Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdejcina AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ ZdejcinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33477:612nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pertl Antonín
Kodet Roman
 
 
Cajthaml Pavel
Drahovzal Petr
 
 
6-579 3110
2.Šívr Milan
 
 
Zíma Radek
Mencl Josef
 
 
WO    0311
3.Pertl AntonínCajthaml Pavel-7969 3121
4.Kodet RomanDrahovzal Petr9910  3031
5.Šívr MilanZíma Radek-77-6-4 1332
6.Mencl JosefWO    0333
7.Kodet RomanCajthaml Pavel-8106-1063243
8.Šívr MilanDrahovzal Petr-7-499-62344
9.Zíma RadekWO    0345
10.Pertl AntonínMencl Josef-36103 3155
11.Šívr MilanCajthaml Pavel-7-9-7  0356
12.Drahovzal PetrWO    0357
13.Pertl AntonínZíma Radek567  3067
14.Kodet RomanMencl Josef6311  3077
15.Cajthaml PavelWO    0378
16.Pertl AntonínDrahovzal Petr859  3088
17.Kodet RomanZíma Radek14-6127 3198
18.Šívr MilanMencl Josef87-4-6-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pertl Antonín40Cajthaml Pavel12
Kodet Roman40Drahovzal Petr12
Šívr Milan04Zíma Radek12
   Mencl Josef12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice CVrchní
rozhodčí:
Hrkal Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:22610:466TJ Sokol Hudlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Tomáš
Sklenář David
 
 
Spousta Jan
Spousta David
 
 
-87-6293210
2.Bartůněk David
Hrkal Rudolf
 
 
Šlosar Milan
Drsek Václav
 
 
489  3020
3.Sklenář DavidSpousta David368  3030
4.Sklenář TomášDrsek Václav-9687 3140
5.Bartůněk DavidSpousta Jan-8-8-7  0341
6.Hrkal RudolfŠlosar Milan-7-6-6  0342
7.Sklenář TomášSpousta David966  3052
8.Bartůněk DavidDrsek Václav-87-6-7 1353
9.Hrkal RudolfSpousta Jan-78-7-6 1354
10.Sklenář DavidŠlosar Milan876  3064
11.Bartůněk DavidSpousta David-9-96533274
12.Lev DanielDrsek Václav276  3084
13.Sklenář DavidSpousta Jan-7-6-9  0385
14.Sklenář Tomᚊlosar Milan767  3095
15.Lev DanielSpousta DavidWO    30105
16.Sklenář DavidDrsek Václav767  30115
17.Sklenář TomášSpousta JanWO    30125
18.Bartůněk DavidŠlosar Milan76-10-3732135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sklenář David31Spousta David03
Sklenář Tomáš30Drsek Václav13
Bartůněk David22Spousta Jan30
Hrkal Rudolf02Šlosar Milan13
Lev Daniel10   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23665:551TJ Slovan Lochovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kureš Milan
Janeček Tomáš
 
 
Vavřinec Jiří
Šeršeň Miroslav
 
 
464  3010
2.Jirkovský Antonín st.
Anděl Miloš
 
 
Horáček Miroslav
Adamec Luboš
 
 
7-877 3120
3.Anděl MilošVavřinec Jiří-106-5-7 1321
4.Janeček TomášHoráček Miroslav97-89 3131
5.Jirkovský Antonín st.Šeršeň Miroslav9109  3041
6.Kureš MilanAdamec Luboš-9-6-7  0342
7.Janeček TomášVavřinec Jiří-111056 3152
8.Jirkovský Antonín st.Horáček Miroslav476  3062
9.Kureš MilanŠeršeň Miroslav7-3-67-92363
10.Anděl MilošAdamec Luboš-7-88-7 1364
11.Jirkovský Antonín st.Vavřinec Jiří7610  3074
12.Kureš MilanHoráček Miroslav746  3084
13.Anděl MilošŠeršeň Miroslav6-10-6-7 1385
14.Janeček TomášAdamec Luboš5-9-9983295
15.Kureš MilanVavřinec Jiří-81075 31105
16.Anděl MilošHoráček Miroslav-88-88832115
17.Janeček Tomᚊeršeň Miroslav8108  30125
18.Jirkovský Antonín st.Adamec LubošWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Anděl Miloš13Vavřinec Jiří13
Janeček Tomáš40Horáček Miroslav04
Jirkovský Antonín st.30Šeršeň Miroslav22
Kureš Milan22Adamec Luboš21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna pod hrademRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:33444:474TJ Chaloupky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Stanislav
Kratochvíl Jindřich
 
 
Kořínek František
Mraček František
 
 
-12-108-8 1301
2.
 
 

 
 
WO    3011
3.Kratochvíl JindřichKořínek František-7-7-7  0312
4.Holý StanislavMraček František76-97 3122
5.Gottwald MiroslavRůžička Jaroslav988  3032
6.WO    0333
7.Holý StanislavKořínek František-6-6-5  0334
8.Gottwald MiroslavMraček František-5-5-4  0335
9.Růžička JaroslavWO    0336
10.Kratochvíl JindřichWO    3046
11.Gottwald MiroslavKořínek František-8-11-9  0347
12.Mraček FrantišekWO    0348
13.Kratochvíl JindřichRůžička Jaroslav96-87 3158
14.Holý StanislavWO    3068
15.Kořínek FrantišekWO    0369
16.Kratochvíl JindřichMraček František-98-7-6 13610
17.Holý StanislavRůžička Jaroslav-9679 31710
18.Gottwald MiroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kratochvíl Jindřich12Kořínek František30
Holý Stanislav21Mraček František21
Gottwald Miroslav12Růžička Jaroslav03
WO44WO44

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS