Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Frýdlant AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ORozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 681, FrýdlantRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:25 ST Frýdlant A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potenský Jan
Krošlak Eduard
 
 
Veselka Jiří ml.
Perný Matěj
 
 
     3010
2.Široký Jiří
Žabka Radek
 
 
Hlavatý Martin
Misař Daniel
 
 
WO    0311
3.Potenský JanVeselka Jiří ml.     3121
4.Krošlak EduardPerný Matěj     3131
5.Široký JiříHlavatý Martin     1332
6.Žabka RadekMisař DanielWO    0333
7.Krošlak EduardVeselka Jiří ml.     3043
8.Široký JiříPerný Matěj     3053
9.Žabka RadekHlavatý MartinWO    0354
10.Potenský JanMisař Daniel     3064
11.Široký JiříVeselka Jiří ml.     3274
12.Žabka RadekPerný MatějWO    0375
13.Potenský JanHlavatý Martin     3085
14.Krošlak EduardMisař Daniel     3195
15.Žabka RadekVeselka Jiří ml.WO    0396
16.Potenský JanPerný Matěj     30106
17.Krošlak EduardHlavatý Martin     31116
18.Široký JiříMisař Daniel     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Potenský Jan40Veselka Jiří ml.03
Krošlak Eduard40Perný Matěj03
Široký Jiří31Hlavatý Martin12
   Misař Daniel03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Pod. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavia Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:17 TTC Preciosa Jablonné v Pod. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Jaroslav st.
Pýcha Patrik
 
 
Hruda Kamil
Pažout Daniel
 
 
     3010
2.Říčař Rudolf
Jarkovský Otto
 
 
Lanková Martina
Buzek Josef
 
 
     3020
3.Říčař RudolfPažout Daniel     1321
4.Jarkovský OttoLanková Martina     3031
5.Havlík Jaroslav st.Buzek Josef     3041
6.Pýcha PatrikHruda Kamil     1342
7.Jarkovský OttoPažout Daniel     3052
8.Havlík Jaroslav st.Lanková Martina     3162
9.Pýcha PatrikBuzek Josef     3072
10.Říčař RudolfHruda Kamil     3082
11.Havlík Jaroslav st.Pažout Daniel     3192
12.Pýcha PatrikLanková Martina     30102
13.Říčař RudolfBuzek Josef     32112
14.Jarkovský OttoHruda Kamil     30122
15.Pýcha PatrikPažout Daniel     32132
16.Říčař RudolfLanková Martina     32142
17.Jarkovský OttoBuzek Josef     30152
18.Havlík Jaroslav st.Hruda KamilWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Říčař Rudolf31Pažout Daniel13
Jarkovský Otto40Lanková Martina04
Havlík Jaroslav st.30Buzek Josef04
Pýcha Patrik31Hruda Kamil12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Liberec AVrchní
rozhodčí:
Kačírek Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vratislavice nad NisouRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:20 TTC Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Miloš
Záleský Vlastimil
 
 
Kriegelstein Petr
Zacharová Kateřina
 
 
     3110
2.Engerer Jiří
Kačírek Miloslav
 
 
Donát Ondřej
Link Martin
 
 
     3020
3.Legen JuliusKriegelstein Petr     3130
4.Engerer JiříZacharová Kateřina     2331
5.Záleský VlastimilDonát Ondřej     3041
6.Boháč MilošLink Martin     3151
7.Engerer JiříKriegelstein Petr     3061
8.Záleský VlastimilZacharová Kateřina     1362
9.Boháč MilošDonát Ondřej     3172
10.Legen JuliusLink Martin     3082
11.Záleský VlastimilKriegelstein Petr     3192
12.Boháč MilošZacharová Kateřina     1393
13.Legen JuliusDonát Ondřej     30103
14.Engerer JiříLink Martin     31113
15.Boháč MilošKriegelstein Petr     32123
16.Legen JuliusZacharová Kateřina     32133
17.Engerer JiříDonát Ondřej     30143
18.Záleský VlastimilLink Martin     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Legen Julius40Kriegelstein Petr04
Engerer Jiří31Zacharová Kateřina31
Záleský Vlastimil31Donát Ondřej04
Boháč Miloš31Link Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava CVrchní
rozhodčí:
Horák David
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Dětřichov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:29546:544TJ Jiskra Raspenava C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sršeň Jiří
Pikous Marsel
 
 
Bohuněk Bohumil
Hejduk Alexander
 
 
797  3010
2.Čapek Josef
Rieger Pavel
 
 
Konečný Josef
Tomíček Evžen
 
 
-6-3-2  0311
3.Sršeň JiříHyršl Jiří664  3021
4.Pikous MarselHejduk Alexander4117  3031
5.Rieger PavelKonečný Josef-8-6-4  0332
6.Čapek JosefTomíček Evžen-9-7-10  0333
7.Pikous MarselHyršl Jiří594  3043
8.Rieger PavelHejduk Alexander-3-69-3 1344
9.Čapek JosefKonečný Josef-6-5-1  0345
10.Sršeň JiříTomíček Evžen88-44 3155
11.Horák DavidHyršl Jiří-3-9-2  0356
12.Čapek JosefHejduk Alexander-9-6-5  0357
13.Sršeň JiříKonečný Josef9116  3067
14.Pikous MarselTomíček Evžen9411  3077
15.Čapek JosefHyršl Jiří9-56-483287
16.Sršeň JiříHejduk Alexander2-835 3197
17.Pikous MarselKonečný Josef-836-8332107
18.Horák DavidTomíček Evžen-84-710732117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sršeň Jiří40Hyršl Jiří13
Pikous Marsel40Hejduk Alexander22
Rieger Pavel02Konečný Josef22
Čapek Josef13Tomíček Evžen13
Horák David11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec NVrchní
rozhodčí:
Petříček Ivo
HOSTUJÍCÍ:TTC Hrádek nad Nisou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec, Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:733:32 SKST Liberec N

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kutifel Josef ml.
Štolfa Jakub
 
 
Paďourek Pavel
Novotný Jaroslav
 
 
     3110
2.
 
 
Tacinec Martin
Vele Ondřej
 
 
WO    0311
3.Tacinec MartinWO    0312
4.Mareš ErikVele Ondřej     3022
5.Štolfa JakubPaďourek Pavel     3132
6.Kutifel Josef ml.Novotný Jaroslav     3042
7.Mareš ErikTacinec Martin     3252
8.Štolfa JakubVele Ondřej     3162
9.Kutifel Josef ml.Paďourek Pavel     3172
10.Novotný JaroslavWO    0373
11.Štolfa JakubTacinec Martin     0374
12.Kutifel Josef ml.Vele Ondřej     3084
13.Paďourek PavelWO    0385
14.Mareš ErikNovotný Jaroslav     3295
15.Kutifel Josef ml.Tacinec Martin     31105
16.Vele OndřejWO    03106
17.Mareš ErikPaďourek Pavel     32116
18.Štolfa JakubNovotný Jaroslav     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mareš Erik40Tacinec Martin12
Štolfa Jakub22Vele Ondřej03
Kutifel Josef ml.40Paďourek Pavel03
   Novotný Jaroslav12
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy