Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc NeředínRozhodčí:Gregor Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:Stania Jindřich
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:18516:445KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knybel Kamil
Dzida Jan
 
 
Kovačik Jakub
Valošek Jan
 
 
-6387 3110
2.Wallik Lukáš
Vícha Radomír
 
 
Chalupa Jakub
Dočkal Tomáš
 
 
-8-9-7  0311
3.Vícha RadomírKovačik Jakub-1111-3-4 1312
4.Knybel KamilValošek Jan1068  3022
5.Wallik LukášChalupa Jakub-8-610-1 1323
6.Dzida JanDočkal Tomáš431  3033
7.Knybel KamilKovačik Jakub6106  3043
8.Wallik LukášValošek Jan-107-108-62344
9.Dzida JanChalupa Jakub4107  3054
10.Vícha RadomírDočkal Tomáš687  3064
11.Wallik LukášKovačik Jakub-8-8-4  0365
12.Dzida JanValošek Jan466  3075
13.Vícha RadomírChalupa Jakub6-12-10973285
14.Knybel KamilDočkal Tomáš71010  3095
15.Dzida JanKovačik Jakub11103  30105
16.Vícha RadomírValošek Jan10    10  
17.Knybel KamilChalupa Jakub         
18.Wallik LukášDočkal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vícha Radomír21Kovačik Jakub22
Knybel Kamil30Valošek Jan12
Wallik Lukáš03Chalupa Jakub12
Dzida Jan40Dočkal Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Burdík Vítězslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:Musiol Kamil
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1016:31409:482SK Přerov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Siebert Karel
 
 
Skopal Dalibor
Skalský Ondřej
 
 
9-6-1210-82301
2.Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
Vlach Martin
Soukup Adam
 
 
-67-6-7 1302
3.Siebert KarelSkopal Dalibor-7-10413-52303
4.Harazim ZdeněkSoukup Adam-99-106-52304
5.Wollný MichalVlach Martin-46-8-10 1305
6.Burdík VítězslavSkalský Ondřej-10898 3115
7.Harazim ZdeněkSkopal Dalibor6-8-5-8 1316
8.Wollný MichalSoukup Adam-9-3-9  0317
9.Burdík VítězslavVlach Martin7-48-13-22318
10.Siebert KarelSkalský Ondřej-89-7-9 1319
11.Wollný MichalSkopal Dalibor-4-59-11 13110
12.Burdík VítězslavSoukup Adam-8-5-5  03  
13.Siebert KarelVlach Martin         
14.Harazim ZdeněkSkalský Ondřej         
15.Burdík VítězslavSkopal Dalibor         
16.Siebert KarelSoukup Adam         
17.Harazim ZdeněkVlach Martin         
18.Wollný MichalSkalský Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Siebert Karel02Skopal Dalibor30
Harazim Zdeněk02Soukup Adam20
Wollný Michal03Vlach Martin20
Burdík Vítězslav11Skalský Ondřej11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ HolešovRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12451:379TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štalzer Adam
Vybíral Filip
 
 
Klůj Bronislav
Stoklásek David
 
 
9-9109 3110
2.Kupec Rostislav
Krupník Jan
 
 
Sekanina Karel
Doležel Radek st.
 
 
998  3020
3.Kupec RostislavSekanina Karel-3-9-5  0321
4.Krupník JanKlůj Bronislav-5-499-102322
5.Vybíral FilipDoležel Radek st.7-884 3132
6.Štalzer AdamStoklásek David684  3042
7.Krupník JanSekanina Karel897  3052
8.Vybíral FilipKlůj Bronislav-91012-1143262
9.Štalzer AdamDoležel Radek st.7210  3072
10.Kupec RostislavStoklásek David69-87 3182
11.Vybíral FilipSekanina Karel-101175 3192
12.Štalzer AdamKlůj Bronislav794  30102
13.Kupec RostislavDoležel Radek st.         
14.Krupník JanStoklásek David         
15.Štalzer AdamSekanina Karel         
16.Kupec RostislavKlůj Bronislav         
17.Krupník JanDoležel Radek st.         
18.Vybíral FilipStoklásek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kupec Rostislav11Sekanina Karel12
Krupník Jan11Klůj Bronislav12
Vybíral Filip30Doležel Radek st.02
Štalzer Adam30Stoklásek David02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:KST VsetínRozhodčí:Vicherková Šárka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí:Skulina Bohumil
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:39704:734KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Solanský Petr
Cabiš Michal
 
 
Slováček Libor
Došek Jaroslav
 
 
8-85-9-22301
2.Velebil Lukáš
Solanský Pavel
 
 
Vaculík Vladimír
Černohorský Tomáš
 
 
11107  3011
3.Solanský PetrSlováček Libor8-6-3-8 1312
4.Mikeska JakubDošek Jaroslav85-109 3122
5.Solanský PavelVaculík Vladimír7-91112 3132
6.Velebil LukášČernohorský Tomáš8-999 3142
7.Mikeska JakubSlováček Libor88-8-11-112343
8.Solanský PavelDošek Jaroslav-1011108 3153
9.Velebil LukášVaculík Vladimír6-6-9843263
10.Solanský PetrČernohorský Tomáš811-5-5-62364
11.Solanský PavelSlováček Libor-10-8-7  0365
12.Velebil LukášDošek Jaroslav-8-77-7 1366
13.Cabiš MichalVaculík Vladimír-7-8-6  0367
14.Mikeska JakubČernohorský Tomáš-7489 3177
15.Velebil LukášSlováček Libor-6-510883287
16.Cabiš MichalDošek Jaroslav-78-12-5 1388
17.Mikeska JakubVaculík Vladimír-997-5-82389
18.Solanský PavelČernohorský Tomáš-75-12-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Solanský Petr02Slováček Libor31
Mikeska Jakub22Došek Jaroslav22
Solanský Pavel22Vaculík Vladimír22
Velebil Lukáš31Černohorský Tomáš22
Cabiš Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:Křenek Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:Skřidlovský Martin
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:31404:488TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Pavel
Hladil David
 
 
Jahůdka Petr
Račák Vítězslav
 
 
-77-7-8 1301
2.Orlovský Pavel
Kuběna Stanislav
 
 
Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
-12-810-4 1302
3.Hladil DavidRačák Vítězslav8-6-79-82303
4.Vlček PavelJahůdka Petr-8-77-3 1304
5.Orlovský PavelKřen Lubor-7-6-8  0305
6.Kuběna StanislavBojko Karel-9-11-8  0306
7.Vlček PavelRačák Vítězslav-4-689-32307
8.Orlovský PavelJahůdka Petr-9813-4-52308
9.Kuběna StanislavKřen Lubor877  3018
10.Hladil DavidBojko Karel-7-3-13  0319
11.Orlovský PavelRačák Vítězslav-8992 3129
12.Kuběna StanislavJahůdka Petr98-4-8-423210
13.Hladil DavidKřen Lubor-886-6-823  
14.Vlček PavelBojko Karel         
15.Kuběna StanislavRačák Vítězslav         
16.Hladil DavidJahůdka Petr         
17.Vlček PavelKřen Lubor         
18.Orlovský PavelBojko Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hladil David02Račák Vítězslav21
Vlček Pavel02Jahůdka Petr30
Orlovský Pavel12Křen Lubor11
Kuběna Stanislav12Bojko Karel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANTVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín BRozhodčí:Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:Aleš Tomáš
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:21601:412TTC FRÝDLANT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Hrabec Michal
 
 
Palásek Michal
Nedbálek Michal
 
 
-599-543210
2.Maršálek Vladimír
Vévoda Ondřej
 
 

 
 
WO    3020
3.Maršálek VladimírPalásek Michal523  3030
4.Vévoda OndřejOharek David-10-109-8 1331
5.Tobola PetrNedbálek Michal811-7-9-82332
6.Hrabec MichalWO    3042
7.Vévoda OndřejPalásek Michal3-9-14523252
8.Tobola PetrOharek David-98-79-72353
9.Hrabec MichalNedbálek Michal-88-11-7 1354
10.Maršálek VladimírWO    3064
11.Tobola PetrPalásek Michal3-10124 3174
12.Hrabec MichalOharek David8410  3084
13.Maršálek VladimírNedbálek Michal9-10-78-92385
14.Vévoda OndřejWO    3095
15.Hrabec MichalPalásek Michal-7737 31105
16.Maršálek VladimírOharek David         
17.Vévoda OndřejNedbálek Michal         
18.Tobola Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Maršálek Vladimír11Palásek Michal04
Vévoda Ondřej11Oharek David21
Tobola Petr12Nedbálek Michal30
Hrabec Michal21   
WO40WO04
Žlutá karte - Maršálek Vladimír: kopnutí do stolu

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy