Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk JP Boka TradeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Svobodová Vlasta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:5268:206SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánová GabrielaVybíralová Monika7211  3010
2.Štefcová KristýnaUriková Monika697  3020
3.Petrovová NikitaZáděrová Linda10811  3030
4.Štefcová KristýnaVybíralová Monika84-1212 3140
5.Štěpánová GabrielaZáděrová Linda-11-466-52341
6.Petrovová NikitaUriková Monika-6368 3151
7.Štefcová KristýnaZáděrová Linda1174  3061
8.Petrovová NikitaVybíralová Monika44   20  
9.Štěpánová GabrielaUriková Monika         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štěpánová Gabriela11Vybíralová Monika02
Štefcová Kristýna30Uriková Monika02
Petrovová Nikita20Záděrová Linda12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - ZábřehRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Stramová Jiřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:66:20209:280MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlehobrová SimonaČechová Dana-4-5-10  0301
2.Tomanová TamaraÉllö Vivien7-9-11-12 1302
3.Kubátová HanaAdámková Karin-11-4-4  0303
4.Tomanová TamaraČechová Dana-7-5-7  0304
5.Šlehobrová SimonaAdámková Karin9-10-69-52305
6.Ságlová MiroslavaÉllö Vivien-3-107983215
7.Tomanová TamaraAdámková Karin-2-8-10  0316
8.Ságlová MiroslavaČechová Dana         
9.Šlehobrová SimonaÉllö Vivien         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šlehobrová Simona02Čechová Dana20
Tomanová Tamara03Éllö Vivien11
Kubátová Hana01Adámková Karin30
Ságlová Miroslava10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:322:16364:314SVS Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezáková StanislavaKeroušová Michaela-87-7-6 1301
2.Stachová OlesjaPytlíková Tereza665  3011
3.Truksová LuciaMatějovská Anna3-12-47-62312
4.Stachová OlesjaKeroušová Michaela9-925 3122
5.Slezáková StanislavaMatějovská Anna-8-86-7 1323
6.Truksová LuciaPytlíková Tereza28-4-743233
7.Stachová OlesjaMatějovská Anna-87-104123243
8.Truksová LuciaKeroušová Michaela476  3053
9.Slezáková StanislavaPytlíková Tereza78-10-583263
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Slezáková Stanislava12Keroušová Michaela12
Stachová Olesja30Pytlíková Tereza03
Truksová Lucia21Matějovská Anna21
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský KrumlovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Andrš Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:617:24369:387MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaKapounová Barbora-6-7-9  0301
2.Kučerová AnetaYoshida Mitsuki-910-106-22302
3.Blašková DagmarChernyavskaya Ekaterina-7-118-6 1303
4.Kučerová AnetaMikulcová Kristýna-1267-373213
5.Rozínková DanielaChernyavskaya Ekaterina-9-494-62314
6.Blašková DagmarYoshida Mitsuki-9-107363224
7.Kučerová AnetaChernyavskaya Ekaterina-597-1093234
8.Blašková DagmarMikulcová Kristýna63-10-8-92335
9.Rozínková DanielaYoshida Mitsuki-57-8-6 1336
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rozínková Daniela03Kapounová Barbora10
Kučerová Aneta21Yoshida Mitsuki21
Blašková Dagmar12Chernyavskaya Ekaterina21
   Mikulcová Kristýna11
Počet diváků: 20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS