Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:45 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Martin
Brož Kryštof
 
 
Varcl Jan st.
Kosař Václav
 
 
     0301
2.Brenner Radek
Vondrák Michal
 
 
Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
     1302
3.Pokorný MartinVarcl Jan st.     3112
4.Brož KryštofMencl Kryštof     2313
5.Brenner RadekBrenner Matěj     3123
6.Vondrák MichalKosař Václav     1324
7.Brož KryštofVarcl Jan st.     0325
8.Brenner RadekMencl Kryštof     0326
9.Vondrák MichalBrenner Matěj     1327
10.Pokorný MartinKosař Václav     3037
11.Brenner RadekVarcl Jan st.     1338
12.Vondrák MichalMencl Kryštof     0339
13.Pokorný MartinBrenner Matěj     23310
14.Brož KryštofKosař Václav     31410
15.Vondrák MichalVarcl Jan st.     13411
16.Pokorný MartinMencl Kryštof     13412
17.Brož KryštofBrenner Matěj     03413
18.Brenner RadekKosař Václav     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pokorný Martin22Varcl Jan st.31
Brož Kryštof13Mencl Kryštof40
Brenner Radek13Brenner Matěj31
Vondrák Michal04Kosař Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0 Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízek Jan
Sedláček Miroslav
 
 
Adamíra Jiří
Buriánek Jan
 
 
     3010
2.Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
Tauchman Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
     3020
3.Pařízek JanAdamíra Jiří     3030
4.Novák LubošBuriánek Jan     3040
5.Sedláček MiroslavTauchman Jiří     3050
6.Filip JosefAdamíra Jiří ml.     3060
7.Novák LubošAdamíra Jiří     3070
8.Sedláček MiroslavBuriánek Jan     3080
9.Filip JosefTauchman Jiří     3090
10.Pařízek JanAdamíra Jiří ml.     30100
11.Sedláček MiroslavAdamíra Jiří     30110
12.Mizera PetrBuriánek Jan     30120
13.Pařízek JanTauchman Jiří     30130
14.Novák LubošAdamíra Jiří ml.     30140
15.Mizera PetrAdamíra Jiří     30150
16.Pařízek JanBuriánek Jan     30160
17.Novák LubošTauchman Jiří     30170
18.Sedláček MiroslavAdamíra Jiří ml.     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pařízek Jan40Adamíra Jiří04
Novák Luboš40Buriánek Jan04
Sedláček Miroslav40Tauchman Jiří04
Filip Josef20Adamíra Jiří ml.04
Mizera Petr20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
restaurae u Slunce BenšeovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:24 Sokol Benešov u Semil

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinec Jan
Klikar Miloš
 
 
Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
     3210
2.Strnad Pavel
Seidl Jan
 
 
Samko Štefan
Hykman Marek
 
 
     3020
3.Martinec JanVáclavík Miroslav     1321
4.Seidl JanHykman Marek     3031
5.Klikar MilošSamko Štefan     0332
6.Strnad PavelBoháč Martin     3042
7.Seidl JanVáclavík Miroslav     0343
8.Klikar MilošHykman Marek     3153
9.Strnad PavelSamko Štefan     3063
10.Martinec JanBoháč Martin     1364
11.Klikar MilošVáclavík Miroslav     3074
12.Strnad PavelHykman Marek     3084
13.Martinec JanSamko Štefan     3294
14.Seidl JanBoháč Martin     2395
15.Strnad PavelVáclavík Miroslav     30105
16.Martinec JanHykman Marek     30115
17.Seidl JanSamko Štefan     03116
18.Klikar MilošBoháč Martin     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinec Jan22Václavík Miroslav22
Seidl Jan13Hykman Marek04
Klikar Miloš31Samko Štefan22
Strnad Pavel40Boháč Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LOMĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:187:54 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouš Zbyněk
Hrubec Zbyněk
 
 
Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
     0301
2.Návesník Stanislav
Vejnar Josef
 
 
Najbr Jiří
Móro Jaroslav
 
 
     2302
3.Vejnar JosefŠkaloud Miroslav     0303
4.Jirouš ZbyněkNajbr Jiří     0304
5.Návesník StanislavFlajšr Antonín     1305
6.Hrubec ZbyněkMóro Jaroslav     0306
7.Jirouš ZbyněkŠkaloud Miroslav     0307
8.Návesník StanislavNajbr Jiří     0308
9.Hrubec ZbyněkFlajšr Antonín     0309
10.Vejnar JosefMóro Jaroslav     03010
11.Návesník StanislavŠkaloud Miroslav     03011
12.Hrubec ZbyněkNajbr Jiří     03012
13.Vejnar JosefFlajšr Antonín     13013
14.Jirouš ZbyněkMóro Jaroslav     23014
15.Hrubec ZbyněkŠkaloud Miroslav     03015
16.Vejnar JosefNajbr Jiří     03016
17.Jirouš ZbyněkFlajšr Antonín     03017
18.Návesník StanislavMóro Jaroslav     13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vejnar Josef04Škaloud Miroslav40
Jirouš Zbyněk04Najbr Jiří40
Návesník Stanislav04Flajšr Antonín40
Hrubec Zbyněk04Móro Jaroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennáýRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:37 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
Krejsa Karel
David Lukáš
 
 
     3110
2.Kratochvíl Jaromír
Hudský Libor
 
 
David Jaroslav
Málek Lukáš
 
 
     0311
3.Jiříček JanMálek Lukáš     3021
4.Hudský LiborDavid Lukáš     0322
5.Novotný PavelDavid Jaroslav     0323
6.Kratochvíl JaromírKrejsa Karel     0324
7.Hudský LiborMálek Lukáš     2325
8.Novotný PavelDavid Lukáš     0326
9.Kratochvíl JaromírDavid Jaroslav     1327
10.Jiříček JanKrejsa Karel     3037
11.Novotný PavelMálek Lukáš     0338
12.Kratochvíl JaromírDavid Lukáš     1339
13.Jiříček JanDavid Jaroslav     3049
14.Hudský LiborKrál Libor     3059
15.Kratochvíl JaromírMálek Lukáš     03510
16.Jiříček JanDavid Lukáš     30610
17.Hudský LiborDavid Jaroslav     03611
18.Novotný PavelKrál Libor     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiříček Jan40Málek Lukáš31
Hudský Libor13David Lukáš31
Novotný Pavel04David Jaroslav31
Kratochvíl Jaromír04Krejsa Karel11
   Král Libor11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům v TatobitechRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:45 TJ Sokol Nová Ves n. P. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hyka Karel
Hyková Šárka
 
 
Kynčl Luboš
Fejfar Zdeněk
 
 
     1301
2.Hoření Radek
Jílek Miroslav
 
 
Zelenka Václav
Dlouhý Dominik
 
 
     0302
3.Hyka KarelZelenka Václav     2303
4.Hyková ŠárkaKynčl Luboš     3013
5.Hoření RadekDlouhý Dominik     0314
6.Jílek MiroslavFejfar Zdeněk     0315
7.Hyková ŠárkaZelenka Václav     3125
8.Hoření RadekKynčl Luboš     2326
9.Jílek MiroslavDlouhý Dominik     0327
10.Hyka KarelFejfar Zdeněk     0328
11.Hoření RadekZelenka Václav     1329
12.Jílek MiroslavKynčl Luboš     13210
13.Hyka KarelDlouhý Dominik     13211
14.Hyková ŠárkaFejfar Zdeněk     03212
15.Jílek MiroslavZelenka Václav     23213
16.Hyka KarelKynčl Luboš     32313
17.Hyková ŠárkaDlouhý Dominik     30413
18.Hoření RadekFejfar Zdeněk     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hyka Karel13Zelenka Václav31
Hyková Šárka31Kynčl Luboš22
Hoření Radek04Dlouhý Dominik31
Jílek Miroslav04Fejfar Zdeněk40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS