Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1014:33322:486TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočvara Vlastimil
Krásl Libor
 
 
Pištora Josef
Hubinger Lukáš
 
 
-9-7-1  0301
2.
 
 
Haralík Stanislav
Votípka Emanuel
 
 
WO    0302
3.Kočvara VlastimilHaralík Stanislav-74-11893212
4.Kolda PetrHubinger Lukáš-6-7-8  0313
5.Pištora JosefWO    0314
6.Krásl LiborVotípka Emanuel-10-11-8  0315
7.Kolda PetrHaralík Stanislav1087  3025
8.Hubinger LukášWO    0326
9.Krásl LiborPištora Josef-9-8-9  0327
10.Kočvara VlastimilVotípka Emanuel12-1095 3137
11.Haralík StanislavWO    0338
12.Krásl LiborHubinger Lukáš1078  3048
13.Kočvara VlastimilPištora Josef-9-38-8 1349
14.Kolda PetrVotípka Emanuel-610-4-11 13410
15.Krásl LiborHaralík Stanislav         
16.Kočvara VlastimilHubinger Lukáš         
17.Kolda PetrPištora Josef         
18.Votípka Emanuel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kočvara Vlastimil21Haralík Stanislav02
Kolda Petr12Hubinger Lukáš11
Krásl Libor12Pištora Josef20
   Votípka Emanuel21
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:18495:410TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomel Tomáš
Vyskočil Michal
 
 
Kára Petr
Tichý Květoslav
 
 
493  3010
2.Jež Dominik
Toula Vladimír
 
 
Hruška Jan
Tichý Dominik
 
 
787  3020
3.Suchomel TomášTichý Dominik7-106-1243230
4.Toula VladimírHruška Jan-65-104-22331
5.Jež DominikTichý Květoslav-7349 3141
6.Vyskočil MichalKára Petr7-9-95113251
7.Toula VladimírTichý Dominik-9-7-6  0352
8.Jež DominikHruška Jan78-8-663262
9.Vyskočil MichalTichý Květoslav107-411 3172
10.Suchomel TomášKára Petr367  3082
11.Jež DominikTichý Dominik8-9-8873292
12.Vyskočil MichalHruška Jan44-8-8832102
13.Suchomel TomášTichý Květoslav         
14.Toula VladimírKára Petr         
15.Vyskočil MichalTichý Dominik         
16.Suchomel TomášHruška Jan         
17.Toula VladimírTichý Květoslav         
18.Jež DominikKára Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchomel Tomáš20Tichý Dominik12
Toula Vladimír02Hruška Jan12
Jež Dominik30Tichý Květoslav02
Vyskočil Michal30Kára Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Král Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:38614:632TTC Elizza Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gomola Jan
Peštuka Zdeněk
 
 
Běhal Aleš
Rochowanski Lukáš
 
 
-5-6-5  0301
2.Lebl Ondřej
Dorko Tomáš
 
 
Kučala Viktor
Marat Filip
 
 
87-910 3111
3.Král LukášBěhal Aleš76-319 3121
4.Dorko TomášKučala Viktor9-9-159-52322
5.Lebl OndřejMarat Filip3-65-873232
6.Gomola JanRochowanski Lukáš515-8-843242
7.Dorko TomášBěhal Aleš6-7-8-7 1343
8.Lebl OndřejKučala Viktor-643-9-82344
9.Gomola JanMarat Filip588  3054
10.Král LukášRochowanski Lukáš11-6-119-32355
11.Lebl OndřejBěhal Aleš-15-8-9 1356
12.Gomola JanKučala Viktor-12-45-3 1357
13.Král LukášMarat Filip4-49-873267
14.Dorko TomášRochowanski Lukáš-6-3-2  0368
15.Gomola JanBěhal AlešWO    3078
16.Král LukášKučala Viktor-7-6-5  0379
17.Dorko TomášMarat Filip5-7-8-9 13710
18.Lebl OndřejRochowanski Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Lukáš22Běhal Aleš21
Dorko Tomáš04Kučala Viktor40
Lebl Ondřej12Marat Filip13
Gomola Jan21Rochowanski Lukáš21
WO10WO01
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39662:691nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buchar Michael
Suvorov Maxim
 
 
Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
-7-8-5  0301
2.Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
Knobloch Miroslav
Krameš Jan
 
 
54-74 3111
3.Suvorov MaximPospíšil Milan-6-7-11  0312
4.Buchar MichaelKnobloch Miroslav-994-793222
5.Beran TomášMráz Jiří-8-38-8 1323
6.Beran MatějZunt Zdeněk6107  3033
7.Buchar MichaelPospíšil Milan89-10-8-92334
8.Beran TomášKnobloch Miroslav57-7-953244
9.Beran MatějMráz Jiří97-911 3154
10.Suvorov MaximZunt Zdeněk-8979 3164
11.Beran TomášPospíšil Milan-9-7-6  0365
12.Beran MatějKnobloch Miroslav-687-9-132366
13.Suvorov MaximMráz Jiří8-89-3113276
14.Buchar MichaelKrameš Jan-8-7-9  0377
15.Beran MatějPospíšil Milan-5-6-8  0378
16.Suvorov MaximKnobloch Miroslav4-787 3188
17.Buchar MichaelMráz Jiří-5-979-62389
18.Beran TomášKrameš Jan-2-310693299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suvorov Maxim31Pospíšil Milan40
Buchar Michael13Knobloch Miroslav13
Beran Tomáš22Mráz Jiří22
Beran Matěj22Zunt Zdeněk02
   Krameš Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:21511:456TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Martin
Jírovec Martin
 
 
Kočí Štěpán
Schmidtmayer František
 
 
-8987 3110
2.Hák Zdeněk
Vidlák Miloš
 
 
Abdullin Denis
Červenka Jan
 
 
-8-7-6  0311
3.Jírovec MartinČervenka Jan5-87-833221
4.Semrád MartinAbdullin Denis5-6-97-62322
5.Vidlák MilošSchmidtmayer František10-98-883232
6.Hák ZdeněkKočí Štěpán873  3042
7.Semrád MartinČervenka Jan10-594 3152
8.Vidlák MilošAbdullin Denis11-79-313262
9.Hák ZdeněkSchmidtmayer František41312  3072
10.Jírovec MartinKočí Štěpán565  3082
11.Vidlák MilošČervenka Jan-2-11-6  0383
12.Hák ZdeněkAbdullin Denis69-6-443293
13.Jírovec MartinSchmidtmayer František-1116-81132103
14.Semrád MartinKočí Štěpán         
15.Hák ZdeněkČervenka Jan         
16.Jírovec MartinAbdullin Denis         
17.Semrád MartinSchmidtmayer František         
18.Vidlák MilošKočí Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírovec Martin30Červenka Jan12
Semrád Martin11Abdullin Denis12
Vidlák Miloš21Schmidtmayer František03
Hák Zdeněk30Kočí Štěpán02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Branžovský Milan
Fexa Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Kárník Tomáš
Hudek Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Branžovský MilanWO    3030
4.Hudek TomášWO    3040
5.Fexa MartinWO    3050
6.Kárník TomášWO    3060
7.Hudek TomášWO    3070
8.Fexa MartinWO    3080
9.Kárník TomášWO    3090
10.Branžovský MilanWO    30100
11.Fexa Martin         
12.Kárník Tomáš         
13.Branžovský Milan         
14.Hudek Tomáš         
15.Kárník Tomáš         
16.Branžovský Milan         
17.Hudek Tomáš         
18.Fexa Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010
soupeř se k utkání nedostavil

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy