Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náves 10, ÚholičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:16608:471TJ Úholičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rudolf Tomáš
Vojtěch Dušan
 
 
Novák Ondřej
Lauko Ladislav
 
 
8611  3010
2.Carvan Miloslav
Navrátil Lukáš
 
 
Pecháček Jiří
Šoltés Martin
 
 
367  3020
3.Rudolf TomášPecháček Jiří557  3030
4.Navrátil LukášNovák Ondřej11-689 3140
5.Vojtěch DušanLauko Ladislav536  3050
6.Carvan MiloslavŠoltés Martin-6-2-5  0351
7.Navrátil LukášPecháček Jiří8-5-81363261
8.Vojtěch DušanNovák Ondřej546  3071
9.Carvan MiloslavLauko Ladislav5-7-8-8 1372
10.Rudolf Tomᚊoltés Martin832  3082
11.Vojtěch DušanIhl Roman458  3092
12.Carvan MiloslavNovák Ondřej-10-610-5 1393
13.Rudolf TomášLauko Ladislav495  30103
14.Navrátil Lukᚊoltés Martin-47109 31113
15.Carvan MiloslavIhl Roman593  30123
16.Rudolf TomášNovák Ondřej471  30133
17.Navrátil LukášLauko Ladislav-6-99-7 13134
18.Vojtěch DušanŠoltés Martin1096  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rudolf Tomáš40Pecháček Jiří02
Navrátil Lukáš31Novák Ondřej13
Vojtěch Dušan40Lauko Ladislav22
Carvan Miloslav13Šoltés Martin13
   Ihl Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LibčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:29725:627TJ Sokol Libčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slaměník Richard
Bartoň Milan
 
 
Květoň Jan
Urban Roman
 
 
-97-63-72301
2.Podrápský Jaroslav
Fišer Štefan
 
 
Dvořák Pavel
Nykl Václav
 
 
-4989 3111
3.Bartoň MilanUrban Roman-118-8-4 1312
4.Slaměník RichardKvětoň Jan-1088-10-72313
5.Fišer ŠtefanDvořák Pavel-78-97-42314
6.Podrápský JaroslavNykl Václav5-898 3124
7.Slaměník RichardUrban Roman-9-1111153234
8.Fišer ŠtefanKvětoň Jan-6-910-7 1335
9.Podrápský JaroslavDvořák Pavel785  3045
10.Bartoň MilanNykl Václav1076  3055
11.Fišer ŠtefanUrban Roman-973-943265
12.Podrápský JaroslavKvětoň Jan9-74-583275
13.Bartoň MilanDvořák Pavel79-58 3185
14.Slaměník RichardNykl Václav6-887 3195
15.Podrápský JaroslavUrban Roman876  30105
16.Bartoň MilanKvětoň Jan34-96 31115
17.Slaměník RichardDvořák Pavel723  30125
18.Fišer ŠtefanNykl Václav-98-10-9 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoň Milan31Urban Roman13
Slaměník Richard31Květoň Jan22
Fišer Štefan13Dvořák Pavel13
Podrápský Jaroslav40Nykl Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:30609:569Sokol Rudná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Vladimír
Cihelka Jaroslav
 
 
Heřman Miroslav
Vávra Aleš
 
 
-682-7-82301
2.Nágr Pavel
Plecitý Lukáš
 
 
Novák Marek
Redlich Michal
 
 
-8-8-8  0302
3.Plecitý LukášNovák Marek-5-1110-5 1303
4.Cihelka JaroslavRedlich Michal-4-5-7  0304
5.Nágr PavelVávra Aleš94-59 3114
6.Jelínek VladimírHeřman Miroslav-9664 3124
7.Cihelka JaroslavNovák Marek-9-9-9  0325
8.Nágr PavelRedlich Michal5-11-9-11 1326
9.Jelínek VladimírVávra Aleš-3-6-8  0327
10.Plecitý LukášHeřman Miroslav377  3037
11.Nágr PavelNovák Marek9125  3047
12.Jelínek VladimírRedlich Michal-7-6-7  0348
13.Plecitý LukášVávra Aleš612-96 3158
14.Cihelka JaroslavHeřman Miroslav-9-831053268
15.Jelínek VladimírNovák Marek9107  3078
16.Plecitý LukášRedlich Michal963  3088
17.Charvát VojtěchVávra Aleš768  3098
18.Nágr PavelHeřman Miroslav7-985 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plecitý Lukáš31Novák Marek22
Cihelka Jaroslav12Redlich Michal31
Nágr Pavel31Vávra Aleš13
Jelínek Vladimír22Heřman Miroslav04
Charvát Vojtěch10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StředoklukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34587:585TJ Sokol Černošice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačerovský Zdeněk
Tolar Petr
 
 
Deré Michal
Lágner Petr
 
 
-8-8-12  0301
2.Tolar Jakub
Kamenszki Ivan
 
 
Cimler Lukáš
Veselý Petr
 
 
-713-86-92302
3.Tolar PetrCimler Lukáš-8-6-12  0303
4.Tolar JakubDeré Michal-10-9-9  0304
5.Kačerovský ZdeněkLágner Petr529  3014
6.Kamenszki IvanVeselý Petr1077  3024
7.Tolar JakubCimler Lukáš699  3034
8.Kačerovský ZdeněkDeré Michal-71036 3144
9.Kamenszki IvanLágner Petr-8-810-2 1345
10.Tolar PetrVeselý Petr-10454 3155
11.Kačerovský ZdeněkCimler Lukáš-25-6753265
12.Kamenszki IvanDeré Michal7-4-5-7 1366
13.Tolar PetrLágner Petr-54-7-7 1367
14.Tolar JakubVeselý Petr475  3077
15.Kamenszki IvanCimler Lukáš-7-7-6  0378
16.Tolar PetrDeré Michal-3-6-3  0379
17.Tolar JakubLágner Petr8-910-4-923710
18.Kačerovský ZdeněkVeselý Petr646  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tolar Petr13Cimler Lukáš22
Tolar Jakub22Deré Michal31
Kačerovský Zdeněk40Lágner Petr31
Kamenszki Ivan13Veselý Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:13649:410TJ Sokol Mníšek pod Brdy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Freisleben Zdeněk
Bujárek Milan
 
 
Roziňák Jan
Merta Jiří
 
 
879  3010
2.Tůma Martin
Doležal Tomáš
 
 
Vácha Vladimír st.
Vácha Vladimír ml.
 
 
-86-9-11 1311
3.Tůma MartinVácha Vladimír ml.-77-8973221
4.Freisleben ZdeněkRoziňák Jan599  3031
5.Doležal TomášVácha Vladimír st.694  3041
6.Bujárek MilanMerta Jiří257  3051
7.Freisleben ZdeněkVácha Vladimír ml.-7-9-7  0352
8.Doležal TomášRoziňák Jan-777-9123262
9.Bujárek MilanVácha Vladimír st.926  3072
10.Tůma MartinMerta Jiří352  3082
11.Doležal TomášVácha Vladimír ml.793  3092
12.Bujárek MilanRoziňák Jan810-98 31102
13.Tůma MartinVácha Vladimír st.1046  30112
14.Freisleben ZdeněkMerta Jiří243  30122
15.Bujárek MilanVácha Vladimír ml.0WO   30132
16.Tůma MartinRoziňák Jan-8375 31142
17.Freisleben ZdeněkVácha Vladimír st.-6347 31152
18.Doležal TomášMerta Jiří0WO   30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Martin40Vácha Vladimír ml.13
Freisleben Zdeněk31Roziňák Jan04
Doležal Tomáš40Vácha Vladimír st.04
Bujárek Milan40Merta Jiří04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy