Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mitrovická 389, 724 00 Ostrava - Nová BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32658:660TJ Sokol Nová Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupka František
Balušek Zdeněk
 
 
Martynek Krzysztof
Pilch Jakub
 
 
-7-9-5  0301
2.Holaň Petr
Mazůrek Matěj
 
 
Kliment Miroslav
Makara Nico
 
 
-6696 3111
3.Chaloupka FrantišekMartynek Krzysztof1212-10-10-82312
4.Mazůrek MatějPilch Jakub-41289 3122
5.Balušek ZdeněkKliment Miroslav-7-6-4  0323
6.Holaň PetrMakara Nico37-97 3133
7.Mazůrek MatějMartynek Krzysztof-10-7-7  0334
8.Balušek ZdeněkPilch Jakub6710  3044
9.Holaň PetrKliment Miroslav-117139 3154
10.Chaloupka FrantišekMakara Nico1249  3064
11.Balušek ZdeněkMartynek Krzysztof-4910-6-22365
12.Holaň PetrPilch Jakub98-9-9-52366
13.Chaloupka FrantišekKliment Miroslav5117  3076
14.Mazůrek MatějMakara Nico96-94 3186
15.Holaň PetrMartynek Krzysztof9-6-4-10 1387
16.Chaloupka FrantišekPilch Jakub-98-2-6 1388
17.Mazůrek MatějKliment Miroslav3-65-5103298
18.Balušek ZdeněkMakara Nico117-53 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chaloupka František22Martynek Krzysztof40
Mazůrek Matěj31Pilch Jakub22
Balušek Zdeněk22Kliment Miroslav13
Holaň Petr22Makara Nico04
Počet diváků: 3
Dohoda: Vedoucí družstev se dohodli, že vlastním řízením průběhu utkání je pověřen vedoucí domácího družstva Zdeněk Balušek.



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra Kopřivnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici ŠtefánikovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:107:34293:428SKST Baník Havířov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merenda Ladislav
Pařil Ondřej
 
 
Harenčák Jakub
Číž Rostislav
 
 
-8-6-5  0301
2.Mezera Matěj
Šmída Radek
 
 
Horut Daniel
Macurák Michal
 
 
-8-55-8 1302
3.Šmída RadekHarenčák Jakub-7-9-8  0303
4.Mezera MatějMacurák Michal-5-7-8  0304
5.Merenda LadislavHorut Daniel-4-76593214
6.Pařil OndřejČíž Rostislav-5-7-10  0315
7.Mezera MatějHarenčák Jakub-6-7-8  0316
8.Merenda LadislavMacurák Michal5-12-11983226
9.Pařil OndřejHorut Daniel-6-4-5  0327
10.Šmída RadekČíž Rostislav-1-2-2  0328
11.Merenda LadislavHarenčák Jakub-7-10-9  0329
12.Pařil OndřejMacurák Michal-1-1-7  03210
13.Šmída RadekHorut Daniel         
14.Mezera MatějČíž Rostislav         
15.Pařil OndřejHarenčák Jakub         
16.Šmída RadekMacurák Michal         
17.Mezera MatějHorut Daniel         
18.Merenda LadislavČíž Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šmída Radek02Harenčák Jakub30
Mezera Matěj02Macurák Michal21
Merenda Ladislav21Horut Daniel11
Pařil Ondřej03Číž Rostislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Nový Jičín BVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:
online
BodůSadMíčkůVítěz
10:833:33581:615KST Nový Jičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Tomáš
Rajnoch Tomáš
 
 
Skácelík František
Cabák Josef
 
 
-98-6-10 1301
2.Randis Vilém
Zich Michal nejml.
 
 
Bezdíček Milan
Branný Tomáš
 
 
-6-5-6  0302
3.Zich Michal nejml.Skácelík František-8-6-5  0303
4.Rajnoch TomášBezdíček Milan-8-6-8  0304
5.Randis VilémCabák Josef969  3014
6.Kratochvíl TomášBranný Tomáš-6869 3124
7.Rajnoch TomášSkácelík František-6-6-8  0325
8.Randis VilémBezdíček Milan8-699 3135
9.Kratochvíl TomášCabák Josef-10985 3145
10.Zich Michal nejml.Branný Tomáš-9-9-5  0346
11.Randis VilémSkácelík František95-56 3156
12.Kratochvíl TomášBezdíček Milan8-765 3166
13.Zich Michal nejml.Cabák Josef-1-27-5 1367
14.Rajnoch TomášBranný Tomáš-65-5983277
15.Kratochvíl TomášSkácelík František8410  3087
16.Zich Michal nejml.Bezdíček Milan10-4-9-5 1388
17.Rajnoch TomášCabák Josef9-7107 3198
18.Randis VilémBranný Tomáš7-1193 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zich Michal nejml.04Skácelík František22
Rajnoch Tomáš22Bezdíček Milan22
Randis Vilém40Cabák Josef13
Kratochvíl Tomáš40Branný Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:32601:606TTC FRÝDLANT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foldyna Lukáš
Koloničný Petr
 
 
Pěnkava Pavel
Horáková Libuše
 
 
-6-102-6 1301
2.Beneš Radek
Herold Jan
 
 
Maršálek Patrik
Sedláček Michael
 
 
13114  3011
3.Foldyna LukášPěnkava Pavel578  3021
4.Koloničný PetrHoráková Libuše-38-9-6 1322
5.Herold JanSedláček Michael-6-911-5 1323
6.Beneš RadekMaršálek Patrik45-58 3133
7.Koloničný PetrPěnkava Pavel-7-9-6  0334
8.Herold JanHoráková Libuše-9-810-9 1335
9.Beneš RadekSedláček Michael-9666 3145
10.Foldyna LukášMaršálek Patrik599  3055
11.Herold JanPěnkava Pavel-9-5-6  0356
12.Beneš RadekHoráková Libuše1176  3066
13.Foldyna LukášSedláček Michael-9107-8-72367
14.Koloničný PetrMaršálek Patrik-8-498-72368
15.Beneš RadekPěnkava Pavel1975  3078
16.Foldyna LukášHoráková Libuše-10-14-14  0379
17.Koloničný PetrSedláček Michael-512-13-5 13710
18.Herold JanMaršálek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foldyna Lukáš22Pěnkava Pavel22
Koloničný Petr04Horáková Libuše31
Herold Jan03Sedláček Michael31
Beneš Radek40Maršálek Patrik12
DOVZ: VDD



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BVrchní
rozhodčí:
Vrtal Oldřich
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838, 739 32 VratimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37690:644nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Unzeitig Daniel
Guřan Jiří
 
 
Zajíc Josef
Opřálka Roman
 
 
9-48-7-92301
2.Uhlář Radim
Válek Filip
 
 
Vlk Radek
Babinec Zdeněk
 
 
-66-12-6 1302
3.Guřan JiříVlk Radek-7-5-4  0303
4.Uhlář RadimOpřálka Roman-941-10-102304
5.Válek FilipBabinec Zdeněk6-9-47113214
6.Unzeitig DanielZajíc Josef-105-7583224
7.Uhlář RadimVlk Radek7-5-7-6 1325
8.Válek FilipOpřálka Roman489  3035
9.Unzeitig DanielBabinec Zdeněk-86-7-3 1336
10.Guřan JiříZajíc Josef-846-763246
11.Válek FilipVlk Radek10-810-9-82347
12.Unzeitig DanielOpřálka Roman-5-85463257
13.Guřan JiříBabinec Zdeněk1-747 3167
14.Uhlář RadimZajíc Josef-78-64-82368
15.Unzeitig DanielVlk Radek-10-8-5  0369
16.Guřan JiříOpřálka Roman962  3079
17.Uhlář RadimBabinec Zdeněk-71186 3189
18.Válek FilipZajíc Josef531  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Guřan Jiří31Vlk Radek40
Uhlář Radim13Opřálka Roman13
Válek Filip31Babinec Zdeněk13
Unzeitig Daniel22Zajíc Josef13
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OdryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:18481:405TJ Ostrava KST E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Demek Zdeněk
Merta Marek
 
 
Šustek Pavel
Král Michal
 
 
3-109-783210
2.Bendl Jaroslav
Beránek Pavel
 
 
Hendrych Daniel
Barša Michal
 
 
567  3020
3.Demek ZdeněkŠustek Pavel-5-7-11  0321
4.Bendl JaroslavKrál Michal8-74-333231
5.Merta MarekHendrych Daniel6-9-10863241
6.Beránek PavelBarša Michal7-985 3151
7.Bendl JaroslavŠustek Pavel9-10-9843261
8.Merta MarekKrál Michal6-8-9763271
9.Beránek PavelHendrych Daniel-10488 3181
10.Demek ZdeněkBarša Michal99-9-953291
11.Merta MarekŠustek Pavel89-98 31101
12.Beránek PavelKrál Michal-87-6-6 13  
13.Demek ZdeněkHendrych Daniel         
14.Bendl JaroslavBarša Michal         
15.Beránek PavelŠustek Pavel         
16.Demek ZdeněkKrál Michal         
17.Bendl JaroslavHendrych Daniel         
18.Merta MarekBarša Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Demek Zdeněk11Šustek Pavel12
Bendl Jaroslav20Král Michal02
Merta Marek30Hendrych Daniel02
Beránek Pavel20Barša Michal02
DOVZ - VDD

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy