Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6382:260SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
Pavlovský Lukáš
Mesaroš Jakub
 
 
1188  3010
2.Rozínek Vojtěch
Kaucký Petr
 
 
Růžička Filip
Hoferik Petr
 
 
353  3020
3.Kaucký PetrRůžička Filip61210  3030
4.Obešlo MarekMesaroš Jakub8-49-453240
5.Málek TomášPavlovský Lukáš275  3050
6.Rozínek VojtěchHoferik Petr-12475 3160
7.Obešlo MarekRůžička Filip5115  3070
8.Málek TomášMesaroš Jakub-6127-753280
9.Rozínek VojtěchPavlovský Lukáš72-86 3190
10.Kaucký PetrHoferik Petr553  30100
11.Málek TomášRůžička Filip-8    01  
12.Rozínek VojtěchMesaroš Jakub         
13.Kaucký PetrPavlovský Lukáš         
14.Obešlo MarekHoferik Petr         
15.Rozínek VojtěchRůžička Filip         
16.Kaucký PetrMesaroš Jakub         
17.Obešlo MarekPavlovský Lukáš         
18.Málek TomášHoferik Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaucký Petr20Růžička Filip02
Obešlo Marek20Mesaroš Jakub02
Málek Tomáš20Pavlovský Lukáš02
Rozínek Vojtěch20Hoferik Petr02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Kocour Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Smetana Josef
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Jiroš Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:32467:522TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhán Petr
Seibert Jakub
 
 
Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
9-8-7-2 1301
2.Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
Handl Petr
Yaremchuk Dmytro
 
 
-8-5-5  0302
3.Blinka MichalSmýkal Tomáš-3-8-5  0303
4.Seibert JakubSkála Radek-98-98-52304
5.Borůvka LukášYaremchuk Dmytro5-11-108-72305
6.Šilhán PetrHandl Petr-5-6-7  0306
7.Seibert JakubSmýkal Tomáš697  3016
8.Borůvka LukášSkála Radek-9378 3126
9.Šilhán PetrYaremchuk Dmytro-42-11-4 1327
10.Blinka MichalHandl Petr1189  3037
11.Borůvka LukášSmýkal Tomáš-66-139-82338
12.Šilhán PetrSkála Radek-4-2-2  0339
13.Blinka MichalYaremchuk Dmytro59-1014 3149
14.Seibert JakubHandl Petr36-9-9-723410
15.Šilhán PetrSmýkal Tomáš8    10  
16.Blinka MichalSkála Radek         
17.Seibert JakubYaremchuk Dmytro         
18.Borůvka LukášHandl Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blinka Michal21Smýkal Tomáš21
Seibert Jakub12Skála Radek21
Borůvka Lukáš12Yaremchuk Dmytro21
Šilhán Petr03Handl Petr21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Kocour Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Vincek Jindřich
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Kratochvíl Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:32327:397TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Jiří
Pavlík Tibor
 
 
Štalzer Adam
Grela Marek Pawel
 
 
8210  3010
2.Kratochvíl Michal
Kowal René
 
 
Přistál Tomáš
Onderka František
 
 
-6-3-5  0311
3.Pavlík TiborPřistál Tomáš-6-6-1  0312
4.Kratochvíl MichalOnderka František68-11-3-52313
5.Kowal RenéGrela Marek Pawel5-9-11-3 1314
6.Javůrek JiříŠtalzer Adam545  3024
7.Kratochvíl MichalPřistál Tomáš-47-98-82325
8.Kowal RenéOnderka František-7-6-8  0326
9.Javůrek JiříGrela Marek Pawel-9-11-8  0327
10.Pavlík TiborŠtalzer Adam-7WOWO  0328
11.Kowal RenéPřistál Tomáš-3-6-2  0329
12.Javůrek JiříOnderka František-99-6893239
13.Pavlík TiborGrela Marek PawelWOWOWO  03310
14.Kratochvíl MichalŠtalzer Adam         
15.Javůrek JiříPřistál Tomáš         
16.Pavlík TiborOnderka František         
17.Kratochvíl MichalGrela Marek Pawel         
18.Kowal RenéŠtalzer Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlík Tibor02Přistál Tomáš30
Kratochvíl Michal02Onderka František21
Kowal René03Grela Marek Pawel20
Javůrek Jiří21Štalzer Adam11
WO01WO10
Počet diváků: 10
Hráč Pavlík Tibor skrečoval utkání kvůli zraneni



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Kocour Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Blucha Tomáš
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Schenk Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35579:581SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
Bako Radim
Gorecki Jan
 
 
-5-9-10  0301
2.Wawrosz Pavel
Mihailovič Luka
 
 
Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
58-8-9-72302
3.Wawrosz PavelBako Radim-8-10-9  0303
4.Wasilewski DamianKarabec Ivan-76-5-6 1304
5.Pisarczyk TomekMikolašík Michal-8657 3114
6.Mihailovič LukaGorecki JanŽ-5386 3124
7.Wasilewski DamianBako Radim-9-8-8  0325
8.Pisarczyk TomekŽKarabec Ivan24-8-4-42326
9.Mihailovič LukaMikolašík Michal29-10-8-42327
10.Wawrosz PavelŽGorecki Jan-996-4-82328
11.Pisarczyk TomekBako Radim688  3038
12.Mihailovič LukaKarabec Ivan6-81311 3148
13.Wawrosz PavelMikolašík Michal1-107-7103258
14.Wasilewski DamianGorecki Jan-9-710-10 1359
15.Mihailovič LukaBako Radim977  3069
16.Wawrosz PavelKarabec Ivan-11-8-3  03610
17.Wasilewski DamianŽMikolašík Michal-7-9-4  03  
18.Pisarczyk TomekGorecki Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wawrosz Pavel13Bako Radim22
Wasilewski Damian03Karabec Ivan31
Pisarczyk Tomek21Mikolašík Michal12
Mihailovič Luka31Gorecki Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Rozhodčí:Kocour Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Bohdanecký Jakub
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Tomancová Markéta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7390:214DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 

 
 
WO    3010
2.Šlapák Miloš
Koldas Tomáš
 
 
Žák Jan
Žaloudík Jan
 
 
10-73-853220
3.Ševec JakubŽaloudík Jan386  3030
4.Šlapák MilošŽák Jan-8365 3140
5.Foff LukášHobl Lukáš45-98 3150
6.Koldas TomášWO    3060
7.Šlapák MilošŽaloudík Jan49-710 3170
8.Foff Lukᚎák Jan-7787 3180
9.Koldas TomášHobl Lukáš-108116 3190
10.Ševec JakubWO    30100
11.Foff Lukᚎaloudík Jan         
12.Koldas Tomᚎák Jan         
13.Ševec JakubHobl Lukáš         
14.Šlapák Miloš         
15.Koldas Tomᚎaloudík Jan         
16.Ševec JakubŽák Jan         
17.Šlapák MilošHobl Lukáš         
18.Foff Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ševec Jakub10Žaloudík Jan02
Šlapák Miloš20Žák Jan02
Foff Lukáš20Hobl Lukáš02
Koldas Tomáš10   
WO30WO03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:Kocour Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, ChoceňRozhodčí:Příhoda Tomáš
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Absolon Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31646:621KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Ondřej
Dostál Jan
 
 
Hlaváček Tomáš
Dvořák Petr
 
 
2-939 3110
2.Štrof Vojtěch
Bělohlávek Dominik
 
 
Hrnčiřík Jan
Laboutka Luděk
 
 
-7-6-15  0311
3.Bělohlávek DominikLaboutka Luděk-9-10-9  0312
4.Čopián OndřejHrnčiřík Jan-88-10-7 1313
5.Dostál JanHlaváček Tomáš-610-118-102314
6.Štrof VojtěchDvořák Petr-9513 3124
7.Čopián OndřejLaboutka Luděk3-8913 3134
8.Dostál JanHrnčiřík Jan-12-2-2  0335
9.Štrof VojtěchHlaváček Tomáš8-6-9373245
10.Bělohlávek DominikDvořák Petr879  3055
11.Dostál JanLaboutka Luděk-110-5-6 1356
12.Štrof VojtěchHrnčiřík Jan-611-94-82357
13.Bělohlávek DominikHlaváček Tomáš-31595 3167
14.Čopián OndřejDvořák Petr597  3077
15.Štrof VojtěchLaboutka Luděk5-7119 3187
16.Bělohlávek DominikHrnčiřík Jan-6-7-5  0388
17.Čopián OndřejHlaváček Tomáš969  3098
18.Dostál JanDvořák Petr7415  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bělohlávek Dominik22Laboutka Luděk22
Čopián Ondřej31Hrnčiřík Jan40
Dostál Jan13Hlaváček Tomáš13
Štrof Vojtěch31Dvořák Petr04
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS