Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:22675:550ST Dolní Bousov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kužel Jiří
Šimon Marek
 
 
Maršálek Zdeněk
Vovčák Adam
 
 
10-965 3110
2.Pavlišta Jaroslav
Vitmajer Vladimír
 
 
Vovčák Jan
Takács Petr
 
 
-3778 3120
3.Šimon MarekMaršálek Zdeněk-9-124473230
4.Vitmajer VladimírVovčák Adam41-76 3140
5.Pavlišta JaroslavVovčák Jan739  3050
6.Kužel JiříTakács Petr-6-9-10  0351
7.Vitmajer VladimírMaršálek Zdeněk7710  3061
8.Pavlišta JaroslavVovčák Adam9107  3071
9.Kužel JiříVovčák Jan45-6-843281
10.Šimon MarekTakács Petr-79-7-14 1382
11.Pavlišta JaroslavMaršálek Zdeněk351  3092
12.Kužel JiříVovčák Adam5-5125 31102
13.Šimon MarekVovčák Jan9-5-6-10 13103
14.Vitmajer VladimírTakács Petr13-9-6-3 13104
15.Kužel JiříMaršálek Zdeněk947  30114
16.Šimon MarekVovčák Adam-8969 31124
17.Vitmajer VladimírVovčák Jan591  30134
18.Pavlišta JaroslavTakács Petr6-9911 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimon Marek22Maršálek Zdeněk04
Vitmajer Vladimír31Vovčák Adam04
Pavlišta Jaroslav40Vovčák Jan13
Kužel Jiří31Takács Petr31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:10651:383TJ Sokol Otradovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jan
May Pavel
 
 
Vosyka Jiří st.
Hospodka Zdislav
 
 
661  3010
2.Tonar Josef
Kopta Vladimír
 
 
Vonášek Pavel
Kellner Ondřej
 
 
686  3020
3.Richter JanVosyka Jiří st.-98-91-112321
4.May PavelHospodka Zdislav365  3031
5.Tonar JosefVonášek Pavel612  3041
6.Kopta VladimírKellner Ondřej4-18-763251
7.May PavelVosyka Jiří st.546  3061
8.Tonar JosefHospodka Zdislav9115  3071
9.Kopta VladimírVonášek Pavel541  3081
10.Richter JanKellner Ondřej543  3091
11.Tonar JosefVosyka Jiří st.-4-938-92392
12.Kopta VladimírHospodka Zdislav56-711 31102
13.Richter JanVonášek Pavel453  30112
14.May PavelKellner Ondřej626  30122
15.Kopta VladimírVosyka Jiří st.285  30132
16.Richter JanHospodka Zdislav469  30142
17.May PavelVonášek Pavel354  30152
18.Tonar JosefKellner Ondřej69-96 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Richter Jan31Vosyka Jiří st.22
May Pavel40Hospodka Zdislav04
Tonar Josef31Vonášek Pavel04
Kopta Vladimír40Kellner Ondřej04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:22633:529TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidrant Radek
Hradecká Šárka
 
 
Holub Vladimír
Kalina Jaroslav
 
 
41110  3010
2.Honzák Jakub
Doležalová Daniela
 
 
Sajdl Radek
Maršálek Petr
 
 
7-996 3120
3.Fidrant RadekHolub Vladimír473  3030
4.Hradecká ŠárkaKalina Jaroslav-6-6-5  0331
5.Honzák JakubSajdl Radek457  3041
6.Doležalová DanielaMaršálek Petr-8-7-11  0342
7.Hradecká ŠárkaHolub Vladimír12-6-10-13 1343
8.Honzák JakubKalina Jaroslav-7-5-8  0344
9.Doležalová DanielaSajdl Radek5-5-10643254
10.Fidrant RadekMaršálek Petr197  3064
11.Honzák JakubHolub Vladimír14-848 3174
12.Doležalová DanielaKalina Jaroslav886  3084
13.Fidrant RadekSajdl Radek73-66 3194
14.Hradecká ŠárkaMaršálek Petr123-411 31104
15.Doležalová DanielaHolub Vladimír-9-88-5 13105
16.Fidrant RadekKalina Jaroslav732  30115
17.Hradecká ŠárkaSajdl Radek678  30125
18.Honzák JakubMaršálek Petr108-99 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fidrant Radek40Holub Vladimír22
Hradecká Šárka22Kalina Jaroslav22
Honzák Jakub31Sajdl Radek04
Doležalová Daniela22Maršálek Petr13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plechová hala Ml.BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:45550:655TJ AŠ Mladá Boleslav G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabec Jaroslav
Hercík Jiří st.
 
 
Oplt Pavel
Veselý Adam
 
 
-5-7-10  0301
2.Jonáš Jaroslav st.
Jonáš Martin
 
 
Bernát Jan
Veselý Martin
 
 
-8-6-4  0302
3.Brabec JaroslavBernát Jan-7-9-8  0303
4.Jonáš Jaroslav st.Oplt Pavel-46-4-9 1304
5.Jonáš MartinVeselý Martin-8-6-4  0305
6.Hercík Jiří st.Veselý Adam-107-11-11 1306
7.Jonáš Jaroslav st.Bernát Jan5-8-15-10 1307
8.Jonáš MartinOplt Pavel-6-6-9  0308
9.Hercík Jiří st.Veselý Martin88-6-793218
10.Brabec JaroslavVeselý Adam1154  3028
11.Jonáš MartinBernát Jan-4-6-3  0329
12.Hercík Jiří st.Oplt Pavel-9-6-5  03210
13.Brabec JaroslavVeselý Martin7-8-8-8 13211
14.Jonáš Jaroslav st.Veselý Adam5210  30311
15.Hercík Jiří st.Bernát Jan14-689 31411
16.Brabec JaroslavOplt Pavel-8-89-10 13412
17.Jonáš Jaroslav st.Veselý Martin7-7-8-12 13413
18.Jonáš MartinVeselý Adam-5-99-5 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brabec Jaroslav13Bernát Jan31
Jonáš Jaroslav st.13Oplt Pavel40
Jonáš Martin04Veselý Martin31
Hercík Jiří st.22Veselý Adam22
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DVrchní
rozhodčí:
Šindelář Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:14612:447TJ Sokol Podlázky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Muras David
Šimeček Vladimír
 
 
Berky Jozef
Rágulík Jiří
 
 
46-911 3110
2.Hladký Petr
Šindelář Petr
 
 
Hlaváček Martin
Kunst Jiří
 
 
276  3020
3.Šindelář PetrHlaváček Martin7-699 3130
4.Muras DavidKunst Jiří725  3040
5.Hladký PetrBerky Jozef6107  3050
6.Šimeček VladimírRágulík Jiří659  3060
7.Muras DavidHlaváček Martin5-916 3170
8.Hladký PetrKunst Jiří596  3080
9.Šimeček VladimírBerky Jozef10-986 3190
10.Šindelář PetrRágulík Jiří-7-8-11  0391
11.Hladký PetrHlaváček Martin577  30101
12.Šimeček VladimírKunst Jiří1066  30111
13.Šindelář PetrBerky Jozef-4-6-9  03112
14.Muras DavidRágulík Jiří535  30122
15.Šimeček VladimírHlaváček Martin542  30132
16.Šindelář PetrKunst Jiří-6-8-9  03133
17.Muras DavidBerky Jozef1089  30143
18.Hladký PetrRágulík Jiří610-99 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šindelář Petr13Hlaváček Martin04
Muras David40Kunst Jiří13
Hladký Petr40Berky Jozef13
Šimeček Vladimír40Rágulík Jiří13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace U Mysíků, NepřevázkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:33652:625TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císařovský Petr
Škába Petr
 
 
Grundman Pavel st.
Samler David
 
 
-1298-983210
2.Beran Antonín
Vejvoda Roman
 
 
Grundman Pavel ml.
Dvořák Karel
 
 
65-48 3120
3.Škába PetrSamler David10-8-9-6 1321
4.Vejvoda RomanGrundman Pavel st.-6-8-5  0322
5.Císařovský PetrDvořák Karel6-7-6-9 1323
6.Beran AntonínGrundman Pavel ml.36-75 3133
7.Vejvoda RomanSamler David893  3043
8.Císařovský PetrGrundman Pavel st.-4-5-6  0344
9.Beran AntonínDvořák Karel3-6-9-2 1345
10.Škába PetrGrundman Pavel ml.476  3055
11.Císařovský PetrSamler David75-105 3165
12.Beran AntonínGrundman Pavel st.-6-68-3 1366
13.Škába PetrDvořák Karel7-57-1063276
14.Vejvoda RomanGrundman Pavel ml.944  3086
15.Beran AntonínSamler David73-7-443296
16.Škába PetrGrundman Pavel st.-6310-7732106
17.Vejvoda RomanDvořák Karel-8811-4-523107
18.Pulda TomášGrundman Pavel ml.9-1099 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škába Petr31Samler David13
Vejvoda Roman22Grundman Pavel st.31
Císařovský Petr12Dvořák Karel31
Beran Antonín22Grundman Pavel ml.04
Pulda Tomáš10   
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS