Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov BVrchní
rozhodčí:
Mlýnek Radomír
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr. N.Ves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:30703:651Vlčnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlýnek Ctibor st.
Moštěk Marcel
 
 
Konečný Josef
Rampáček Patrik
 
 
59-6-8103210
2.Mlýnek Radomír
Vozár Vlastimil
 
 
Šmejkal Filip
Basovník Milan
 
 
74-8-10-82311
3.Mlýnek Ctibor st.Rampáček Patrik7-117-573221
4.Mlýnek RadomírKonečný Josef577  3031
5.Moštěk MarcelBasovník Milan-5-8-9  0332
6.Vozár VlastimilŠmejkal Filip-41128 3142
7.Mlýnek RadomírRampáček Patrik355  3052
8.Moštěk MarcelKonečný Josef3-11-9973262
9.Vozár VlastimilBasovník Milan-8-6-7  0363
10.Mlýnek Ctibor st.Šmejkal Filip8117  3073
11.Moštěk MarcelRampáček Patrik1357  3083
12.Vozár VlastimilKonečný Josef55-8-5-102384
13.Mlýnek Ctibor st.Basovník Milan-411-7-6 1385
14.Mlýnek RadomírŠmejkal Filip1277  3095
15.Vozár VlastimilRampáček Patrik12-1011-5-112396
16.Mlýnek Ctibor st.Konečný Josef10-1297 31106
17.Mlýnek RadomírBasovník Milan6-5-7-10 13107
18.Moštěk MarcelŠmejkal Filip1110-66 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mlýnek Ctibor st.31Rampáček Patrik13
Mlýnek Radomír31Konečný Josef13
Moštěk Marcel31Basovník Milan40
Vozár Vlastimil13Šmejkal Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Strání AVrchní
rozhodčí:
Mikláš Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ STRANIRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:0Strání A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staroba Josef
Pavluš Jan ml.
 
 

 
 
WO    3010
2.Knotek Jiří st.
Tomanec Lukáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Staroba JosefWO    3030
4.Tomanec LukášWO    3040
5.Pavluš Jan ml.WO    3050
6.Knotek Jiří st.WO    3060
7.Tomanec LukášWO    3070
8.Pavluš Jan ml.WO    3080
9.Knotek Jiří st.WO    3090
10.Staroba JosefWO    30100
11.Pavluš Jan ml.WO    30110
12.Knotek Jiří st.WO    30120
13.Staroba JosefWO    30130
14.Tomanec LukášWO    30140
15.Knotek Jiří st.WO    30150
16.Staroba JosefWO    30160
17.Tomanec LukášWO    30170
18.Pavluš Jan ml.WO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
WO180WO018



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Komňa AVrchní
rozhodčí:
Mikulka Petr
HOSTUJÍCÍ:Drsl.-Veletiny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KomňaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:48620:735Drsl.-Veletiny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krpálek Martin
Glajch Jan
 
 
Orlovský Martin
Trtek Tomáš
 
 
-128-6-4 1301
2.Kostka Matěj
Mikulka Petr
 
 
Zemánek Tomáš
Rumanovský Michal
 
 
-6-6-8  0302
3.Mikulka PetrOrlovský Martin-69-56-72303
4.Glajch JanZemánek Tomáš-96-9763213
5.Krpálek MartinRumanovský Michal-4-94-7 1314
6.Kostka MatějTrtek Tomáš6-116-9103224
7.Glajch JanOrlovský Martin1010-5-8-52325
8.Krpálek MartinZemánek Tomáš-7-107-9 1326
9.Kostka MatějRumanovský Michal77-11-893236
10.Mikulka PetrTrtek Tomáš-2-8-8  0337
11.Krpálek MartinOrlovský Martin-10-5-8  0338
12.Kostka MatějZemánek Tomáš8146  3048
13.Mikulka PetrRumanovský Michal9-6-8-3 1349
14.Glajch JanTrtek Tomáš7-67-9-623410
15.Kostka MatějOrlovský Martin-6-5-6  03411
16.Mikulka PetrZemánek Tomáš-7-810-8 13412
17.Glajch JanRumanovský Michal9-9-5-1 13413
18.Krpálek MartinTrtek Tomáš-3-89-10 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikulka Petr04Orlovský Martin40
Glajch Jan13Zemánek Tomáš22
Krpálek Martin04Rumanovský Michal31
Kostka Matěj31Trtek Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov BVrchní
rozhodčí:
Chmelař Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Dolní Němčí ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:37573:606Dolní Němčí E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Živnéř Stanislav
Lekešová Zuzana
 
 
Uher Antonín
Uher Jaroslav
 
 
7-4-3993210
2.Chmelař Jaroslav
Man František
 
 
Ježek Miroslav
Jurásek Robin
 
 
-3-9-8  0311
3.Živnéř StanislavUher Antonín-89-7-4 1312
4.Chmelař JaroslavJežek Miroslav-938-3-32313
5.Man FrantišekUher Jaroslav-74-7-8 1314
6.Lekešová ZuzanaJurásek Robin-811-101023224
7.Chmelař JaroslavUher Antonín-1-8-8  0325
8.Man FrantišekJežek Miroslav47-118 3135
9.Lekešová ZuzanaUher Jaroslav-6-11-8  0336
10.Živnéř StanislavJurásek Robin63-85 3146
11.Man FrantišekUher Antonín-12-8-7  0347
12.Lekešová ZuzanaJežek Miroslav-6698 3157
13.Živnéř StanislavUher Jaroslav688  3067
14.Chmelař JaroslavJurásek Robin9-105-8-122368
15.Lekešová ZuzanaUher Antonín-6-5-4  0369
16.Živnéř StanislavJežek Miroslav986  3079
17.Chmelař JaroslavUher JaroslavWO    3089
18.Man FrantišekJurásek RobinWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Živnéř Stanislav31Uher Antonín40
Chmelař Jaroslav03Ježek Miroslav13
Man František12Uher Jaroslav21
Lekešová Zuzana22Jurásek Robin12
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Břestek AVrchní
rozhodčí:
Janík Michal
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala BřestekRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:38727:741nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Rudolf
Kučík Květoslav
 
 
Krys Roman
Oharek Petr
 
 
91010  3010
2.Janík Michal
Basovník Kamil
 
 
Schottl Teodor
Laga Zbyněk
 
 
6-6-75-62311
3.Janík MichalSchottl Teodor63-48 3121
4.Basovník KamilLaga Zbyněk-649-3-82322
5.Kučík KvětoslavOharek Petr6-98-7-92323
6.Konečný RudolfKrys Roman82-9-10-102324
7.Basovník KamilSchottl Teodor-698-573234
8.Kučík KvětoslavLaga Zbyněk-4610-7-72335
9.Konečný RudolfOharek Petr11-98-1093245
10.Janík MichalKrys Roman12-98-953255
11.Kučík KvětoslavSchottl Teodor859  3065
12.Konečný RudolfLaga Zbyněk-7-199-52366
13.Janík MichalOharek Petr-6-9-5  0367
14.Basovník KamilKrys Roman10912  3077
15.Konečný RudolfSchottl Teodor107-3-973287
16.Janík MichalLaga Zbyněk-63-10-7 1388
17.Basovník KamilOharek Petr10-2-7763298
18.Kučík KvětoslavKrys Roman9-8-11-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janík Michal22Schottl Teodor04
Basovník Kamil31Laga Zbyněk40
Kučík Květoslav13Oharek Petr22
Konečný Rudolf22Krys Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bílovice BVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Marek
HOSTUJÍCÍ:Bojkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BíloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:33694:664Bílovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rychlík Ivan
Pospíšil Marek
 
 
Urbánek Jan ml.
Stehlík Jan
 
 
1083  3010
2.Holub Petr
Blaha Jan
 
 
Šašinka Jiří
Kolařík Radomír
 
 
-13-5-5  0311
3.Holub PetrStehlík Jan-10109-9-62312
4.Pospíšil MarekŠašinka Jiří10-7-5-7 1313
5.Blaha JanKolařík Radomír-8-8-9  0314
6.Rychlík IvanUrbánek Jan ml.-15845 3124
7.Pospíšil MarekStehlík Jan-7-9-8  0325
8.Blaha JanŠašinka Jiří-8-6-8  0326
9.Rychlík IvanKolařík Radomír5-59-953236
10.Holub PetrUrbánek Jan ml.-8-877-102337
11.Blaha JanStehlík Jan-8-891343247
12.Rychlík IvanŠašinka Jiří2107  3057
13.Holub PetrKolařík Radomír5-89-983267
14.Pospíšil MarekUrbánek Jan ml.9-584 3177
15.Rychlík IvanStehlík Jan8-8129 3187
16.Holub PetrŠašinka Jiří864  3097
17.Pospíšil MarekKolařík Radomír-571012 31107
18.Blaha JanUrbánek Jan ml.-4-10128432117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holub Petr22Stehlík Jan22
Pospíšil Marek22Šašinka Jiří22
Blaha Jan22Kolařík Radomír13
Rychlík Ivan40Urbánek Jan ml.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy