Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lažánky AVrchní
rozhodčí:
Sova Jan
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34501:556Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galla Martin
Sova Jan
 
 
Záděra František
Vašulín Karel
 
 
-69-79-62301
2.Brandštettr Tomáš
Kadlec Milan
 
 
Kolbert Radek
Záděra Kamil
 
 
-7-6-7  0302
3.Galla MartinVašulín Karel68-98 3112
4.Sova JanZáděra Kamil11-9-8-6 1313
5.Kadlec MilanKolbert Radek-69-9-6 1314
6.Brandštettr TomášZáděra František-99-44-102315
7.Sova JanVašulín Karel4-5912 3125
8.Kadlec MilanZáděra Kamil-2-6-7  0326
9.Brandštettr TomášKolbert Radek8156  3036
10.Galla MartinZáděra František-94-8-7 1337
11.Kadlec MilanVašulín Karel-7-9-7  0338
12.Brandštettr TomášZáděra Kamil6-105-14173248
13.Galla MartinKolbert Radek-810-12-6 1349
14.Sova JanZáděra František-12-8-9  03410
15.Brandštettr TomášVašulín Karel8-576 31  
16.Galla MartinZáděra Kamil         
17.Sova JanKolbert Radek         
18.Kadlec MilanZáděra František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Galla Martin12Vašulín Karel12
Sova Jan12Záděra Kamil21
Kadlec Milan03Kolbert Radek21
Brandštettr Tomáš21Záděra František30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33490:526TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
-10-658123210
2.Kopřiva Tomáš
Dočekal Petr
 
 
Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
-997-8-32311
3.Musil OndřejDamborský Bohumil-1096-4-82312
4.Dočekal PetrHimal Tomáš22-5-9-32313
5.Kopřiva TomášZajíc René-9-109-7 1314
6.Prachař MarekKonečný Jaroslav-9-11-10  0315
7.Dočekal PetrDamborský Bohumil-3-6-6  0316
8.Kopřiva TomášHimal Tomáš-7538 3126
9.Prachař MarekZajíc René1511  3036
10.Musil OndřejKonečný Jaroslav-10-8-5  0337
11.Kopřiva TomášDamborský Bohumil-6-48-9 1338
12.Prachař MarekHimal Tomáš6511  3048
13.Musil OndřejZajíc René9-8-1-6 1349
14.Dočekal PetrKonečný Jaroslav-769-8-523410
15.Prachař MarekDamborský Bohumil-99-10  12  
16.Musil OndřejHimal Tomáš         
17.Dočekal PetrZajíc René         
18.Kopřiva TomášKonečný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Ondřej03Damborský Bohumil30
Dočekal Petr03Himal Tomáš12
Kopřiva Tomáš12Zajíc René21
Prachař Marek21Konečný Jaroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:35398:497KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
Šalamoun Lubomír
Ondra Milan
 
 
854  3010
2.Levardi Robert
Vojtěch Miloslav
 
 
Adam Petr
Musil Tomáš
 
 
-58-7-5 1311
3.Vojtěch MiloslavAdam Petr-9-7-5  0312
4.Rotrekl MichalŠalamoun Lubomír-1-9-6  0313
5.Hofírek DominikMusil Tomáš-6-28873223
6.Levardi RobertOndra Milan8-35-9103233
7.Rotrekl MichalAdam Petr-108-8-6 1334
8.Hofírek DominikŠalamoun Lubomír-7-9-2  0335
9.Levardi RobertMusil Tomáš-4744 3145
10.Vojtěch MiloslavOndra Milan-4-5-1  0346
11.Hofírek DominikAdam Petr-7-7-9  0347
12.Levardi RobertŠalamoun Lubomír-77-9-10 1348
13.Rotrekl ZdeněkMusil Tomáš-6-8-9  0349
14.Rotrekl MichalOndra Milan-9-89-2 13410
15.Levardi RobertAdam Petr-6-9-9  03  
16.Rotrekl ZdeněkŠalamoun Lubomír         
17.Rotrekl MichalMusil Tomáš         
18.Hofírek DominikOndra Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojtěch Miloslav02Adam Petr30
Rotrekl Michal03Šalamoun Lubomír30
Hofírek Dominik12Musil Tomáš12
Levardi Robert21Ondra Milan21
Rotrekl Zdeněk01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31638:621TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
Zimek Jaroslav
Kovář Josef st.
 
 
11-844 3110
2.Hanák Petr
Burda Radim
 
 
Kazdera Pavel
Koc František
 
 
6-10123 3120
3.Pernička PavelZimek Jaroslav1035  3030
4.Chlíbek DavidKazdera Pavel7-9-5-9 1331
5.Burda RadimKoc František-8-65-11 1332
6.Hanák PetrKovář Josef st.5-563 3142
7.Chlíbek DavidZimek Jaroslav6-6-213-12343
8.Burda RadimKazdera Pavel-6-99-8 1344
9.Hanák PetrKoc František7-783 3154
10.Pernička PavelKovář Josef st.12-31016 3164
11.Burda RadimZimek Jaroslav-710-4-7 1365
12.Hanák PetrKazdera Pavel643  3075
13.Pernička PavelKoc František-9-9-2  0376
14.Chlíbek DavidKovář Josef st.886  3086
15.Hanák PetrZimek Jaroslav10-9-135103296
16.Pernička PavelKazdera PavelWO    0397
17.Chlíbek DavidKoc František6-8-612-62398
18.Burda RadimKovář Josef st.917  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pernička Pavel21Zimek Jaroslav22
Chlíbek David13Kazdera Pavel21
Burda Radim13Koc František31
Hanák Petr40Kovář Josef st.04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29615:598TJ Holásky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škvařil Petr
Žilka Milan
 
 
Střítežský Roman
Barč Andrej
 
 
97-67 3110
2.Vysloužil Jan
Klimeš René
 
 
Schwarz Milan
Chmelík Daniel
 
 
-9985 3120
3.Škvařil PetrStřítežský Roman-108-7-8 1321
4.Vysloužil JanChmelík Daniel984  3031
5.Žilka MilanSchwarz Milan10-5-86133241
6.Klimeš RenéBarč Andrej-99-8-5 1342
7.Vysloužil JanStřítežský Roman-8-4-7  0343
8.Žilka MilanChmelík Daniel999  3053
9.Klimeš RenéSchwarz Milan-796-953263
10.Škvařil PetrBarč Andrej594  3073
11.Pospíšil JosefStřítežský Roman84-96 3183
12.Klimeš RenéChmelík Daniel-9-6125-42384
13.Škvařil PetrSchwarz Milan-4-11-2  0385
14.Vysloužil JanBarč Andrej5-8-7773295
15.Klimeš RenéStřítežský Roman-41011-8-62396
16.Škvařil PetrChmelík Daniel9-109-10432106
17.Vysloužil JanSchwarz Milan9    10  
18.Pospíšil JosefBarč Andrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škvařil Petr22Střítežský Roman31
Vysloužil Jan21Chmelík Daniel13
Žilka Milan20Schwarz Milan12
Klimeš René13Barč Andrej12
Pospíšil Josef10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Štěpánek Luděk
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32597:576nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šplíchal Jiří
Štěpánek Luděk
 
 
Horák Petr
Frimmer Ján
 
 
-7-6-10  0301
2.Cvrkal Rudolf
Cvrkal Richard
 
 
Hynšt Martin
Götz Bořivoj
 
 
698  3011
3.Cvrkal RudolfHynšt Martin8-895 3121
4.Štěpánek LuděkFrimmer Ján955  3031
5.Šplíchal JiříHorák Petr9-4134 3141
6.Cvrkal RichardGötz Bořivoj-6-4-5  0342
7.Štěpánek LuděkHynšt Martin9-1011-6-72343
8.Šplíchal JiříFrimmer Ján48-9-11103253
9.Cvrkal RichardHorák Petr-7-9-8  0354
10.Cvrkal RudolfGötz Bořivoj845  3064
11.Šplíchal JiříHynšt Martin7-911-8-22365
12.Cvrkal RichardFrimmer Ján-8-7-5  0366
13.Cvrkal RudolfHorák Petr666  3076
14.Štěpánek LuděkGötz Bořivoj-88-7-7 1377
15.Cvrkal RichardHynšt Martin-3-5-6  0378
16.Cvrkal RudolfFrimmer Ján213  3088
17.Štěpánek LuděkHorák Petr6-867 3198
18.Šplíchal JiříGötz Bořivoj-92-7-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cvrkal Rudolf40Hynšt Martin31
Štěpánek Luděk22Frimmer Ján13
Šplíchal Jiří22Horák Petr13
Cvrkal Richard04Götz Bořivoj31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline