Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:33433:520TJ Sokol Roztoky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Pavel
Soused Zbyněk
 
 
Jirásek Jiří
Ghariani Sebastian
 
 
-1110-4-8 1301
2.Čížek Marek
Drábek Martin
 
 
Žáček Josef
Vodňanský Martin
 
 
9-59-6-92302
3.Drábek MartinŽáček Josef-5-57-9 1303
4.Čížek MarekJirásek Jiří6-9-2-5 1304
5.Čížek PavelGhariani Sebastian11-46-7-72305
6.Soused ZbyněkVodňanský Martin956  3015
7.Čížek MarekŽáček Josef89-8-8-12316
8.Čížek PavelJirásek Jiří-64714 3126
9.Soused ZbyněkGhariani Sebastian8-77-253236
10.Drábek MartinVodňanský Martin-66-9-3 1337
11.Čížek PavelŽáček Josef-79-4-7 1338
12.Soused ZbyněkJirásek Jiří-7-6-9  0339
13.Drábek MartinGhariani Sebastian-6-7-6  03310
14.Čížek MarekVodňanský Martin9-8-6  12  
15.Soused ZbyněkŽáček Josef         
16.Drábek MartinJirásek Jiří         
17.Čížek MarekGhariani Sebastian         
18.Čížek PavelVodňanský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drábek Martin03Žáček Josef30
Čížek Marek02Jirásek Jiří21
Čížek Pavel12Ghariani Sebastian21
Soused Zbyněk21Vodňanský Martin11
TZ - 19°C TK - 20°C Komisař Holub Zd. od 17:00 - 17:10.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31679:622TJ Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrátný Martin
Sýkora Josef
 
 
Richter Jaroslav ml.
Žambokréthyová Milena
 
 
898  3010
2.Císař Jan
Mráz Roman
 
 
Richter Vojtěch
Fišer Štefan
 
 
6-74-8-112311
3.Mráz RomanFišer Štefan-9-4-10  0312
4.Císař JanRichter Vojtěch646  3022
5.Sýkora JosefŽambokréthyová Milena88-11-1093232
6.Vrátný MartinRichter Jaroslav ml.156  3042
7.Císař JanFišer Štefan-9-88-6 1343
8.Sýkora JosefRichter Vojtěch66-82 3153
9.Vrátný MartinŽambokréthyová Milena76-9-10-112354
10.Mráz RomanRichter Jaroslav ml.-486-8-72355
11.Sýkora JosefFišer Štefan867  3065
12.Vrátný MartinRichter Vojtěch942  3075
13.Mráz RomanŽambokréthyová Milena6-7-8-9 1376
14.Císař JanRichter Jaroslav ml.-87-7-6 1377
15.Vrátný MartinFišer Štefan911-9-763287
16.Mráz RomanRichter Vojtěch-5-69-6 1388
17.Císař JanŽambokréthyová Milena89-1-6103298
18.Sýkora JosefRichter Jaroslav ml.9510  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mráz Roman04Fišer Štefan22
Císař Jan22Richter Vojtěch13
Sýkora Josef40Žambokréthyová Milena22
Vrátný Martin31Richter Jaroslav ml.22
Teplota začátek 23 ° C. Teplota konec 22° C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37586:641TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tschunko Zdeněk
Novák Michal
 
 
Hrubý Vlastimil
Gábriš Michal
 
 
357  3010
2.Lysý Tomáš
Větrovský Petr
 
 
Mikulejský Filip
Jelínek Kryštof
 
 
-6865 3120
3.Větrovský PetrHrubý Vlastimil-8-57-7 1321
4.Lysý TomášMikulejský Filip-6-410-5 1322
5.Tschunko ZdeněkJelínek Kryštof6-978 3132
6.Novák MichalGábriš Michal4-6-46-42333
7.Lysý TomášHrubý Vlastimil-5-9-5  0334
8.Tschunko ZdeněkMikulejský Filip3-688 3144
9.Novák MichalJelínek Kryštof868  3054
10.Větrovský PetrGábriš Michal-7-3-6  0355
11.Tschunko ZdeněkHrubý Vlastimil-56-91163265
12.Novák MichalMikulejský Filip8-79-11123275
13.Větrovský PetrJelínek Kryštof8-3-5-13 1376
14.Lysý TomášGábriš Michal-4-77-5 1377
15.Novák MichalHrubý Vlastimil-1159-6-62378
16.Větrovský PetrMikulejský Filip13-79-8-32379
17.Lysý TomášJelínek Kryštof-6-6-8  03710
18.Tschunko ZdeněkGábriš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Větrovský Petr04Hrubý Vlastimil31
Lysý Tomáš04Mikulejský Filip22
Tschunko Zdeněk30Jelínek Kryštof22
Novák Michal22Gábriš Michal30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:30362:454TJ Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kettner Martin
Krůta Václav
 
 
Tůma Pavel
Řejha Pavel
 
 
-79-148-82301
2.Adamczuk Jan
Štepka Vladimír
 
 
Včelička Lubomír
Roziňák Jan
 
 
-9-8-7  0302
3.Adamczuk JanTůma Pavel-8-4-5  0303
4.Kettner MartinRoziňák Jan3-9-79-72304
5.Štepka VladimírŘejha Pavel-6-10-4  0305
6.Krůta VáclavVčelička Lubomír688  3015
7.Kettner MartinTůma Pavel5-3-6-2 1316
8.Štepka VladimírRoziňák Jan9610  3026
9.Krůta VáclavŘejha Pavel-9-8-3  0327
10.Adamczuk JanVčelička Lubomír911-3-5-82328
11.Štepka VladimírTůma Pavel89-4-9-42329
12.Krůta VáclavRoziňák Jan-7-6-4  03210
13.Adamczuk JanŘejha Pavel-5-5-13  03  
14.Kettner MartinVčelička Lubomír         
15.Krůta VáclavTůma Pavel         
16.Adamczuk JanRoziňák Jan         
17.Kettner MartinŘejha Pavel         
18.Štepka VladimírVčelička Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Adamczuk Jan02Tůma Pavel30
Kettner Martin02Roziňák Jan21
Štepka Vladimír12Řejha Pavel20
Krůta Václav12Včelička Lubomír11
Teplota začátek: 21°C konec: 22°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p. BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37667:688nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kilian Vít
Urban Jan
 
 
Andrt Tomáš
Kos Zdeněk
 
 
10109  3010
2.Taller Filip
Selement Jaroslav
 
 
Vlček Jiří
Brabec Stanislav
 
 
-9-87963220
3.Kilian VítVlček Jiří-8-5-7  0321
4.Taller FilipBrabec Stanislav-794-8-62322
5.Urban JanKos Zdeněk8711  3032
6.Zamazal PavelAndrt Tomáš-8-56-5 1333
7.Taller FilipVlček Jiří-5-6-7  0334
8.Urban JanBrabec Stanislav-1069-10-72335
9.Selement JaroslavKos Zdeněk8-9109 3145
10.Kilian VítAndrt Tomáš-9-96-7 1346
11.Urban JanVlček Jiří-67-8-6 1347
12.Selement JaroslavBrabec Stanislav987  3057
13.Kilian VítKos Zdeněk-4947 3167
14.Taller FilipAndrt Tomáš-9-8-6  0368
15.Selement JaroslavVlček Jiří44-5-593278
16.Kilian VítBrabec Stanislav-7-89-10 1379
17.Taller FilipKos Zdeněk-149-71153289
18.Urban JanAndrt Tomáš-89-9993299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kilian Vít13Vlček Jiří31
Taller Filip13Brabec Stanislav31
Urban Jan22Kos Zdeněk04
Zamazal Pavel01Andrt Tomáš31
Selement Jaroslav30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17522:345Kanoistický klub Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štengl Jan
Štěpánek Pavel
 
 

 
 
WO    3010
2.Koloc Miroslav
Lédl Jiří
 
 
Janda Jaromír
Šíp Martin
 
 
-9511-343220
3.Lédl JiříJanda Jaromír-9-95753230
4.Štengl JanŠíp Martin974  3040
5.Koloc MiroslavLinhart František ml.-4-10-7  0341
6.Štěpánek PavelWO    3051
7.Štengl JanJanda Jaromír104-104 3161
8.Koloc MiroslavŠíp Martin9-0-10-9 1362
9.Štěpánek PavelLinhart František ml.1387  3072
10.Lédl JiříWO    3082
11.Koloc MiroslavJanda Jaromír4-9-95-42383
12.Štěpánek PavelŠíp Martin547  3093
13.Lédl JiříLinhart František ml.-911-87-92394
14.Štengl JanWO    30104
15.Štěpánek PavelJanda Jaromír         
16.Lédl JiříŠíp Martin         
17.Štengl JanLinhart František ml.         
18.Koloc Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lédl Jiří11Janda Jaromír12
Štengl Jan20Šíp Martin12
Koloc Miroslav03Linhart František ml.21
Štěpánek Pavel20   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy