Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Rančík Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:34485:516TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalivoda Martin
Lacho František
 
 
Vala Vítězslav
Anth Zdeněk
 
 
-3-7-2  0301
2.Rančík Antonín
Zlámal Martin
 
 
Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
-9-1112-9 1302
3.Rančík AntonínAnth Zdeněk75-41 3112
4.Lacho FrantišekHanák Jiří84-10-9-62313
5.Zlámal MartinSuský Stanislav-8-41011-82314
6.Kalivoda MartinVala Vítězslav6-816 3124
7.Lacho FrantišekAnth Zdeněk559  3034
8.Zlámal MartinHanák Jiří-6-3-6  0335
9.Kalivoda MartinSuský Stanislav8-79-1043245
10.Rančík AntonínVala Vítězslav-7-4-9  0346
11.Zlámal MartinAnth Zdeněk-6-9-9  0347
12.Kalivoda MartinHanák Jiří3-10-9-5 1348
13.Rančík AntonínSuský Stanislav-104-5-8 1349
14.Lacho FrantišekVala Vítězslav-7-1269-823410
15.Kalivoda MartinAnth Zdeněk         
16.Rančík AntonínHanák Jiří         
17.Lacho FrantišekSuský Stanislav         
18.Zlámal MartinVala Vítězslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rančík Antonín12Anth Zdeněk12
Lacho František12Hanák Jiří30
Zlámal Martin03Suský Stanislav21
Kalivoda Martin21Vala Vítězslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Švejda Alois
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32315:433STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vutov Ivan
Hanák Zdeněk
 
 
Cupák Zdeněk
Bařina Leoš
 
 
58-10-6-72301
2.Pešek Oldřich
Švejda Alois
 
 
Brozák Radomír
Dyrčíková Lucie
 
 
-8-6-7  0302
3.Hanák ZdeněkCupák Zdeněk-7-2-3  0303
4.Vutov IvanDyrčíková Lucie-3-8-4  0304
5.Pešek OldřichBrozák Radomír-9-7910103214
6.Stibor TomášBařina Leoš-6-7-8  0315
7.Vutov IvanCupák Zdeněk10-8-12-6 1316
8.Pešek OldřichDyrčíková Lucie-5-89-5 1317
9.Stibor TomášBrozák Radomír-77-4-2 1318
10.Hanák ZdeněkBařina Leoš-79-8-8 1319
11.Pešek OldřichCupák Zdeněk-9-8-8  03110
12.Stibor TomášDyrčíková Lucie-4-4   02  
13.Hanák ZdeněkBrozák Radomír         
14.Vutov IvanBařina Leoš         
15.Stibor TomášCupák Zdeněk         
16.Hanák ZdeněkDyrčíková Lucie         
17.Vutov IvanBrozák Radomír         
18.Pešek OldřichBařina Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanák Zdeněk02Cupák Zdeněk30
Vutov Ivan02Dyrčíková Lucie20
Pešek Oldřich12Brozák Radomír11
Stibor Tomáš02Bařina Leoš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:38701:706TJ Jiskra Strážnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frolek Radek
Bureš Martin
 
 
Trcala Miroslav
Koutný František
 
 
8-3-11793210
2.Martinek Tomáš
Tomeček Tomáš
 
 
Petrželka Tomáš
Vašík Michal
 
 
-4-6-10  0311
3.Bureš MartinPetrželka Tomáš7-98-6-112312
4.Martinek TomášVašík Michal-814-9673222
5.Tomeček TomášKoutný František12106  3032
6.Frolek RadekTrcala Miroslav-610-612-62333
7.Martinek TomášPetrželka Tomáš6-96-763243
8.Tomeček TomášVašík Michal-8-8-8  0344
9.Frolek RadekKoutný František-3-5-5  0345
10.Bureš MartinTrcala Miroslav-73-12-10 1346
11.Tomeček TomášPetrželka Tomáš115-86 3156
12.Frolek RadekVašík Michal-9-85-7 1357
13.Bureš MartinKoutný František-4-86863267
14.Martinek TomášTrcala Miroslav-9-7-8  0368
15.Frolek RadekPetrželka Tomáš-1011-5743278
16.Bureš MartinVašík Michal-71085 3188
17.Martinek TomášKoutný František10510  3098
18.Tomeček TomášTrcala Miroslav89-9-9732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bureš Martin22Petrželka Tomáš13
Martinek Tomáš31Vašík Michal22
Tomeček Tomáš31Koutný František13
Frolek Radek13Trcala Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stavoimpex Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:30551:476Stavoimpex Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mesaroš Petr
Mádel Ladislav
 
 

 
 
WO    3010
2.Skala Ján
Brychta Edo
 
 
Kratochvíl Jaroslav
Volek Pavel ml.
 
 
-3-44-11 1311
3.Skala JánKratochvíl Jaroslav6-3-6-4 1312
4.Mádel LadislavZástěra Libor4-9-10-9 1313
5.Brychta EdoVolek Pavel ml.76-67 3123
6.Mesaroš PetrWO    3033
7.Mádel LadislavKratochvíl Jaroslav-21099 3143
8.Brychta EdoZástěra Libor5-4-10-11 1344
9.Mesaroš PetrVolek Pavel ml.-7-4-11  0345
10.Skala JánWO    3055
11.Brychta EdoKratochvíl Jaroslav1287  3065
12.Mesaroš PetrZástěra Libor-7412-673275
13.Skala JánVolek Pavel ml.-2-8-1  0376
14.Mádel LadislavWO    3086
15.Mesaroš PetrKratochvíl Jaroslav6-3-11853296
16.Skala JánZástěra LiborWO    0397
17.Mádel LadislavVolek Pavel ml.-9-2-7  0398
18.Brychta EdoWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Skala Ján02Kratochvíl Jaroslav13
Mádel Ladislav12Zástěra Libor21
Brychta Edo21Volek Pavel ml.31
Mesaroš Petr21   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Šlancar Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1029:34580:566SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Pavel
Šafaříková Sandra
 
 
Příkaský Zbyněk
Chvátal Tomáš
 
 
27-9-11-62301
2.Hušek Jan
Blažek Jiří
 
 
Drábek Milan
Kolář David
 
 
31110  3011
3.Šafaříková SandraPříkaský Zbyněk55-8-10-62312
4.Blažek JiříKolář David3-5-5893222
5.Kuchař PavelChvátal Tomáš4-6-8-7 1323
6.Hušek JanDrábek Milan755  3033
7.Blažek JiříPříkaský Zbyněk2-59-6-72334
8.Kuchař PavelKolář David-7-77-10 1335
9.Hušek JanChvátal Tomáš4-6-11973245
10.Šafaříková SandraDrábek Milan8-9-4-10 1346
11.Kuchař PavelPříkaský Zbyněk-39-6-5 1347
12.Hušek JanKolář David821  3057
13.Šafaříková SandraChvátal Tomáš5-12-9-8 1358
14.Blažek JiříDrábek Milan-1011-125-42359
15.Hušek JanPříkaský Zbyněk-67-9-9 13510
16.Šafaříková SandraKolář David         
17.Blažek JiříChvátal Tomáš         
18.Kuchař PavelDrábek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šafaříková Sandra03Příkaský Zbyněk40
Blažek Jiří12Kolář David12
Kuchař Pavel03Chvátal Tomáš21
Hušek Jan31Drábek Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:40709:750nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Vítek
Vajbar Antonín
 
 
Bábíček Josef
Hrbáček Milan
 
 
-8-781183210
2.Jangl Marek
Kubík Josef
 
 
Charvát Vít ml.
Kuchařič Jiří st.
 
 
963  3020
3.Vajbar AntonínBábíček Josef-10-99-3 1321
4.Hoch VítekKuchařič Jiří st.-9-9-3  0322
5.Kubík JosefCharvát Vít ml.-8711-883232
6.Jangl MarekHrbáček Milan-91177 3142
7.Hoch VítekBábíček Josef-7-7-3  0343
8.Kubík JosefKuchařič Jiří st.3-11107 3153
9.Jangl MarekCharvát Vít ml.-9711-873263
10.Vajbar AntonínHrbáček Milan-5-1479-102364
11.Kubík JosefBábíček Josef9-4-9593274
12.Jangl MarekKuchařič Jiří st.-5107-4-112375
13.Vajbar AntonínCharvát Vít ml.-4-811-2 1376
14.Hoch VítekHrbáček Milan-8-119-7 1377
15.Jangl MarekBábíček Josef-8-611583287
16.Vajbar AntonínKuchařič Jiří st.6-12-6-7 1388
17.Hoch VítekCharvát Vít ml.8-3-15-5 1389
18.Kubík JosefHrbáček Milan-7699 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vajbar Antonín04Bábíček Josef22
Hoch Vítek04Kuchařič Jiří st.31
Kubík Josef40Charvát Vít ml.22
Jangl Marek31Hrbáček Milan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy