Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
Kobrle Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:16 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouhrabka Petr
Svaček Igor
 
 
Hlubůček Vlastimil st.
Šteffan Jan
 
 
     3110
2.Leopold Mikuláš
Ouhrabka Michal
 
 
Pěnička Michal
Mráz Luboš
 
 
     3020
3.Ouhrabka PetrHlubůček Vlastimil st.     2321
4.Svaček IgorPěnička Michal     2322
5.Ouhrabka MichalŠteffan Jan     3032
6.Leopold MikulášMráz Luboš     3042
7.Svaček IgorHlubůček Vlastimil st.     0343
8.Ouhrabka MichalPěnička Michal     3253
9.Leopold Mikulᚊteffan Jan     3063
10.Ouhrabka PetrMráz Luboš     3073
11.Ouhrabka MichalHlubůček Vlastimil st.     2374
12.Leopold MikulášPěnička Michal     3084
13.Ouhrabka PetrŠteffan Jan     3194
14.Svaček IgorMráz Luboš     30104
15.Leopold MikulášHlubůček Vlastimil st.         
16.Ouhrabka PetrPěnička Michal         
17.Svaček IgorŠteffan Jan         
18.Ouhrabka MichalMráz Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ouhrabka Petr21Hlubůček Vlastimil st.30
Svaček Igor12Pěnička Michal12
Ouhrabka Michal21Šteffan Jan03
Leopold Mikuláš30Mráz Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná AVrchní
rozhodčí:
Janda Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SO Slaná u Semil ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:25Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:33 TJ Sokol Horní Branná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tryzna Pavel
Krejčí Josef
 
 
Janata Tomáš
Krejčí Richard
 
 
     1301
2.Janda Vladimír
Hofmann Vladimír
 
 
Kouble Daniel
Kopal Aleš
 
 
     3211
3.Janda VladimírKouble Daniel     3121
4.Krejčí JosefKrejčí Richard     1322
5.Tryzna PavelJanata Tomáš     3132
6.Zavoral IvoKopal Aleš     0333
7.Krejčí JosefKouble Daniel     3143
8.Tryzna PavelKrejčí Richard     3053
9.Zavoral IvoJanata Tomáš     3163
10.Janda VladimírKopal Aleš     3273
11.Tryzna PavelKouble Daniel     1374
12.Zavoral IvoKrejčí Richard     2375
13.Janda VladimírJanata Tomáš     3085
14.Krejčí JosefKopal Aleš     2386
15.Zavoral IvoKouble Daniel     3296
16.Janda VladimírKrejčí Richard     2397
17.Krejčí JosefJanata Tomáš     32107
18.Tryzna PavelKopal Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janda Vladimír31Kouble Daniel13
Krejčí Josef22Krejčí Richard31
Tryzna Pavel21Janata Tomáš04
Zavoral Ivo22Kopal Aleš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
Golis Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:32 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Golis Radek
Otmar Milan st.
 
 
Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 
     0301
2.Fišarová Markéta
Dlouhý Dominik
 
 
Nesvadba Luboš
Machačka Martin
 
 
     3211
3.Golis RadekLutz Jan     0312
4.Otmar Milan st.Pfeifer Miroslav     0313
5.Fišarová MarkétaNesvadba Luboš     0314
6.Dlouhý DominikMachačka Martin     1315
7.Otmar Milan st.Lutz Jan     0316
8.Fišarová MarkétaPfeifer Miroslav     0317
9.Dlouhý DominikNesvadba Luboš     0318
10.Golis RadekMachačka Martin     2319
11.Fišarová MarkétaLutz Jan     03110
12.Dlouhý DominikPfeifer Miroslav     03  
13.Golis RadekNesvadba Luboš         
14.Otmar Milan st.Machačka Martin         
15.Dlouhý DominikLutz Jan         
16.Golis RadekPfeifer Miroslav         
17.Otmar Milan st.Nesvadba Luboš         
18.Fišarová MarkétaMachačka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Golis Radek02Lutz Jan30
Otmar Milan st.02Pfeifer Miroslav20
Fišarová Markéta03Nesvadba Luboš20
Dlouhý Dominik02Machačka Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota AVrchní
rozhodčí:
Hercík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
11:50Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:107:32 TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hercík Michal
Hercik Jaroslav st.
 
 
Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
     0301
2.Morávek Luděk
Hercík Jan
 
 
Hrubý Tomáš
Skalský Milan
 
 
     0302
3.Hercík MichalHrubý Jiří     3212
4.Hercik Jaroslav st.Pavlata Petr     0313
5.Morávek LuděkSkalský Milan     0314
6.Hercík JanHrubý Tomáš     0315
7.Hercik Jaroslav st.Hrubý Jiří     0316
8.Morávek LuděkPavlata Petr     0317
9.Hercík JanSkalský Milan     3027
10.Hercík MichalHrubý Tomáš     0328
11.Morávek LuděkHrubý Jiří     0329
12.Hercík JanPavlata Petr     13210
13.Hercík MichalSkalský Milan         
14.Hercik Jaroslav st.Hrubý Tomáš         
15.Hercík JanHrubý Jiří         
16.Hercík MichalPavlata Petr         
17.Hercik Jaroslav st.Skalský Milan         
18.Morávek LuděkHrubý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hercík Michal11Hrubý Jiří21
Hercik Jaroslav st.02Pavlata Petr30
Morávek Luděk03Skalský Milan11
Hercík Jan12Hrubý Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u Horek AVrchní
rozhodčí:
Kuřík Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:38 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suja Jan
Tesař Miloš
 
 
Jáč Miloš
Hlaváček Vladimír
 
 
     1301
2.Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
Kopiary Lubomír
Varcl Jakub
 
 
     3011
3.Suja JanJáč Miloš     0312
4.Kuřík Jan st.Hlaváček Vladimír     1313
5.Tesař MilošKopiary Lubomír     3223
6.Kuřík MartinVarcl Jakub     3233
7.Kuřík Jan st.Jáč Miloš     2334
8.Tesař MilošHlaváček Vladimír     0335
9.Kuřík MartinKopiary Lubomír     3245
10.Suja JanVarcl Jakub     0346
11.Tesař MilošJáč Miloš     0347
12.Kuřík MartinHlaváček Vladimír     0348
13.Suja JanKopiary Lubomír     0349
14.Kuřík Jan st.Varcl Jakub     3159
15.Kuřík MartinJáč Miloš     3169
16.Suja JanHlaváček Vladimír     03610
17.Kuřík Jan st.Kopiary Lubomír         
18.Tesař MilošVarcl Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suja Jan04Jáč Miloš31
Kuřík Jan st.12Hlaváček Vladimír40
Tesař Miloš12Kopiary Lubomír12
Kuřík Martin31Varcl Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
Klimenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34 TJ Sokol Vesec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Souček Josef
Nejedlo Josef
 
 
     0301
2.Klimenta Miroslav
Brumlich Ladislav st.
 
 
Pleštil Luděk
Jíra Jiří
 
 
     3211
3.Hartig PetrNejedlo Josef     1312
4.Brumlich Ladislav st.Jíra Jiří     1313
5.Brumlich Ladislav ml.Pleštil Luděk     3023
6.Klimenta MiroslavSouček Josef     0324
7.Vejnar JosefNejedlo Josef     0325
8.Brumlich Ladislav ml.Jíra Jiří     1326
9.Klimenta MiroslavPleštil Luděk     2327
10.Hartig PetrSouček Josef     0328
11.Brumlich Ladislav ml.Nejedlo Josef     3238
12.Klimenta MiroslavJíra Jiří     3048
13.Hartig PetrPleštil Luděk     2349
14.Vejnar JosefSouček Josef     03410
15.Klimenta MiroslavNejedlo Josef         
16.Hartig PetrJíra Jiří         
17.Vejnar JosefPleštil Luděk         
18.Brumlich Ladislav ml.Souček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hartig Petr03Nejedlo Josef21
Brumlich Ladislav st.01Jíra Jiří21
Brumlich Ladislav ml.21Pleštil Luděk21
Klimenta Miroslav12Souček Josef30
Vejnar Josef02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS