Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šauer Robert
Duraj Vojtěch
 
 
Pour Jan
Pour Jiří
 
 
     0301
2.Čech Jiří
Kozelka Martin
 
 
Zuska Jan
Zuska Josef
 
 
     3011
3.Šauer RobertPour Jan     0312
4.Čech JiříPour Jiří     0313
5.Bradna ZdeněkZuska Jan     3223
6.Kozelka MartinZuska Josef     3033
7.Čech JiříPour Jan     0334
8.Bradna ZdeněkPour Jiří     2335
9.Kozelka MartinZuska Jan     3045
10.Šauer RobertZuska Josef     3055
11.Bradna ZdeněkPour Jan     1356
12.Kozelka MartinPour Jiří     0357
13.Šauer RobertZuska Jan     3167
14.Čech JiříBaron Eduard     3077
15.Kozelka MartinPour Jan     1378
16.Šauer RobertPour Jiří     1379
17.Čech JiříZuska Jan     3089
18.Bradna ZdeněkBaron Eduard     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šauer Robert22Pour Jan40
Čech Jiří22Pour Jiří40
Bradna Zdeněk22Zuska Jan04
Kozelka Martin22Zuska Josef02
   Baron Eduard02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RadniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:39 TJ Sokol Těně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibil Jiří
Dienstbier Bohuslav
 
 
Krajdl Roman
Poch Petr
 
 
     3210
2.Milfait Václav
Loukota Petr
 
 
Dobrý Jan
Tomášek Martin
 
 
     1311
3.Přibil JiříKrajdl Roman     3021
4.Krchov JosefPoch Petr     1322
5.Milfait VáclavTomášek Martin     1323
6.Dienstbier BohuslavDobrý Jan     3033
7.Krchov JosefKrajdl Roman     1334
8.Milfait VáclavPoch Petr     1335
9.Dienstbier BohuslavTomášek Martin     2336
10.Přibil JiříDobrý Jan     3146
11.Loukota PetrKrajdl Roman     1347
12.Dienstbier BohuslavPoch Petr     0348
13.Přibil JiříTomášek Martin     3058
14.Krchov JosefDobrý Jan     1359
15.Dienstbier BohuslavKrajdl RomanWO    03510
16.Přibil JiříPoch Petr     13511
17.Krchov JosefTomášek Martin     13512
18.Loukota PetrHájek Dušan     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přibil Jiří31Krajdl Roman21
Krchov Josef04Poch Petr40
Milfait Václav02Tomášek Martin31
Dienstbier Bohuslav12Dobrý Jan12
Loukota Petr11Hájek Dušan01
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kornatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečková Jaroslava
Janeček Jaroslav
 
 
Krátký Petr
Šustr Michal
 
 
     3210
2.Havel Miroslav
Šlapák Jaroslav
 
 
Šula Milan
Podsedník Jan
 
 
     2311
3.Janeček JaroslavKrátký Petr     3221
4.Šlapák JaroslavŠustr Michal     2322
5.Havel MiroslavŠula Milan     3032
6.Janečková JaroslavaPodsedník Jan     2333
7.Šlapák JaroslavKrátký Petr     0334
8.Havel MiroslavŠustr Michal     3244
9.Janečková JaroslavaŠula Milan     3254
10.Janeček JaroslavPodsedník Jan     3064
11.Havel MiroslavKrátký Petr     2365
12.Janečková JaroslavaŠustr Michal     1366
13.Janeček JaroslavŠula Milan     3076
14.Šlapák JaroslavPodsedník Jan     1377
15.Janečková JaroslavaKrátký Petr     2378
16.Janeček JaroslavŠustr Michal     3088
17.Šlapák JaroslavŠula Milan     0389
18.Havel MiroslavPodsedník Jan     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janeček Jaroslav40Krátký Petr31
Šlapák Jaroslav04Šustr Michal22
Havel Miroslav31Šula Milan13
Janečková Jaroslava13Podsedník Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rokycany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HoloubkověRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:50 SK Rokycany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Martin
Šilpoch Václav
 
 
Čejka Petr
Budín Václav
 
 
     0301
2.Marek Pavel
Váňa Martin
 
 
Bistřický Bohumír
Valenta Miroslav
 
 
     3211
3.Váňa MartinČejka Petr     1312
4.Marek PavelValenta Miroslav     3122
5.Šilpoch VáclavBudín Václav     1323
6.Plaček MartinBistřický David     2324
7.Marek PavelČejka Petr     2325
8.Šilpoch VáclavValenta Miroslav     0326
9.Plaček MartinBudín Václav     2327
10.Váňa MartinKošek Michal     1328
11.Šilpoch VáclavČejka Petr     0329
12.Plaček MartinValenta Miroslav     03210
13.Váňa MartinBudín Václav     03211
14.Marek PavelKošek Michal     13212
15.Plaček MartinČejka Petr     23213
16.Váňa MartinValenta Miroslav     03214
17.Marek PavelBudín Václav     32314
18.Šilpoch VáclavKošek Michal     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Váňa Martin04Čejka Petr40
Marek Pavel22Valenta Miroslav31
Šilpoch Václav04Budín Václav31
Plaček Martin04Bistřický David10
   Košek Michal30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 Osek, Sokolovna u křižovatky na VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:43 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikuta Stanislav
Zoubele Slavomír
 
 
Palek Vladimír
Hofman Martin
 
 
     1301
2.Sloup Pavel
Havlíček Zdeněk
 
 
Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
     0302
3.Zoubele SlavomírHofman Martin     0303
4.Havlíček ZdeněkRuckauf Michal     0304
5.Mikuta StanislavHofman Petr ml.     0305
6.Sloup PavelPalek Vladimír     3115
7.Havlíček ZdeněkHofman Martin     0316
8.Mikuta StanislavRuckauf Michal     0317
9.Sloup PavelHofman Petr ml.     3127
10.Zoubele SlavomírPalek Vladimír     3037
11.Mikuta StanislavHofman Martin     3247
12.Sloup PavelRuckauf Michal     2348
13.Zoubele SlavomírHofman Petr ml.     3158
14.Havlíček ZdeněkPalek Vladimír     3268
15.Sloup PavelHofman Martin     2369
16.Zoubele SlavomírRuckauf Michal     23610
17.Havlíček ZdeněkHofman Petr ml.     03611
18.Mikuta StanislavPalek Vladimír     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zoubele Slavomír22Hofman Martin31
Havlíček Zdeněk13Ruckauf Michal40
Mikuta Stanislav13Hofman Petr ml.22
Sloup Pavel22Palek Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:CheznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:44 Cheznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedlecký Josef
Lev Josef
 
 
Holý Miloš
Šťastný Jaroslav
 
 
     0301
2.Boháček Václav
Ineman František
 
 
Kopp Stanislav
Marek Jakub
 
 
     3111
3.Boháček VáclavHolý Miloš     0312
4.Ineman FrantišekKopp Stanislav     2313
5.Lev JosefMarek Jakub     1314
6.Sedlecký JosefŠťastný Jaroslav     0315
7.Ineman FrantišekHolý Miloš     2316
8.Lev JosefKopp Stanislav     1317
9.Sedlecký JosefMarek Jakub     3027
10.Boháček VáclavŠťastný Jaroslav     0328
11.Lev JosefHolý Miloš     0329
12.Sedlecký JosefKopp Stanislav     13210
13.Boháček VáclavMarek Jakub     32310
14.Ineman FrantišekMarek Libor     31410
15.Sedlecký JosefHolý Miloš     13411
16.Boháček VáclavKopp StanislavWO    03412
17.Ineman FrantišekMarek Jakub     31512
18.Lev JosefMarek LiborWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Boháček Václav12Holý Miloš40
Ineman František22Kopp Stanislav30
Lev Josef03Marek Jakub13
Sedlecký Josef13Šťastný Jaroslav20
   Marek Libor01
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline