerer JiříTacinec Martin     31710
18.Záleský VlastimilNovotný Jaroslav     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačírek Miloslav13Hromník Mojmír31
Engerer Jiří22Šedina František ml.40
Záleský Vlastimil22Tacinec Martin22
Boháč Miloš22Novotný Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava CVrchní
rozhodčí:
Horák David
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:14627:460TJ Jiskra Raspenava C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pikous Marsel
Horák David
 
 
Štolfa Jakub
Vejvoda Viktor
 
 
9-6510 3110
2.Sršeň Jiří
Čapek Josef
 
 
Vogel Matěj
Vogel Jakub
 
 
471  3020
3.Čapek JosefŠtolfa Jakub2-45-11-32321
4.Sršeň JiříVejvoda Viktor1911  3031
5.Pikous MarselVogel Matěj639  3041
6.Horák DavidVogel Jakub1086  3051
7.Sršeň JiříŠtolfa Jakub5109  3061
8.Pikous MarselVejvoda Viktor835  3071
9.Horák DavidVogel Matěj11104  3081
10.Čapek JosefVogel Jakub4108  3091
11.Pikous MarselŠtolfa Jakub-7986 31101
12.Horák DavidVejvoda Viktor2-1146 31111
13.Čapek JosefVogel Matěj8-8-86632121
14.Sršeň JiříVogel Jakub91010  30131
15.Horák DavidŠtolfa Jakub-4-9-5  03132
16.Čapek JosefVejvoda Viktor-7-8-8  03133
17.Sršeň JiříVogel Matěj548  30143
18.Pikous MarselVogel Jakub512  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čapek Josef22Štolfa Jakub22
Sršeň Jiří40Vejvoda Viktor13
Pikous Marsel40Vogel Matěj04
Horák David31Vogel Jakub04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy