Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bílovice EVrchní
rozhodčí:
Pekař Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov DRozhodčí:Rešl František
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BíloviceRozhodčí:Grubl Matyáš
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31602:606nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janků Martin
Grubl Matyáš
 
 
Khun Tomáš
Suchánek Adam
 
 
-1113-8-7 1301
2.Rešl František
Pekař Jiří st.
 
 
Kuchař Zdeněk
Pokorák Radim
 
 
7127  3011
3.Pekař Jiří st.Suchánek Adam8-7-78-32312
4.Janků MartinPokorák Radim786  3022
5.Grubl MatyášKhun Tomáš-6-1-6  0323
6.Rešl FrantišekKuchař Zdeněk-8-783-102324
7.Janků MartinSuchánek Adam-99-10-7 1325
8.Grubl MatyášPokorák Radim399  3035
9.Rešl FrantišekKhun Tomáš876  3045
10.Pekař Jiří st.Kuchař Zdeněk-99-8-7 1346
11.Grubl MatyášSuchánek Adam-6-8-7  0347
12.Rešl FrantišekPokorák Radim855  3057
13.Pekař Jiří st.Khun Tomáš-7-4-8  0358
14.Janků MartinKuchař Zdeněk-87-9893268
15.Rešl FrantišekSuchánek Adam788  3078
16.Pekař Jiří st.Pokorák Radim689  3088
17.Janků MartinKhun Tomáš7-8-38113298
18.Grubl MatyášKuchař Zdeněk-7-6-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pekař Jiří st.13Suchánek Adam31
Janků Martin31Pokorák Radim04
Grubl Matyáš13Khun Tomáš22
Rešl František31Kuchař Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bánov BVrchní
rozhodčí:
Balouch Milan
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BánovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:26697:579Bánov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapka Martin
Cába Jaroslav
 
 
Miklíček Dominik
Pšurný Matěj
 
 
7-73-983210
2.Balouch Milan
Švestka Josef
 
 
Kodrla Miroslav
Mareček Filip
 
 
488  3020
3.Čapka MartinMareček Filip272  3030
4.Cába JaroslavPšurný Matěj545  3040
5.Balouch MilanMiklíček Dominik-86-7-5 1341
6.Švestka JosefKodrla Miroslav-7452 3151
7.Cába JaroslavMareček Filip344  3061
8.Balouch MilanPšurný Matěj-3-6-6  0362
9.Švestka JosefMiklíček Dominik-639-10-92363
10.Čapka MartinKodrla Miroslav1411-104 3173
11.Balouch MilanMareček Filip1076  3083
12.Švestka JosefPšurný Matěj-1086-683293
13.Čapka MartinMiklíček Dominik-8758 31103
14.Cába JaroslavKodrla Miroslav-715-10-2 13104
15.Švestka JosefMareček Filip546  30114
16.Čapka MartinPšurný Matěj95-9-8-823115
17.Cába JaroslavMiklíček Dominik8-57-2932125
18.Balouch MilanKodrla Miroslav-8-1269632135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čapka Martin31Mareček Filip04
Cába Jaroslav31Pšurný Matěj22
Balouch Milan22Miklíček Dominik22
Švestka Josef31Kodrla Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov DVrchní
rozhodčí:
Švihký Petr
HOSTUJÍCÍ:Drsl.-Veletiny DRozhodčí:Švihký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium JAK Uherský BrodRozhodčí:Švihký Petr
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Švihký Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:36600:631Drsl.-Veletiny D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švihký Petr
Pummer David
 
 
Struhelka Jiří
Trtek Šimon
 
 
-10-7-9  0301
2.Lekeš Roman
Procházka Michal
 
 
Javor Jan
Cihlář Vladimír
 
 
7117  3011
3.Švihký PetrCihlář Vladimír229  3021
4.Pummer DavidStruhelka Jiří-7-6-5  0322
5.Lekeš RomanTrtek Šimon99-7-11-52323
6.Procházka MichalJavor Jan-7-9-3  0324
7.Pummer DavidCihlář Vladimír89-118 3134
8.Lekeš RomanStruhelka Jiří-7-9-10  0335
9.Procházka MichalTrtek Šimon-3-9-4  0336
10.Švihký PetrJavor Jan6912  3046
11.Lekeš RomanCihlář Vladimír898  3056
12.Procházka MichalStruhelka Jiří6-1-108-52357
13.Švihký PetrTrtek Šimon-7-6-12  0358
14.Pummer DavidJavor Jan5-9-78-62359
15.Procházka MichalCihlář Vladimír-53-9-6 13510
16.Švihký PetrStruhelka Jiří4106  30610
17.Pummer DavidTrtek Šimon-109-46-623611
18.Lekeš RomanJavor Jan-87-1051332711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švihký Petr31Cihlář Vladimír13
Pummer David13Struhelka Jiří31
Lekeš Roman22Trtek Šimon40
Procházka Michal04Javor Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany - Ořechov EVrchní
rozhodčí:
Kuchař Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Bystřice p. Lop. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD OřechovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1618:49552:701Bystřice p. Lop. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gottwald Miroslav
Šoc Roman
 
 
Guryča Petr
Valenta Martin
 
 
7-9-6-9 1301
2.Kodrla Petr
Janoušek Marek
 
 
Machala Tomáš
Hodl Jaroslav
 
 
-108-69-72302
3.Kodrla PetrGuryča Petr-6-5-8  0303
4.Gottwald MiroslavHodl Jaroslav-8-3-4  0304
5.Šoc RomanValenta Martin1168  3014
6.Janoušek MarekMachala Tomáš4-98-1-62315
7.Gottwald MiroslavGuryča Petr-106-8-4 1316
8.Šoc RomanHodl Jaroslav13-6-9-8 1317
9.Janoušek MarekValenta Martin-2-8-8  0318
10.Kodrla PetrMachala Tomáš-7-11-10  0319
11.Šoc RomanGuryča Petr-4-611-8 13110
12.Janoušek MarekHodl Jaroslav8-11-11-3 13111
13.Kodrla PetrValenta Martin-7-9-2  03112
14.Gottwald MiroslavMachala Tomáš-11-11-9  03113
15.Janoušek MarekGuryča Petr-4-109-7 13114
16.Kodrla PetrHodl Jaroslav-4-3-1  03115
17.Gottwald MiroslavValenta Martin8-7-108-823116
18.Šoc RomanMachala Tomáš10-1174 31216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kodrla Petr04Guryča Petr40
Gottwald Miroslav04Hodl Jaroslav40
Šoc Roman22Valenta Martin31
Janoušek Marek04Machala Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bílovice DVrchní
rozhodčí:
Tomáš Blaha
HOSTUJÍCÍ:Břestek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:36Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32622:624Bílovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holák David
Urbančík Zdeněk
 
 
Malík Petr
Krušina Jindřich
 
 
-5-13-4  0301
2.Blaha Jan
Slívová Adriana
 
 
Malík Roman
Ševčík Jiří
 
 
-10975 3111
3.Slívová AdrianaMalík Petr58-127 3121
4.Holák DavidKrušina Jindřich8-5-5-7 1322
5.Urbančík ZdeněkMalík Roman9-4-128103232
6.Blaha JanŠevčík Jiří567  3042
7.Holák DavidMalík Petr-8-6-4  0343
8.Urbančík ZdeněkKrušina Jindřich-59810 3153
9.Blaha JanMalík Roman567  3063
10.Slívová AdrianaŠevčík Jiří79-98 3173
11.Urbančík ZdeněkMalík Petr-9-58-7 1374
12.Blaha JanKrušina Jindřich8310  3084
13.Slívová AdrianaMalík Roman7910  3094
14.Holák DavidŠevčík Jiří-10-2-9  0395
15.Blaha JanMalík Petr39-4-9932105
16.Slívová AdrianaKrušina Jindřich-9-9-6  03106
17.Holák DavidMalík Roman-98-6-11 13107
18.Urbančík ZdeněkŠevčík Jiří-87-9-13 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slívová Adriana31Malík Petr22
Holák David04Krušina Jindřich22
Urbančík Zdeněk22Malík Roman13
Blaha Jan40Ševčík Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy