Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žáků_2.část Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:AMON Kunovice BVrchní
rozhodčí:
Bureš Petr
HOSTUJÍCÍ:Bojkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:15396:317AMON Kunovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stodůlka Rostislav
Chvatík Marek
 
 
Kuchař Jakub st.
Rak David st.
 
 
-9654 3110
2.Pavlíček MatyášChovanec Matyáš st.-125-8-6 1311
3.Stodůlka RostislavRak David st.134  3021
4.Chvatík MarekKuchař Jakub st.1110-115 3131
5.Stodůlka RostislavChovanec Matyáš st.-9-151583241
6.Pavlíček MatyášKuchař Jakub st.-9-10-11  0342
7.Chvatík MarekRak David st.659  3052
8.Stodůlka RostislavKuchař Jakub st.4-11-10173262
9.Chvatík MarekChovanec Matyáš st.584  3072
10.Pavlíček MatyášRak David st.-8-10-7  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pavlíček Matyáš03Chovanec Matyáš st.12
Stodůlka Rostislav30Rak David st.12
Chvatík Marek30Kuchař Jakub st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žáků_2.část Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Komňa AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KomňaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8403:282Komňa A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toman Dalibor
Zetík Lukáš
 
 
Capanda Tadeáš
Trojek Štěpán
 
 
776  3010
2.Mlček LadislavMíšková Kateřina154  3020
3.Zetík LukášCapanda Tadeáš46-8-723230
4.Toman DaliborTrojek Štěpán1176  3040
5.Zetík LukášMíšková Kateřina566  3050
6.Mlček LadislavTrojek Štěpán7512  3060
7.Toman DaliborCapanda Tadeáš10-7-6493270
8.Zetík LukášTrojek Štěpán-11-84493280
9.Toman DaliborMíšková Kateřina8-1096 3190
10.Mlček LadislavCapanda Tadeáš-81128 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mlček Ladislav30Míšková Kateřina03
Zetík Lukáš30Capanda Tadeáš03
Toman Dalibor30Trojek Štěpán03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žáků_2.část Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Bílovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Ostr. Nová Ves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16331:311Bílovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holák David
Hyža Pavel ml.
 
 
Pšurný Matěj
Mareček Filip
 
 
-98-104113210
2.Tománek MarekSvoboda Šimon369  3020
3.Holák DavidPšurný Matěj-98-9-5 1321
4.Hyža Pavel ml.Mareček Filip-10-98873231
5.Holák DavidSvoboda Šimon334  3041
6.Tománek MarekMareček Filip10-7-6-9 1342
7.Hyža Pavel ml.Pšurný Matěj-4-4-4  0343
8.Holák DavidMareček Filip477  3053
9.Hyža Pavel ml.Svoboda Šimon3128  3063
10.Tománek MarekPšurný Matěj-2-2-6  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tománek Marek12Svoboda Šimon03
Holák David21Pšurný Matěj30
Hyža Pavel ml.21Mareček Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žáků_2.část Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany - Ořechov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bílovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0332:113Vážany - Ořechov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schestauber Michal
Nevařilová Magdaléna
 
 
Svoboda Tomáš
Bednařík Radek
 
 
433  3010
2.Nevařilová MagdalénaKašný Jakub141  3020
3.Schestauber MichalSvoboda Tomáš146  3030
4.Chmelař LukášBednařík Radek455  3040
5.Schestauber MichalKašný Jakub1134  3050
6.Nevařilová MagdalénaBednařík Radek224  3060
7.Chmelař LukášSvoboda Tomáš612  3070
8.Schestauber MichalBednařík Radek482  3080
9.Chmelař LukášKašný Jakub452  3090
10.Nevařilová MagdalénaSvoboda Tomáš453  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nevařilová Magdaléna30Kašný Jakub03
Schestauber Michal30Svoboda Tomáš03
Chmelař Lukáš30Bednařík Radek03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy