Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:Vožický Bohumil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30672:603TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laboutka Luděk
Hrnčiřík Jan
 
 
Wasilewski Damian
Mihailovič Luka
 
 
5114  3010
2.Hlaváček Tomáš
Šedivý Zdeněk
 
 
Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
-99-9-9 1311
3.Šedivý ZdeněkMihailovič Luka-9-12-6  0312
4.Hlaváček TomášWawrosz Pavel-74104 3122
5.Hrnčiřík JanŽWasilewski Damian-7-7-9  0323
6.Laboutka LuděkPisarczyk Tomek6811  3033
7.Hlaváček TomášMihailovič Luka89-7-4-32334
8.Hrnčiřík JanWawrosz Pavel4-78-733244
9.Laboutka LuděkWasilewski Damian589  3054
10.Šedivý ZdeněkPisarczyk Tomek-1110-9-10 1355
11.Hrnčiřík JanMihailovič Luka375  3065
12.Laboutka LuděkWawrosz Pavel596  3075
13.Šedivý ZdeněkWasilewski Damian-167-96-22376
14.Hlaváček TomášPisarczyk Tomek8-7-10-2 1377
15.Laboutka LuděkMihailovič Luka-7379 3187
16.Šedivý ZdeněkWawrosz Pavel-10-5102-82388
17.Hlaváček TomášWasilewski Damian7-86-1073298
18.Hrnčiřík JanPisarczyk Tomek581  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šedivý Zdeněk04Mihailovič Luka22
Hlaváček Tomáš22Wawrosz Pavel13
Hrnčiřík Jan31Wasilewski Damian22
Laboutka Luděk40Pisarczyk Tomek22
Družstvo Orlové bez soupisky,průkazy totožnosti předloženy.Orlova nesehrála utkání v jednotných dresech.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Vrchní
rozhodčí:
Průcha Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:Gavlas Anton st.
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:38530:594TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černota Filip
Žák Jan
 
 
Pavlík Tibor
Javůrek Jiří
 
 
1-10-78103210
2.Polák Michal
Žaloudík Jan
 
 
Kratochvíl Michal
Kowal René
 
 
-910-10883220
3.Žák JanPavlík Tibor-8-10-3  0321
4.Černota FilipJavůrek Jiří8-6-4-4 1322
5.Žaloudík JanKratochvíl Michal7-8-8-4 1323
6.Polák MichalKowal René-6785 3133
7.Černota FilipPavlík Tibor-7-2-7  0334
8.Žaloudík JanJavůrek Jiří-9-9-7  0335
9.Polák MichalKratochvíl Michal-7777 3145
10.Žák JanKowal René-55-7-4 1346
11.Žaloudík JanPavlík Tibor-11-810883256
12.Polák MichalJavůrek Jiří-877-7-62357
13.Žák JanKratochvíl Michal-85-9-8 1358
14.Černota FilipKowal René-7-9-6  0359
15.Polák MichalPavlík Tibor-597-8-1323510
16.Žák JanJavůrek Jiří7116  30  
17.Černota FilipKratochvíl Michal-8    01  
18.Žaloudík JanKowal René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žák Jan03Pavlík Tibor31
Černota Filip03Javůrek Jiří30
Žaloudík Jan12Kratochvíl Michal21
Polák Michal22Kowal René21
Počet diváků: 10
Utkani c. 16 skoncilo drive nez 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:Medvecký Ján
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:29665:620SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
-9-9510-82301
2.Gorecki Jan
Bako Radim
 
 
Seibert Jakub
Šilhán Petr
 
 
-7-67763211
3.Karabec IvanBlinka Michal-111298 3121
4.Gorecki JanŠilhán Petr-488-11-92322
5.Mikolašík MichalBorůvka Lukáš8-48-8-92323
6.Bako RadimSeibert Jakub-475-4-102324
7.Gorecki JanBlinka Michal-48-9-6 1325
8.Mikolašík MichalŠilhán Petr10-59-773235
9.Bako RadimBorůvka Lukáš455  3045
10.Karabec IvanSeibert Jakub-66-96113255
11.Mikolašík MichalBlinka Michal9-6-11-6 1356
12.Bako RadimŠilhán Petr118-1010 3166
13.Karabec IvanBorůvka Lukáš876  3076
14.Gorecki JanSeibert Jakub-7-10-5  0377
15.Bako RadimBlinka Michal873  3087
16.Karabec IvanŠilhán Petr7104  3097
17.Gorecki JanBorůvka Lukáš456  30107
18.Mikolašík MichalSeibert Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karabec Ivan40Blinka Michal22
Gorecki Jan13Šilhán Petr13
Mikolašík Michal12Borůvka Lukáš13
Bako Radim31Seibert Jakub21
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:28637:576TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grela Marek Pawel
Martinko Tomáš
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
-57-9-8 1301
2.Onderka František
Přistál Tomáš
 
 
Rozínek Vojtěch
Klimek Vojtěch
 
 
-11-92-11 1302
3.Přistál TomášObešlo Marek-5-48-6 1303
4.Grela Marek PawelRozínek Vojtěch39-9-6-72304
5.Martinko TomášMálek Tomáš48-99 3114
6.Onderka FrantišekKlimek Vojtěch876  3024
7.Grela Marek PawelObešlo Marek459  3034
8.Martinko TomášRozínek Vojtěch511-47 3144
9.Onderka FrantišekMálek Tomáš6-83-8-82345
10.Přistál TomášKlimek Vojtěch89-108 3155
11.Martinko TomášObešlo Marek-8-107863265
12.Onderka FrantišekRozínek VojtěchŽ-94105 3175
13.Přistál TomášMálek Tomáš476  3085
14.Grela Marek PawelKlimek Vojtěch-7109-1063295
15.Onderka FrantišekObešlo Marek-54-6-7 1396
16.Přistál TomášRozínek Vojtěch-7810-61132106
17.Grela Marek PawelMálek Tomáš-78-13-6 13  
18.Martinko TomášKlimek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přistál Tomáš31Obešlo Marek22
Grela Marek Pawel21Rozínek Vojtěch13
Martinko Tomáš30Málek Tomáš12
Onderka František22Klimek Vojtěch03
Počet diváků: 25
ŽK-Rozínek-Kopnutí do stolu.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Baur Zdeněk
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Bízová Lada
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21533:458TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Petr
Yaremchuk Dmytro
 
 
Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
-2-11-9  0301
2.Skála Radek
Smýkal Tomáš
 
 
Lebeda Michal ml.
Mokrejš Jan
 
 
-93104 3111
3.Handl PetrBuben Vlastimil4-6-7-11 1312
4.Yaremchuk DmytroMokrejš Jan5-106-1083222
5.Skála RadekLebeda Michal ml.8413  3032
6.Smýkal TomášHort Tomáš966  3042
7.Yaremchuk DmytroBuben Vlastimil-78-6-6 1343
8.Skála RadekMokrejš Jan975  3053
9.Smýkal TomášLebeda Michal ml.-7411-843263
10.Handl PetrHort Tomáš-938-5-42364
11.Skála RadekBuben Vlastimil-7-451053274
12.Smýkal TomášMokrejš Jan778  3084
13.Handl PetrLebeda Michal ml.374  3094
14.Yaremchuk DmytroHort Tomáš-7-676732104
15.Smýkal TomášBuben Vlastimil-837  21  
16.Handl PetrMokrejš Jan         
17.Yaremchuk DmytroLebeda Michal ml.         
18.Skála RadekHort Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Handl Petr12Buben Vlastimil21
Yaremchuk Dmytro21Mokrejš Jan03
Skála Radek30Lebeda Michal ml.03
Smýkal Tomáš30Hort Tomáš12
Počet diváků: 27



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Ondříšková Kristýna
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
15:05Rozhodčí:Šafařík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40656:679ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mesaroš Jakub
Pavlovský Lukáš
 
 
Vaculovič Libor
Borůvka Jakub
 
 
-8-5-7  0301
2.Schwarzer Antonín
Lapčík Ondřej
 
 
Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
7-4-66-72302
3.Mesaroš JakubZlámal Jaromír-4-5-7  0303
4.Schwarzer AntonínBorůvka Jakub-69109 3113
5.Pavlovský LukášČamr František6-9-7-11 1314
6.Lapčík OndřejVaculovič Libor-11535 3124
7.Schwarzer AntonínZlámal Jaromír-59-67123234
8.Pavlovský LukášBorůvka Jakub7-9-7-9 1335
9.Lapčík OndřejČamr František4-64-993245
10.Mesaroš JakubŽVaculovič Libor-83-87-112346
11.Pavlovský LukášZlámal Jaromír-9-3-8  0347
12.Lapčík OndřejBorůvka Jakub994  3057
13.Mesaroš JakubČamr František711-3-733267
14.Schwarzer AntonínVaculovič Libor6-95-483277
15.Lapčík OndřejŽZlámal Jaromír-98-10-5 1378
16.Mesaroš JakubBorůvka Jakub-3810-6-82379
17.Schwarzer AntonínČamr František589  3089
18.Pavlovský LukášVaculovič Libor-9-9-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mesaroš Jakub13Zlámal Jaromír31
Schwarzer Antonín40Borůvka Jakub22
Pavlovský Lukáš04Čamr František13
Lapčík Ondřej31Vaculovič Libor22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS