Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p. BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35670:648TJ Sokol Mníšek pod Brdy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kilian Vít
Taller Filip
 
 
Hnidka Marian
Krejčí Tomáš
 
 
7-999 3110
2.Skoupil Lukáš
Doležal Tomáš
 
 
Stolz Daniel
Lafek Dominik
 
 
88-6-10-92311
3.Doležal TomášKrejčí Tomáš-11-13-8  0312
4.Kilian VítHnidka Marian5-8-5-9 1313
5.Skoupil LukášStolz Daniel-147-65-62314
6.Taller FilipLafek Dominik545  3024
7.Kilian VítKrejčí Tomáš-57-77-22325
8.Skoupil LukášHnidka Marian-9-8-9  0326
9.Taller FilipStolz Daniel10410  3036
10.Doležal TomášLafek Dominik-86-8973246
11.Skoupil LukášKrejčí Tomáš-57-91093256
12.Taller FilipHnidka Marian864  3066
13.Doležal TomášStolz Daniel-4-4-8  0367
14.Kilian VítLafek Dominik-9333 3177
15.Taller FilipKrejčí Tomáš8-6106 3187
16.Doležal TomášHnidka Marian-9-5-8  0388
17.Kilian VítStolz Daniel-588-953298
18.Skoupil LukášLafek Dominik-5-366932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Tomáš13Krejčí Tomáš22
Kilian Vít22Hnidka Marian31
Skoupil Lukáš22Stolz Daniel22
Taller Filip40Lafek Dominik04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:21613:528TTC Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lážnovský Jiří
Levenec Alexandr
 
 
Chaloupka Mikuláš
Cimrmanová Eliška
 
 
8-9-5-10 1301
2.Novák Petr
Jedlička Stanislav
 
 
Krous Martin
Archmann Jiří
 
 
44-109 3111
3.Levenec AlexandrChaloupka Mikuláš96-38 3121
4.Jedlička StanislavCimrmanová Eliška769  3031
5.Lážnovský JiříKrous Martin9611  3041
6.Novák PetrArchmann Jiří444  3051
7.Jedlička StanislavChaloupka Mikuláš1187  3061
8.Lážnovský JiříCimrmanová Eliška4127  3071
9.Novák PetrKrous Martin7-4610 3181
10.Levenec AlexandrArchmann Jiří676  3091
11.Lážnovský JiříChaloupka Mikuláš4-8-59-62392
12.Novák PetrCimrmanová Eliška953  30102
13.Levenec AlexandrKrous Martin-77-9-10 13103
14.Jedlička StanislavArchmann Jiří-3338 31113
15.Novák PetrChaloupka Mikuláš-571110 31123
16.Levenec AlexandrCimrmanová Eliška8-1142 31133
17.Jedlička StanislavKrous MartinWO    03134
18.Lážnovský JiříArchmann Jiří-8-7-9  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Levenec Alexandr31Chaloupka Mikuláš13
Jedlička Stanislav30Cimrmanová Eliška04
Lážnovský Jiří22Krous Martin12
Novák Petr40Archmann Jiří13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NižborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:36614:634Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spiegl Richard
Moravec Milan
 
 
Šturc Jaroslav
Kovanda Milan
 
 
9-9-4-10 1301
2.Hrbek Jiří
Jirkovský Václav
 
 
Rákosník Petr
Pech Jan
 
 
8-7-6-7 1302
3.Moravec MilanKovanda Milan-311-7-10 1303
4.Jirkovský VáclavPech Jan-6-117-9 1304
5.Spiegl RichardRákosník Petr-713-7993214
6.Hrbek JiříŠturc Jaroslav867  3024
7.Jirkovský VáclavKovanda Milan-8-6-4  0325
8.Spiegl RichardPech Jan5115  3035
9.Hrbek JiříRákosník Petr576  3045
10.Moravec MilanŠturc Jaroslav8102  3055
11.Spiegl RichardKovanda Milan-6-8-11  0356
12.Hrbek JiříPech Jan745  3066
13.Moravec MilanRákosník Petr44-711 3176
14.Jirkovský VáclavŠturc Jaroslav-7-5-9  0377
15.Hrbek JiříKovanda Milan8-12-8-9 1378
16.Moravec MilanPech Jan8-117-9-72379
17.Jirkovský VáclavRákosník Petr-5-89-7 13710
18.Spiegl RichardŠturc Jaroslav-514-6-7 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Milan22Kovanda Milan40
Jirkovský Václav04Pech Jan22
Spiegl Richard22Rákosník Petr13
Hrbek Jiří31Šturc Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:29670:616Sokol Rudná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frýdl Miloš
Plecitý Lukáš
 
 
Adamczuk Jan
Adamczuk Janusz
 
 
511  3010
2.Cacek Tomáš
Hluchý Marek
 
 
Brabec Stanislav
Froněk Petr
 
 
9810  3020
3.Cacek TomášAdamczuk Jan77-47 3130
4.Hluchý MarekBrabec Stanislav-1084-5-82331
5.Plecitý LukášAdamczuk Janusz-10784 3141
6.Frýdl MilošFroněk Petr-3685 3151
7.Hluchý MarekAdamczuk Jan11135  3061
8.Plecitý LukášBrabec Stanislav5-9-9-10 1362
9.Frýdl MilošAdamczuk Janusz-7-107293272
10.Cacek TomášFroněk Petr3-8-4-6 1373
11.Plecitý LukášAdamczuk Jan5-711-883283
12.Frýdl MilošBrabec Stanislav648  3093
13.Cacek TomášAdamczuk Janusz7-9-6-9 1394
14.Hluchý MarekFroněk Petr8713  30104
15.Frýdl MilošAdamczuk Jan-5777 31114
16.Jelínek VladimírBrabec StanislavWO    03115
17.Hluchý MarekAdamczuk Janusz-5-759-923116
18.Plecitý LukášLepka Martin ml.812-10-6-823117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cacek Tomáš12Adamczuk Jan04
Hluchý Marek22Brabec Stanislav21
Plecitý Lukáš22Adamczuk Janusz22
Frýdl Miloš40Froněk Petr12
   Lepka Martin ml.10
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36705:663nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steiner František
Steiner Petr
 
 
Jedlička Jaroslav
Velc Tomáš
 
 
697  3010
2.Pilecký Jiří
Lukeš Tomáš
 
 
Janoušek Zdeněk
Fencl Petr
 
 
-7-93-19 1311
3.Steiner PetrJedlička Jaroslav10-8-5-9 1312
4.Steiner FrantišekJanoušek Zdeněk9-893 3122
5.Lukeš TomášFencl Petr-95-9-8 1323
6.Pilecký JiříVelc Tomáš-910-11-2 1324
7.Steiner FrantišekJedlička Jaroslav7-6-74-82325
8.Lukeš TomášJanoušek Zdeněk527  3035
9.Pilecký JiříFencl Petr115-9-863245
10.Steiner PetrVelc Tomáš10-747 3155
11.Lukeš TomášJedlička Jaroslav3-812-11-82356
12.Pilecký JiříJanoušek Zdeněk12-12-10-5 1357
13.Steiner PetrFencl Petr-997-963267
14.Steiner FrantišekVelc Tomáš-107129 3177
15.Pilecký JiříJedlička Jaroslav-3-8-8  0378
16.Steiner PetrJanoušek Zdeněk-8-9-9  0379
17.Steiner FrantišekFencl Petr638  3089
18.Lukeš TomášVelc Tomáš-4101-543299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Steiner Petr22Jedlička Jaroslav40
Steiner František31Janoušek Zdeněk22
Lukeš Tomáš22Fencl Petr13
Pilecký Jiří13Velc Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HředleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plovárna SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:28601:552STC Slaný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajnar Luboš
Poláček Vladimír
 
 
Martínek Jaromír
Mrázek Jindřich st.
 
 
1258  3010
2.Štricová Niamh
Černý Martin
 
 
Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
-76-7-7 1311
3.Štricová NiamhŠapovalov Jiří4-65-10103221
4.Černý MartinNovák Tomáš10-1075 3131
5.Poláček VladimírMrázek Jindřich st.-12-78-8 1332
6.Vajnar LubošMartínek Jaromír749  3042
7.Černý MartinŠapovalov Jiří-7-8-8  0343
8.Poláček VladimírNovák Tomáš894  3053
9.Vajnar LubošMrázek Jindřich st.-610-10-8 1354
10.Štricová NiamhMartínek Jaromír825  3064
11.Poláček VladimírŠapovalov Jiří879  3074
12.Vajnar LubošNovák Tomáš-11-9-5  0375
13.Štricová NiamhMrázek Jindřich st.-9-85743285
14.Černý MartinMartínek Jaromír-6611 3195
15.Vajnar LubošŠapovalov Jiří973  30105
16.Štricová NiamhNovák Tomáš510-88 31115
17.Černý MartinMrázek Jindřich st.-7-7-7  03116
18.Poláček VladimírMartínek JaromírWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štricová Niamh40Šapovalov Jiří13
Černý Martin22Novák Tomáš13
Poláček Vladimír21Mrázek Jindřich st.31
Vajnar Luboš22Martínek Jaromír03
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy