Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:33 TJ Sokol Nová Ves n. P. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Dominik
Fejfar Zdeněk
 
 
Hlubůček Vlastimil st.
Šteffan Jan
 
 
     1301
2.Golis Radek
Fišarová Markéta
 
 
Pěnička Michal
Mráz Luboš
 
 
     3211
3.Dlouhý DominikHlubůček Vlastimil st.     0312
4.Fišarová MarkétaPěnička Michal     3222
5.Fejfar ZdeněkŠteffan Jan     2323
6.Golis RadekMráz Luboš     3033
7.Fišarová MarkétaHlubůček Vlastimil st.     0334
8.Fejfar ZdeněkPěnička Michal     3144
9.Golis RadekŠteffan Jan     3054
10.Dlouhý DominikMráz Luboš     1355
11.Fejfar ZdeněkHlubůček Vlastimil st.     0356
12.Golis RadekPěnička Michal     3066
13.Dlouhý DominikŠteffan Jan     3276
14.Fišarová MarkétaMráz Luboš     3286
15.Golis RadekHlubůček Vlastimil st.     2387
16.Dlouhý DominikPěnička Michal     3197
17.Fišarová MarkétaŠteffan Jan     32107
18.Fejfar ZdeněkMráz Luboš     31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Dominik22Hlubůček Vlastimil st.40
Fišarová Markéta31Pěnička Michal04
Fejfar Zdeněk12Šteffan Jan13
Golis Radek31Mráz Luboš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SO Slaná u Semil ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:38545:636SO Slaná u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Luděk
Jenček Radek
 
 
Krejčí Richard
Strnad Jan
 
 
-6-6-4  0301
2.Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
Janata Tomáš
Kouble Daniel
 
 
-74-10-9 1302
3.Hercík Jaroslav ml.Kouble Daniel9-78-8-82303
4.Jenček RadekStrnad Jan-3-6-10  0304
5.Morávek LuděkJanata Tomáš-8-5-6  0305
6.Hercík JanKopal Aleš7148  3015
7.Jenček RadekKouble Daniel-6-5-4  0316
8.Morávek LuděkStrnad Jan-9-1-8  0317
9.Hercík JanJanata Tomáš5-16-783227
10.Hercík Jaroslav ml.Kopal Aleš688  3037
11.Morávek LuděkKouble Daniel-6-4-5  0338
12.Hercík JanStrnad Jan89-9-1093248
13.Hercík Jaroslav ml.Janata Tomáš9-88-793258
14.Jenček RadekKopal Aleš-10811-7-72359
15.Hercík JanKouble Daniel9-8-2953269
16.Hercík Jaroslav ml.Strnad Jan10910  3079
17.Jenček RadekJanata Tomáš-8-8-7  03710
18.Morávek LuděkKopal Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hercík Jaroslav ml.31Kouble Daniel31
Jenček Radek04Strnad Jan22
Morávek Luděk03Janata Tomáš22
Hercík Jan40Kopal Aleš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:03Konec
utkání
12:21Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:32 TJ Sokol Horní Branná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zavoral Ivo
Janda Vladimír
 
 
Varcl Matěj
Kopiary Lubomír
 
 
     3110
2.Tryzna Pavel
Krejčí Josef
 
 
Jáč Miloš
Mencl Kryštof
 
 
     3220
3.Tryzna PavelJáč Miloš     2321
4.Zavoral IvoMencl Kryštof     3231
5.Krejčí JosefKopiary Lubomír     2332
6.Janda VladimírVarcl Matěj     0333
7.Zavoral IvoJáč Miloš     2334
8.Krejčí JosefMencl Kryštof     3144
9.Janda VladimírKopiary Lubomír     3054
10.Tryzna PavelVarcl Matěj     3064
11.Krejčí JosefJáč Miloš     2365
12.Janda VladimírMencl Kryštof     3275
13.Tryzna PavelKopiary Lubomír     3085
14.Zavoral IvoVarcl Matěj     3295
15.Janda VladimírJáč Miloš     1396
16.Tryzna PavelMencl Kryštof     1397
17.Zavoral IvoKopiary Lubomír     31107
18.Krejčí JosefVarcl Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tryzna Pavel22Jáč Miloš40
Zavoral Ivo31Mencl Kryštof13
Krejčí Josef12Kopiary Lubomír13
Janda Vladimír22Varcl Matěj12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svaček Igor
Müller Ivan
 
 
Souček Josef
Nejedlo Josef
 
 
     3210
2.Leopold Mikuláš
Ouhrabka Michal
 
 
Jíra Jiří
Pleštil Luděk
 
 
     3120
3.Svaček IgorNejedlo Josef     3130
4.Müller IvanJíra Jiří     3040
5.Ouhrabka MichalPleštil Luděk     3050
6.Leopold MikulášSouček Josef     1351
7.Müller IvanNejedlo Josef     3161
8.Ouhrabka MichalJíra Jiří     3171
9.Leopold MikulášPleštil Luděk     3181
10.Svaček IgorSouček Josef     1382
11.Ouhrabka MichalNejedlo Josef     3092
12.Leopold MikulášJíra Jiří     30102
13.Svaček IgorPleštil Luděk         
14.Müller IvanSouček Josef         
15.Leopold MikulášNejedlo Josef         
16.Svaček IgorJíra Jiří         
17.Müller IvanPleštil Luděk         
18.Ouhrabka MichalSouček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svaček Igor11Nejedlo Josef03
Müller Ivan20Jíra Jiří03
Ouhrabka Michal30Pleštil Luděk02
Leopold Mikuláš21Souček Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33 TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Hrubý Tomáš
Skalský Milan
 
 
     3210
2.Klimenta Miroslav
Vejnar Josef
 
 
Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
     0311
3.Hartig PetrPavlata Petr     0312
4.Vejnar JosefPastorek Ondřej     3122
5.Klimenta MiroslavSkalský Milan     3032
6.Brumlich Ladislav ml.Hrubý Tomáš     0333
7.Vejnar JosefPavlata Petr     0334
8.Klimenta MiroslavHrubý Jiří     1335
9.Brumlich Ladislav ml.Skalský Milan     0336
10.Hartig PetrHrubý Tomáš     2337
11.Klimenta MiroslavPavlata Petr     0338
12.Brumlich Ladislav ml.Hrubý Jiří     0339
13.Hartig PetrSkalský Milan     3049
14.Vejnar JosefHrubý Tomáš     23410
15.Brumlich Ladislav ml.Pavlata Petr         
16.Hartig PetrHrubý Jiří         
17.Vejnar JosefSkalský Milan         
18.Klimenta MiroslavHrubý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hartig Petr12Pavlata Petr30
Vejnar Josef12Pastorek Ondřej01
Klimenta Miroslav12Skalský Milan12
Brumlich Ladislav ml.03Hrubý Tomáš30
   Hrubý Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u Horek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesař Miloš
Exner Tomáš
 
 
Nesvadba Luboš
Machačka Martin
 
 
     1301
2.Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 
     2302
3.Suja JanLutz Jan     1303
4.Kuřík MartinPfeifer Miroslav     3213
5.Tesař MilošMachačka Martin     2314
6.Kuřík Jan st.Nesvadba Luboš     3024
7.Kuřík MartinLutz Jan     0325
8.Tesař MilošPfeifer Miroslav     1326
9.Kuřík Jan st.Machačka Martin     3236
10.Suja JanNesvadba Luboš     3146
11.Tesař MilošLutz Jan     0347
12.Kuřík Jan st.Pfeifer Miroslav     3057
13.Suja JanMachačka Martin     3067
14.Kuřík MartinNesvadba Luboš     0368
15.Kuřík Jan st.Lutz Jan     3178
16.Suja JanPfeifer Miroslav     0379
17.Kuřík MartinMachačka Martin     3189
18.Tesař MilošNesvadba Luboš     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suja Jan22Lutz Jan31
Kuřík Martin22Pfeifer Miroslav22
Tesař Miloš04Machačka Martin13
Kuřík Jan st.40Nesvadba Luboš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS