Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres Břeclav, Kraj - malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17526:427STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brozák Radomír
Dyrčíková Lucie
 
 
Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
-910-95-82301
2.Cupák Zdeněk
Bařina Leoš
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
-7767 3111
3.Dyrčíková LucieVala Vítězslav2210  3021
4.Cupák ZdeněkHanák Jiří5136  3031
5.Bařina LeošSuský Stanislav7-10-6-6 1332
6.Brozák RadomírValoušek František66-85 3142
7.Cupák ZdeněkVala Vítězslav725  3052
8.Bařina LeošHanák Jiří69-7-4-42353
9.Brozák RadomírSuský Stanislav8-876 3163
10.Dyrčíková LucieValoušek František74-127 3173
11.Bařina LeošVala Vítězslav99-97 3183
12.Brozák RadomírHanák Jiří-761011 3193
13.Dyrčíková LucieSuský Stanislav8-7-116332103
14.Cupák ZdeněkValoušek František47   20  
15.Brozák RadomírVala Vítězslav         
16.Dyrčíková LucieHanák Jiří         
17.Cupák ZdeněkSuský Stanislav         
18.Bařina LeošValoušek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dyrčíková Lucie30Vala Vítězslav03
Cupák Zdeněk20Hanák Jiří12
Bařina Leoš12Suský Stanislav12
Brozák Radomír30Valoušek František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:19573:480TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jaroslav
Volek Pavel ml.
 
 
Studnička Ondřej
Petrželka Tomáš
 
 
858  3010
2.Šubík Jiří
Zástěra Libor
 
 
Koutný František
Trcala Miroslav
 
 
-1088-10-72311
3.Šubík JiříKoutný František-6-97-7 1312
4.Zástěra LiborStudnička Ondřej789  3022
5.Kratochvíl JaroslavTrcala Miroslav12811  3032
6.Volek Pavel ml.Petrželka Tomáš757  3042
7.Zástěra LiborKoutný František892  3052
8.Kratochvíl JaroslavStudnička Ondřej7-1174 3162
9.Volek Pavel ml.Trcala Miroslav566  3072
10.Šubík JiříPetrželka Tomáš7-1510-6-82373
11.Kratochvíl JaroslavKoutný František555  3083
12.Volek Pavel ml.Studnička Ondřej5-8-87-72384
13.Šubík JiříTrcala Miroslav-9-56-3 1385
14.Zástěra LiborPetrželka Tomáš-8929 3195
15.Volek Pavel ml.Koutný František67-6-6632105
16.Šubík JiříStudnička Ondřej-5    01  
17.Zástěra LiborTrcala Miroslav         
18.Kratochvíl JaroslavPetrželka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šubík Jiří03Koutný František13
Zástěra Libor30Studnička Ondřej12
Kratochvíl Jaroslav30Trcala Miroslav12
Volek Pavel ml.31Petrželka Tomáš12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít ml.
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:36563:584SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kordula Jiří
Charvát Vít ml.
 
 
Kolář David
Drábek Milan
 
 
457  3010
2.Kuchařič Jiří st.
Bábíček Josef
 
 
Příkaský Zbyněk
Chvátal Tomáš
 
 
-811-12-9 1311
3.Kordula JiříPříkaský Zbyněk-4-6-7  0312
4.Bábíček JosefKolář David10-10-8-10 1313
5.Charvát Vít ml.Chvátal Tomáš7-7-68-92314
6.Kuchařič Jiří st.Drábek Milan-8-55693224
7.Bábíček JosefPříkaský Zbyněk-96-8-10 1325
8.Hrubý OttoKolář David-8-9106-52326
9.Kuchařič Jiří st.Chvátal Tomáš-5-8-11  0327
10.Kordula JiříDrábek Milan6-74-1163237
11.Hrubý OttoPříkaský Zbyněk-7-8-8  0338
12.Kuchařič Jiří st.Kolář David-4-1091273248
13.Kordula JiříChvátal Tomáš3-5-53-92349
14.Bábíček JosefDrábek Milan8711  3059
15.Kuchařič Jiří st.Příkaský Zbyněk7-8-7-8 13510
16.Kordula JiříKolář David         
17.Bábíček JosefChvátal Tomáš         
18.Hrubý OttoDrábek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kordula Jiří12Příkaský Zbyněk40
Bábíček Josef12Kolář David21
Charvát Vít ml.01Chvátal Tomáš30
Kuchařič Jiří st.22Drábek Milan03
Hrubý Otto02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Šlancar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34718:689nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlancar Jiří
Hušek Jindřich
 
 
Soukal Jiří st.
Hoch Vítek
 
 
117-9-8-52301
2.Blažek Jiří
Hladký Rostislav
 
 
Charvát Vavřinec
Kubík Josef
 
 
1110-9-883211
3.Šlancar JiříSoukal Jiří st.81310  3021
4.Hušek JindřichKubík Josef79-8-12-82322
5.Blažek JiříHoch Vítek6-635 3132
6.Hladký RostislavCharvát Vavřinec7-1136 3142
7.Hušek JindřichSoukal Jiří st.-6-104-6 1343
8.Blažek JiříKubík Josef-52-7-11 1344
9.Hladký RostislavHoch Vítek1546  3054
10.Šlancar JiříCharvát Vavřinec-7-129-7 1355
11.Blažek JiříSoukal Jiří st.8-967 3165
12.Hladký RostislavKubík Josef6-878 3175
13.Šlancar JiříHoch Vítek-910-102-62376
14.Hušek JindřichCharvát Vavřinec-64-7-9 1377
15.Hladký RostislavSoukal Jiří st.5-488 3187
16.Šlancar JiříKubík Josef-51711-4-92388
17.Hušek JindřichHoch Vítek-9-10-8  0389
18.Blažek JiříCharvát Vavřinec698  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlancar Jiří13Soukal Jiří st.13
Hušek Jindřich04Kubík Josef31
Blažek Jiří31Hoch Vítek22
Hladký Rostislav40Charvát Vavřinec22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:Stavoimpex Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38614:631Stavoimpex Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamenský Petr
Tomeček Tomáš
 
 
Skala Ján
Brychta Edo
 
 
7-945 3110
2.Frolek Radek
Bureš Martin
 
 
Mádel Ladislav
Mesaroš Petr
 
 
-5-9-7  0311
3.Bureš MartinMesaroš Petr-4-9-11  0312
4.Tomeček TomášBrychta Edo9-610-8-102313
5.Kamenský PetrMádel Ladislav-9897 3123
6.Frolek RadekSkala Ján-10-74783233
7.Tomeček TomášMesaroš Petr-7-98-9 1334
8.Kamenský PetrBrychta Edo9-46-1053244
9.Frolek RadekMádel Ladislav912-5-8-92345
10.Bureš MartinSkala Ján-7686 3155
11.Kamenský PetrMesaroš Petr8-7-87-62356
12.Frolek RadekBrychta Edo10-797 3166
13.Bureš MartinMádel Ladislav-3-10-10  0367
14.Tomeček TomášSkala JánWO    3077
15.Frolek RadekMesaroš Petr-39-79-42378
16.Bureš MartinBrychta Edo-9-7-6  0379
17.Tomeček TomášMádel Ladislav-5-7-8  03710
18.Kamenský PetrSkala Ján         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bureš Martin13Mesaroš Petr40
Tomeček Tomáš03Brychta Edo22
Kamenský Petr21Mádel Ladislav31
Frolek Radek22Skala Ján02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Rančík Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15495:395T.J. Sokol Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalivoda Martin
Lacho František
 
 
Stibor Tomáš
Hanák Zdeněk
 
 
4186  3010
2.Zlámal Martin
Rančík Antonín
 
 
Pešek Oldřich
Čepera Roman
 
 
105-34 3120
3.Kalivoda MartinPešek Oldřich7-8104 3130
4.Lacho FrantišekStibor Tomáš775  3040
5.Zlámal MartinHanák Zdeněk8610  3050
6.Rančík AntonínČepera Roman749  3060
7.Lacho FrantišekPešek Oldřich-7-8-9  0361
8.Zlámal MartinStibor Tomáš-984-7-82362
9.Rančík AntonínHanák Zdeněk449  3072
10.Kalivoda MartinČepera Roman-958-743282
11.Zlámal MartinPešek Oldřich-6-78-11 1383
12.Rančík AntonínStibor Tomáš6-98-963293
13.Kalivoda MartinHanák Zdeněk4712  30103
14.Lacho FrantišekČepera Roman7-7-6  12  
15.Rančík AntonínPešek Oldřich         
16.Kalivoda MartinStibor Tomáš         
17.Lacho FrantišekHanák Zdeněk         
18.Zlámal MartinČepera Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalivoda Martin30Pešek Oldřich21
Lacho František11Stibor Tomáš12
Zlámal Martin12Hanák Zdeněk03
Rančík Antonín30Čepera Roman02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy