Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17528:440TJ Sokol Michle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kucharčík Jan
Veselý Vojtěch
 
 
Kubera František
Řepík Jaroslav
 
 
9-99-9-52301
2.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Gruber Josef
Kačinetz Alan
 
 
526  3011
3.Veselý VojtěchŘepík Jaroslav811-3-953221
4.Ambrož JiříGruber Josef6119  3031
5.Zámyslický JaroslavKubera František-8-76373241
6.Černoch JanKačinetz Alan529  3051
7.Ambrož JiříŘepík Jaroslav9-6-11-10 1352
8.Zámyslický JaroslavGruber Josef8-369 3162
9.Černoch JanKubera František566  3072
10.Veselý VojtěchKačinetz Alan-898-8-112373
11.Zámyslický JaroslavŘepík Jaroslav-77-6-8 1374
12.Černoch JanGruber Josef939  3084
13.Veselý VojtěchMazánek Jiří858  3094
14.Ambrož JiříKačinetz Alan677  30104
15.Černoch JanŘepík Jaroslav5-5   11  
16.Veselý VojtěchGruber Josef         
17.Ambrož JiříMazánek Jiří         
18.Zámyslický JaroslavKačinetz Alan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Vojtěch21Řepík Jaroslav21
Ambrož Jiří21Gruber Josef03
Zámyslický Jaroslav21Kubera František02
Černoch Jan30Kačinetz Alan12
   Mazánek Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26576:535TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil David
Sklenář Ondřej
 
 
Růžička Filip
Mirovský Ondřej
 
 
8116  3010
2.Kaba Radka
Kulveit Jonáš
 
 
Vomlel Lukáš
Polcar Vojtěch
 
 
-73-7-6 1311
3.Sklenář OndřejPolcar Vojtěch-12-510593221
4.Pospíšil DavidVomlel Lukáš9-8-8-7 1322
5.Kaba RadkaRůžička Filip12-3-9853232
6.Kulveit JonášMirovský Ondřej-77-10-8 1333
7.Pospíšil DavidPolcar Vojtěch855  3043
8.Kaba RadkaVomlel Lukáš6315  3053
9.Kulveit JonášRůžička Filip-9-10-8  0354
10.Sklenář OndřejMirovský Ondřej-11-89643264
11.Kaba RadkaPolcar Vojtěch3710  3074
12.Kulveit JonášVomlel Lukáš-8497 3184
13.Sklenář OndřejRůžička Filip-4129-893294
14.Pospíšil DavidMirovský Ondřej-3-8-8  0395
15.Kulveit JonášPolcar Vojtěch67-7-8532105
16.Sklenář OndřejVomlel Lukáš3-656 31  
17.Pospíšil DavidRůžička Filip         
18.Kaba RadkaMirovský Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sklenář Ondřej30Polcar Vojtěch04
Pospíšil David12Vomlel Lukáš12
Kaba Radka30Růžička Filip12
Kulveit Jonáš22Mirovský Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35663:688TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Svoboda Robert
 
 
Přáda Jaroslav
Srnka Jan
 
 
-88-7783210
2.Nejedlý Pavel
Šimáček Milan
 
 
Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
-5-8-7  0311
3.Svoboda RobertSrnka Jan-10-125493221
4.Balák PavelKocábek Pavel-811-7-8 1322
5.Nejedlý PavelPřáda Jaroslav9-4-5-8 1323
6.Šimáček MilanEberl Milan725  3033
7.Balák PavelSrnka Jan5-4-7-3 1334
8.Nejedlý PavelKocábek Pavel11-58-7-92335
9.Šimáček MilanPřáda Jaroslav8-1711 3145
10.Svoboda RobertEberl Milan-64412 3155
11.Nejedlý PavelSrnka Jan-2-4-4  0356
12.Šimáček MilanKocábek Pavel86-97 3166
13.Svoboda RobertPřáda Jaroslav9-99-693276
14.Balák PavelEberl Milan4710  3086
15.Šimáček MilanSrnka Jan-4-1168-72387
16.Svoboda RobertKocábek Pavel5-659 3197
17.Balák PavelPřáda Jaroslav12-3-510WO2398
18.Nejedlý PavelEberl Milan1212-54 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Robert40Srnka Jan31
Balák Pavel13Kocábek Pavel22
Nejedlý Pavel13Přáda Jaroslav22
Šimáček Milan31Eberl Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:20578:372AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gaydoš Vít
Martiška Jan
 
 
Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
998  3010
2.Skopec Daniel
Kohlmannová Aneta
 
 

 
 
WO    3020
3.Kohlmannová AnetaNěmeček Jiří811-8-4-42321
4.Martiška JanHron Jiří6-12-7-8 1322
5.Skopec DanielRys Vilém-88-6-7 1323
6.Gaydoš VítWO    3033
7.Martiška JanNěmeček Jiří-10611-1043243
8.Skopec DanielHron Jiří9-13-14-5 1344
9.Gaydoš VítRys Vilém-10-47-7 1345
10.Kohlmannová AnetaWO    3055
11.Skopec DanielNěmeček Jiří7-5-16-8 1356
12.Gaydoš VítHron Jiří9810  3066
13.Kohlmannová AnetaRys VilémWO    3076
14.Martiška JanWO    3086
15.Gaydoš VítNěmeček JiříWO    3096
16.Kohlmannová AnetaHron JiříWO    30106
17.Martiška JanRys Vilém         
18.Skopec Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kohlmannová Aneta01Němeček Jiří21
Martiška Jan11Hron Jiří21
Skopec Daniel03Rys Vilém20
Gaydoš Vít11   
WO70WO07



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31663:648TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Hondlík Josef
Kočvara Tomáš
 
 
10-1179 3110
2.Černý Martin
Sochor Adam
 
 
Müller Radek
Moravec Roman
 
 
-8-96-3 1311
3.Forgáč AndrejMüller Radek-5-7-13  0312
4.Sochor AdamKočvara Tomáš379  3022
5.Flekač TomášHondlík Josef711-39 3132
6.Černý MartinMoravec Roman697  3042
7.Sochor AdamMüller Radek69-9-4-72343
8.Flekač TomášKočvara Tomáš6-345 3153
9.Černý MartinHondlík Josef1288  3063
10.Forgáč AndrejMoravec Roman-4-978-112364
11.Flekač TomášMüller Radek-1211911 3174
12.Černý MartinKočvara Tomáš664  3084
13.Forgáč AndrejHondlík Josef3-8-4-6 1385
14.Sochor AdamMoravec Roman-5-66-8 1386
15.Černý MartinMüller Radek9-8-6-3 1387
16.Forgáč AndrejKočvara Tomáš-87-10793297
17.Sochor AdamHondlík Josef-7-10-11  0398
18.Flekač TomášMoravec Roman14-1277 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Forgáč Andrej13Müller Radek31
Sochor Adam13Kočvara Tomáš04
Flekač Tomáš40Hondlík Josef22
Černý Martin31Moravec Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:843:33721:679TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Petr
Fišar Martin
 
 
Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
7-5-11683210
2.Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
9-96-3-62311
3.Provazník PetrChlumský Petr-710-310-72312
4.Milek PetrRemunda Štěpán-89710 3122
5.Rulec JakubHorák Dominik975  3032
6.Pour TomášVokurka Miloslav-108-7-3 1333
7.Milek PetrChlumský Petr10-8-810-82334
8.Rulec JakubRemunda Štěpán-84-66-92335
9.Pour TomášHorák Dominik5-976 3145
10.Provazník PetrVokurka Miloslav7-64-7-82346
11.Rulec JakubChlumský Petr-7-102-7 1347
12.Pour TomášRemunda Štěpán973  3057
13.Provazník PetrHorák Dominik-7-75-8 1358
14.Milek PetrVokurka Miloslav76-46 3168
15.Pour TomášChlumský Petr-108108 3178
16.Provazník PetrRemunda Štěpán8-7-8963288
17.Milek PetrHorák Dominik-98104 3198
18.Rulec JakubVokurka Miloslav1078  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Petr13Chlumský Petr31
Milek Petr31Remunda Štěpán13
Rulec Jakub22Horák Dominik13
Pour Tomáš31Vokurka Miloslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy