Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Suský Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:33680:672TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
Volek Pavel ml.
Kratochvíl Jaroslav
 
 
10-5-88-72301
2.Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
Sedláček Zdeněk
Zástěra Libor
 
 
-11739 3111
3.Vala VítězslavVolek Pavel ml.8-89-393221
4.Suský StanislavKratochvíl Jaroslav-129-6-9 1322
5.Valoušek FrantišekZástěra Libor-69-7963232
6.Hanák JiříSedláček Zdeněk568  3042
7.Suský StanislavVolek Pavel ml.10-986 3152
8.Valoušek FrantišekKratochvíl Jaroslav-119-11-4 1353
9.Hanák JiříZástěra Libor-86-111153263
10.Vala VítězslavSedláček Zdeněk8-698 3173
11.Valoušek FrantišekVolek Pavel ml.-78-12-5 1374
12.Hanák JiříKratochvíl Jaroslav88-126 3184
13.Vala VítězslavZástěra Libor13-4-8-10 1385
14.Suský StanislavSedláček Zdeněk897  3095
15.Hanák JiříVolek Pavel ml.-8-7-9  0396
16.Vala VítězslavKratochvíl Jaroslav-7-86-12 1397
17.Suský StanislavZástěra Libor-6-839832107
18.Valoušek FrantišekSedláček Zdeněk-48-9-6 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vala Vítězslav22Volek Pavel ml.22
Suský Stanislav31Kratochvíl Jaroslav31
Valoušek František12Zástěra Libor13
Hanák Jiří31Sedláček Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14468:366TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří st.
Vajbar Antonín
 
 
Švejda Alois
Vutov Ivan
 
 
8106  3010
2.Šťavík Ondřej
Otáhal Jan
 
 
Stibor Tomáš
Hanák Zdeněk
 
 
7-1010-1033220
3.Otáhal JanVutov Ivan8-87-4-102321
4.Soukal Jiří st.Stibor Tomáš-9-3-8  0322
5.Šťavík OndřejŠvejda Alois9012  3032
6.Vajbar AntonínHanák Zdeněk-83-6783242
7.Soukal Jiří st.Vutov Ivan2-8-4773252
8.Šťavík OndřejStibor Tomáš415  3062
9.Vajbar AntonínŠvejda Alois11910  3072
10.Otáhal JanHanák Zdeněk78-1010 3182
11.Šťavík OndřejVutov Ivan45-96 3192
12.Vajbar AntonínStibor Tomáš635  30102
13.Otáhal JanŠvejda Alois         
14.Soukal Jiří st.Hanák Zdeněk         
15.Vajbar AntonínVutov Ivan         
16.Otáhal JanStibor Tomáš         
17.Soukal Jiří st.Švejda Alois         
18.Šťavík OndřejHanák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Otáhal Jan11Vutov Ivan12
Soukal Jiří st.11Stibor Tomáš12
Šťavík Ondřej30Švejda Alois02
Vajbar Antonín30Hanák Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33687:631nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salajka Milan
Bohunský Rostislav
 
 
Jakubčík Roman
Kalivoda Martin
 
 
-9-1134-92301
2.Čechovský Martin
Mikeska Michal
 
 
Rybár Dušan st.
Rybár Dušan ml.
 
 
768  3011
3.Bohunský RostislavRybár Dušan ml.8-8-5-5 1312
4.Mikeska MichalJakubčík Roman-5815-773222
5.Salajka MilanRybár Dušan st.-9619 3132
6.Čechovský MartinKalivoda Martin459  3042
7.Mikeska MichalRybár Dušan ml.2136  3052
8.Salajka MilanJakubčík Roman-55-912-42353
9.Čechovský MartinRybár Dušan st.-9-102473263
10.Bohunský RostislavKalivoda Martin911-68 3173
11.Salajka MilanRybár Dušan ml.-7-13-11  0374
12.Čechovský MartinJakubčík Roman-6-82-10 1375
13.Bohunský RostislavRybár Dušan st.-95-8-8 1376
14.Mikeska MichalKalivoda Martin14104  3086
15.Čechovský MartinRybár Dušan ml.10-11-4-8 1387
16.Bohunský RostislavJakubčík Roman-7-7-9  0388
17.Mikeska MichalRybár Dušan st.776  3098
18.Salajka MilanKalivoda Martin-784-5-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bohunský Rostislav13Rybár Dušan ml.31
Mikeska Michal40Jakubčík Roman31
Salajka Milan13Rybár Dušan st.13
Čechovský Martin22Kalivoda Martin13
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít ml.
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:26612:589SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchařič Jiří st.
Bábíček Josef
 
 
Kolář David
Drábek Milan
 
 
-10-710-7 1301
2.Novák Radek
Charvát Vít ml.
 
 
Příkaský Zbyněk
Chvátal Tomáš
 
 
7-5-101073211
3.Bábíček JosefPříkaský Zbyněk-695-573221
4.Charvát Vít ml.Chvátal Tomáš79-410 3131
5.Novák RadekKolář David758  3041
6.Kuchařič Jiří st.Drábek Milan6-8-9-6 1342
7.Charvát Vít ml.Příkaský Zbyněk206-8-7-72343
8.Novák RadekChvátal Tomáš15-678 3153
9.Kuchařič Jiří st.Kolář David538  3063
10.Bábíček JosefDrábek Milan-13-9-8  0364
11.Novák RadekPříkaský Zbyněk5114  3074
12.Kuchařič Jiří st.Chvátal Tomáš101314  3084
13.Bábíček JosefKolář David-69117 3194
14.Charvát Vít ml.Drábek Milan-11-5-7  0395
15.Kuchařič Jiří st.Příkaský Zbyněk-6-10-8  0396
16.Bábíček JosefChvátal Tomáš-159610 31106
17.Charvát Vít ml.Kolář David-947  21  
18.Novák RadekDrábek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bábíček Josef31Příkaský Zbyněk22
Charvát Vít ml.12Chvátal Tomáš04
Novák Radek30Kolář David03
Kuchařič Jiří st.22Drábek Milan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
Šlancar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:16458:391TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafařík Jan
Hladký Rostislav
 
 
Koutný František
Boruta Vladislav
 
 
-4711-733210
2.Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Petrželka Tomáš
Boruta Matěj
 
 
397  3020
3.Šlancar JiříKoutný František9-1-4-11 1321
4.Kuchař PavelPetrželka Tomáš7-9810 3131
5.Šafařík JanBoruta Vladislav8-973 3141
6.Hladký RostislavBoruta Matěj544  3051
7.Kuchař PavelKoutný František-4-8-6  0352
8.Šafařík JanPetrželka Tomáš-9-9-9  0353
9.Hladký RostislavBoruta Vladislav11100  3063
10.Šlancar JiříBoruta Matěj7-886 3173
11.Šafařík JanKoutný František-6-68523283
12.Hladký RostislavPetrželka Tomáš1097  3093
13.Šlancar JiříBoruta Vladislav979  30103
14.Kuchař PavelBoruta Matěj-76   11  
15.Hladký RostislavKoutný František         
16.Šlancar JiříPetrželka Tomáš         
17.Kuchař PavelBoruta Vladislav         
18.Šafařík JanBoruta Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlancar Jiří21Koutný František21
Kuchař Pavel11Petrželka Tomáš12
Šafařík Jan21Boruta Vladislav03
Hladký Rostislav30Boruta Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14457:316SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulecký Marek
Kosík Tomáš
 
 
Lanová Renata
Žajdlík Ludvík
 
 
4-1073 3110
2.Malík Vladimír
Hlobil Albert
 
 

 
 
WO    3020
3.Mikulecký MarekLanová Renata-99912 3130
4.Malík VladimírLátal Roman-5547 3140
5.Hlobil AlbertŽajdlík Ludvík-7-915-9 1341
6.Kosík TomášWO    3051
7.Malík VladimírLanová Renata-9-39-6 1352
8.Hlobil AlbertLátal Roman-4985 3162
9.Kosík Tomᚎajdlík Ludvík953  3072
10.Mikulecký MarekWO    3082
11.Hlobil AlbertLanová Renata-7-2-6  0383
12.Kosík TomášLátal Roman438  3093
13.Mikulecký MarekŽajdlík Ludvík-10985 31103
14.Malík Vladimír         
15.Kosík TomášLanová Renata         
16.Mikulecký MarekLátal Roman         
17.Malík VladimírŽajdlík Ludvík         
18.Hlobil Albert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mikulecký Marek20Lanová Renata21
Malík Vladimír11Látal Roman03
Hlobil Albert12Žajdlík Ludvík12
Kosík Tomáš20   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS